Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Popůvky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Popůvky

Hotel Victory

9,2

Hotel Victory

Ubytování (Hotel) Hotel Victory. Hotel Victory se nachází Popůvkách a nabízí 4hvězdičkové ubytování, kasino, zahradu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Hotel Victory se nachází ve městě Popůvky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Victory má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Victory momentálně evidujeme 563 recenzí.

Penzion Jaroš

8,4

Penzion Jaroš

Ubytování (Penzion) Penzion Jaroš. Penzion Jaroš se nachází v obci Popůvky u Brna, 2 km od automotodromu, a nabízí ubytování v pokojích, ve společných prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Penzion Jaroš se nachází ve městě Popůvky (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jaroš má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Jaroš momentálně evidujeme 189 recenzí.

Minifarma Maděrovi

8

Minifarma Maděrovi

Ubytování (Farma) Minifarma Maděrovi. Minifarma Maděrovi se nachází v Popůvkách v Jihomoravském kraji, 13 km od Brna. Nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Minifarma Maděrovi se nachází ve městě Popůvky (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila Martina

Vila Martina

Ubytování (Vila) Vila Martina. Vila Martina is set in Popůvky and offers a garden. Guests may enjoy free WiFi. The villa consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování Vila Martina se nachází ve městě Popůvky (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)