Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nedvědice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nedvědice

Ubytování na náměstí

9,6

Ubytování na náměstí

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování na náměstí. Ubytování na náměstí v Nedvědicích nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Ubytování na náměstí se nachází ve městě Nedvědice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na náměstí má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ubytování na náměstí momentálně evidujeme 8 recenzí.

Villa Vakantiehuis Nedvedice

Villa Vakantiehuis Nedvedice

Ubytování (Vila) Villa Vakantiehuis Nedvedice. Located in Nedvědice, Villa Vakantiehuis Nedvedice provides a private pool. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Villa Vakantiehuis Nedvedice se nachází ve městě Nedvědice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Villa Vakantiehuis Nedvedice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Nedvědice

Hotel Nedvědice

Ubytování (Hotel) Hotel Nedvědice. Hotel Nedvědice has a restaurant, bar and garden in Nedvědice. Boasting room service, this property also provides guests with a children's playground. Ubytování Hotel Nedvědice se nachází ve městě Nedvědice (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vakantiehuis Nedvedice

Vakantiehuis Nedvedice

Ubytování (Vila) Vakantiehuis Nedvedice. Vakantiehuis Nedvedice is set in Nedvědice and offers barbecue facilities and a garden. Guests may go for a swim in the private pool. Ubytování Vakantiehuis Nedvedice se nachází ve městě Nedvědice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Vakantiehuis Nedvedice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.