Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rosice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rosice

Luxusní prázdninový dům

9,9

Luxusní prázdninový dům

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní prázdninový dům. Luxusní prázdninový dům se nachází v Rosicích. Na místě je patio a ubytování je klimatizované. Ubytování Luxusní prázdninový dům se nachází ve městě Rosice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxusní prázdninový dům má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Luxusní prázdninový dům momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Kera

8,9

Penzion Kera

Ubytování (Motel) Penzion Kera. Penzion Kera se nachází v Rosicích a nabízí ubytování se soukromým balkonem. Ve všech pokojích je kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Penzion Kera se nachází ve městě Rosice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Cristal

Penzion Cristal

Ubytování (Penzion) Penzion Cristal. Penzion Cristal se nachází v Rosicích. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. V každém pokoji je šatní skříň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Cristal se nachází ve městě Rosice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)