Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pohořelice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pohořelice

In Vino Bed & Breakfast

8,7

In Vino Bed & Breakfast

Ubytování (Penzion) In Vino Bed & Breakfast. Rodinný bed & breakfast In Vino se nachází v centru Pohořelic. Nabízí moderně zařízené ubytování, konferenční místnost a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování In Vino Bed & Breakfast se nachází ve městě Pohořelice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování In Vino Bed & Breakfast má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion In Vino Bed & Breakfast momentálně evidujeme 347 recenzí.

Hotel Le Café

8,5

Hotel Le Café

Ubytování (Hotel) Hotel Le Café. Hotel Le Café stojí na půl cesty mezi rakouskou hranicí a Brnem, v Pohořelicích u silnice E461. Ubytování Hotel Le Café se nachází ve městě Pohořelice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Le Café má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Le Café momentálně evidujeme 307 recenzí.

Apartmány Jižní Morava

Apartmány Jižní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmány Jižní Morava. Apartmány Jižní Morava se nacházejí v Pohořelicích, 28 km od Brna. K dispozici je zahrada a sauna a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Jižní Morava se nachází ve městě Pohořelice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmány Jižní Morava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.