Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Šlapanice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Šlapanice

Univerzitní centrum Šlapanice

8,3

Univerzitní centrum Šlapanice

Ubytování (Hotel) Univerzitní centrum Šlapanice. Univerzitní centrum Šlapanice se nachází 10 km od centra Brna a nabízí pokoje s bezplatným kabelovým internetem, posilovnu a terasu. Ubytování Univerzitní centrum Šlapanice se nachází ve městě Šlapanice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Univerzitní centrum Šlapanice má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Univerzitní centrum Šlapanice momentálně evidujeme 44 recenzí.

Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD

Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD

Ubytování (Apartmán) Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD. Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi ve Šlapanicích. Ubytování Spacious apartment near Brno. Samostatný byt v RD se nachází ve městě Šlapanice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment ROCI

Apartment ROCI

Ubytování (Penzion) Apartment ROCI. Apartment ROCI je penzion situovaný ve Šlapanicích. Nabízí zahradu, tenisový kurt, bar a v celém objektu zdarma Wi-Fi. K dispozici jsou i rodinné pokoje. Ubytování Apartment ROCI se nachází ve městě Šlapanice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmá Šlapanice

Apartmá Šlapanice

Ubytování (Apartmán) Apartmá Šlapanice. Apartmá Šlapanice se nachází v Brně, 10 km od vily Tugendhat, 11 km od hradu Špilberk a 12 km od brněnského výstaviště. Ubytování Apartmá Šlapanice se nachází ve městě Šlapanice (Česko - Jihomoravský kraj).