Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Modřice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Modřice

Hotel U Kostela s.r.o.

9,3

Hotel U Kostela s.r.o.

Ubytování (Hotel) Hotel U Kostela s.r.o.. Čtyřhvězdičkový Hotel U Kostela s.r.o. se nachází v Modřicích. Nabízí sdílený lounge a klimatizované pokoje s koupelnou. Ubytování Hotel U Kostela s.r.o. se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel U Kostela s.r.o. má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel U Kostela s.r.o. momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzion Fino -club

9

Penzion Fino -club

Ubytování (Hotel) Penzion Fino -club. Tříhvězdičkový Penzion Fino-club se nachází v obci Modřice. Nabízí zahradu, terasu, bar, restauraci a klimatizované pokoje s koupelnou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Fino -club se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Fino -club má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Penzion Fino -club momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion u Trávníčka

8,6

Penzion u Trávníčka

Ubytování (Penzion) Penzion u Trávníčka. Rodinný Penzion U Trávníčka se nachází v poklidné lokalitě na okraji Brna, vedle tramvajové zastávky Modřice-Tyršova a hlavní silnice do Vídně. Ubytování Penzion u Trávníčka se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion u Trávníčka má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion u Trávníčka momentálně evidujeme 228 recenzí.

ABEN & HANA penzion

8

ABEN & HANA penzion

Ubytování (Penzion) ABEN & HANA penzion. Penzion ABEN & HANA se nachází v Modřicích. Nabízí ubytování se zahradou, soukromým parkovištěm a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování ABEN & HANA penzion se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování ABEN & HANA penzion má celkové hodnocení 8. Pro Penzion ABEN & HANA penzion momentálně evidujeme 36 recenzí.

Hotel Gregor

7,2

Hotel Gregor

Ubytování (Hotel) Hotel Gregor. Hotel Gregor se nachází v Modřicích, 9 km od centra Brna, a nabízí individuálně zařízené pokoje s LCD TV i vlastní restauraci podávající česká jídla a... Ubytování Hotel Gregor se nachází ve městě Modřice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Gregor má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Gregor momentálně evidujeme 61 recenzí.

Twin room in Apartments 461, room No. 7

Twin room in Apartments 461, room No. 7

Ubytování (Apartmány) Twin room in Apartments 461, room No. 7. Twin room in Apartments 461, room No. 7 je apartmán situovaný v Modřicích. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Twin room in Apartments 461, room No. 7 se nachází ve městě Modřice (Česko - Jihomoravský kraj).

Quad room in Apartments 461, room No. 9

Quad room in Apartments 461, room No. 9

Ubytování (Apartmán) Quad room in Apartments 461, room No. 9. Čtyřlůžkový pokoj v apartmánech 461, pokoj č. 9 se nachází v Modřicích a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Quad room in Apartments 461, room No. 9 se nachází ve městě Modřice (Česko - Jihomoravský kraj).