Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ivančice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ivančice

Luxury Apartment Ostrihom

9,5

Luxury Apartment Ostrihom

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment Ostrihom. Luxury Apartment Ostrihom se nachází v Ivančicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté apartmánu mají přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Luxury Apartment Ostrihom se nachází ve městě Ivančice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Apartment Ostrihom má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Luxury Apartment Ostrihom momentálně evidujeme 75 recenzí.

PENZION U BRÁZDŮ

9,1

PENZION U BRÁZDŮ

Ubytování (Penzion) PENZION U BRÁZDŮ. PENZION U BRÁZDŮ se nachází v Ivančicích a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má terasu, výhled do zahrady, restauraci a bar. Ubytování PENZION U BRÁZDŮ se nachází ve městě Ivančice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Party chata Na Jakubě

Party chata Na Jakubě

Ubytování (Prázdninový dům) Party chata Na Jakubě. Párty chata Na Jakubě je prázdninový dům situovaný v Ivančicích v Jihomoravském kraji, 48 km od Znojma. Ubytování Party chata Na Jakubě se nachází ve městě Ivančice (Česko - Jihomoravský kraj).