Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rozdrojovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rozdrojovice

New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space

9,6

New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space

Ubytování (Apartmán) New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space. Nový apartmán se 2 ložnicemi a parkovacím místem zdarma se nachází v budově z roku 2018 v Brně. Ubytování New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space se nachází ve městě Rozdrojovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán New 2 Bedroom Apartment with Free Parking Space momentálně evidujeme 24 recenzí.

Brno lake summer B&B

9,3

Brno lake summer B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Brno lake summer B&B. Brno lake summer B&B se nachází v Rozdrojovicích. Ve všech pokojích je kuchyňský kout a koupelna. Najdete zde turistickou přepážku a úschovnu zavazadel. Ubytování Brno lake summer B&B se nachází ve městě Rozdrojovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Brno lake summer B&B má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Brno lake summer B&B momentálně evidujeme 21 recenzí.

Chata na Brněnské přehradě

Chata na Brněnské přehradě

Ubytování (Apartmán) Chata na Brněnské přehradě. Chata na Brněnské přehradě se nachází v Rozdrojovicích v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 46 km od Třebíče. Ubytování Chata na Brněnské přehradě se nachází ve městě Rozdrojovice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

2 Bedroom Apartment, Brno - Reservoir

2 Bedroom Apartment, Brno - Reservoir

Ubytování (Apartmán) 2 Bedroom Apartment, Brno - Reservoir. 2 Bedroom Apartment, Brno - Reservoir se nachází v Rozdrojovicích, 11 km od Brna. Hosté zde mohou využívat soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování 2 Bedroom Apartment, Brno - Reservoir se nachází ve městě Rozdrojovice (Česko - Jihomoravský kraj).