Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Ostrovačice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ostrovačice

Hotel D1

9,4

Hotel D1

Ubytování (Hotel) Hotel D1. Čtyřhvězdičkový Hotel D1 se nachází v Ostrovačicích. Nabízí terasu, bar a klimatizované pokoje s koupelnou. Ubytování Hotel D1 se nachází ve městě Ostrovačice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel D1 má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel D1 momentálně evidujeme 327 recenzí.

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

9,3

Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ. Hotel a restaurant U Nedbálků se nachází v obci Ostrovačice, jen kousek od dálnice D1 a 2 km od brněnského závodiště MotoGP. Ubytování Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ se nachází ve městě Ostrovačice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel & Restaurant U NEDBÁLKŮ momentálně evidujeme 128 recenzí.

Camp Alpa

7,6

Camp Alpa

Ubytování (Prázdninový areál) Camp Alpa. Camp Alpa se nachází pouhých 20 minut jízdy od Brna. Nabízí chaty s terasou s posezením, psacím stolem a sdílenou koupelnou. Ubytování Camp Alpa se nachází ve městě Ostrovačice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Camp Alpa má celkové hodnocení 7,6. Pro Prázdninový areál Camp Alpa momentálně evidujeme 34 recenzí.