Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Blučina

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Blučina

Penzion Xaver

8,1

Penzion Xaver

Ubytování (Penzion) Penzion Xaver. Penzion Xaver se nachází v Blučině a nabízí sdílený lounge, bar, pokojovou službu, restauraci a bezplatné Wi-Fi. Pokoje i apartmá mají šatní skříň a TV. Ubytování Penzion Xaver se nachází ve městě Blučina (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Xaver má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Xaver momentálně evidujeme 206 recenzí.

Penzion - Vinařství Hanuš

7,8

Penzion - Vinařství Hanuš

Ubytování (Penzion) Penzion - Vinařství Hanuš. Vinařství Hanuš s příjemným vinným sklípkem, soukromými vinicemi a vinařstvím se nachází v obci Blučina ve velkopavlovické vinařské oblasti. Ubytování Penzion - Vinařství Hanuš se nachází ve městě Blučina (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion - Vinařství Hanuš má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion - Vinařství Hanuš momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion Xaver

6,6

Penzion Xaver

UbytováníPenzion Xaver. Penzion Xaver se nachází v Blučině, 20 km od hradu Špilberk a 21 km od brněnského výstaviště. Ubytování Penzion Xaver se nachází ve městě Blučina (Česko - Jihomoravský kraj).