Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Tišnov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tišnov

Byt Erbenka

9,9

Byt Erbenka

Ubytování (Apartmán) Byt Erbenka. Byt Erbenka se nachází v Tišnově. Apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu a obývací pokoj. Byt Erbenka leží 25 km od Brna a 33 km od letiště... Ubytování Byt Erbenka se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartman75

9,7

Apartman75

Ubytování (Apartmán) Apartman75. Apartmán75 se nachází v Tišnově. Nabízí posezení a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Apartman75 se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartman75 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman75 momentálně evidujeme 62 recenzí.

Penzion Laskala Tišnov

9,4

Penzion Laskala Tišnov

Ubytování (Penzion) Penzion Laskala Tišnov. Penzion Laskala Tišnov se nachází v Tišnově a nabízí zahradu, terasu, gril, přepážku s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Laskala Tišnov se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Laskala Tišnov má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Laskala Tišnov momentálně evidujeme 226 recenzí.

Tišnovská Rychta

9,3

Tišnovská Rychta

Ubytování (Penzion) Tišnovská Rychta. Tišnovská Rychta se nachází v Tišnově, 200 metrů od autobusové zastávky a vlakového nádraží, 8 km od hradu Pernštejn a 20 km od zoo Brno. Ubytování Tišnovská Rychta se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Tišnovská Rychta má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Tišnovská Rychta momentálně evidujeme 115 recenzí.

Červený Mlýn

7,8

Červený Mlýn

Ubytování (Hotel) Červený Mlýn. Hotel Červený Mlýn, který kdysi sloužil jako vodní mlýn, se nachází v malém městečku Tišnov na jižní Moravě, 22 km od Brna. Ubytování Červený Mlýn se nachází ve městě Tišnov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Červený Mlýn má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Červený Mlýn momentálně evidujeme 116 recenzí.

V podpalubí

V podpalubí

Ubytování (Apartmán) V podpalubí. V podpalubí is set in Tišnov and offers a bar and a terrace. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování V podpalubí se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj).

Skalička 31

Skalička 31

Ubytování (Prázdninový dům) Skalička 31. Skalička 31 is situated in Tišnov and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Skalička 31 se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj).

V podpalubí

V podpalubí

Ubytování (Apartmán) V podpalubí. V podpalubí is set in Tišnov and offers a bar and a terrace. The apartment consists of 1 separate bedroom, 2 bathrooms and a living room. Ubytování V podpalubí se nachází ve městě Tišnov (Česko - Jihomoravský kraj).