Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Praha-západ

Ubytování v městech v okrese Praha-západ

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Praha-západ

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Praha-západ

Pláž Hrdlička

10

Pláž Hrdlička

UbytováníPláž Hrdlička. Pláž Hrdlička se nachází v Buši, pouhých 46 km od aquaparku Aquapalace, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou, restaurací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pláž Hrdlička se nachází ve městě Buš (Česko).

Luxury Private holiday in Prague - all house

10

Luxury Private holiday in Prague - all house

UbytováníLuxury Private holiday in Prague - all house. Luxury Private holiday in Prague - all house se nachází v Praze, 21 km od Pražského hradu, a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Luxury Private holiday in Prague - all house se nachází ve městě Drahelčice (Česko - Středočeský kraj).

KVARTYRA 11 DE-LUX

10

KVARTYRA 11 DE-LUX

UbytováníKVARTYRA 11 DE-LUX. KVARTYRA 11 DE-LUX se nachází v Jesenici ve Středočeském kraji a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování KVARTYRA 11 DE-LUX se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

DoMo apartment

10

DoMo apartment

Ubytování (Apartmán) DoMo apartment. DoMo apartment se nachází ve Středoklukech a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování DoMo apartment se nachází ve městě Středokluky (Česko - Středočeský kraj).

Spacious villa with an outdoor pool in Černošice

10

Spacious villa with an outdoor pool in Černošice

UbytováníSpacious villa with an outdoor pool in Černošice. Spacious villa with an outdoor pool se nachází v Černošicích, 18 km od hradu Vyšehrad. Nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování Spacious villa with an outdoor pool in Černošice se nachází ve městě Černošice (Česko - Středočeský kraj).

Apartments

10

Apartments

UbytováníApartments. Apartments se nachází v Jesenicích, 18 km od historické budovy Národního muzea, 23 km od O2 Arény a 24 km od Pražského hradu. Ubytování Apartments se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Holiday Home Posázaví by Interhome

10

Holiday Home Posázaví by Interhome

UbytováníHoliday Home Posázaví by Interhome. Holiday Home Posázaví by Interhome se nachází v Jílovém u Prahy, 24 km od aquaparku Aquapalace, 36 km od Pražského hradu a 36 km od Karlova mostu, a nabízí... Ubytování Holiday Home Posázaví by Interhome se nachází ve městě Jílové u Prahy (Česko - Středočeský kraj).

MichalCamp

10

MichalCamp

UbytováníMichalCamp. MichalCamp se nachází v Mníšku pod Brdy, 29 km od Vyšehradu a 31 km od Pražského hradu. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování MichalCamp se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj).

Lilac House - holiday and relaxation house

9,8

Lilac House - holiday and relaxation house

UbytováníLilac House - holiday and relaxation house. Lilac House - holiday and relax house se nachází v Ohrobeci, 22 km od Aquapalace, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování Lilac House - holiday and relaxation house se nachází ve městě Ohrobec (Česko - Středočeský kraj).

Na vyhlídce

9,8

Na vyhlídce

Ubytování (Apartmán) Na vyhlídce. Na vyhlídce se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Poskytuje výhled na řeku a leží 31 km od Kladna. Ubytování Na vyhlídce se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Gráf

9,8

Apartmány Gráf

Ubytování (Apartmán) Apartmány Gráf. Apartmány Gráf se nachází uprostřed zeleně v tiché oblasti obce Chýně a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování Apartmány Gráf se nachází ve městě Chýně (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Gráf má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Gráf momentálně evidujeme 39 recenzí.

Chata Slapy - Ždáň

9,7

Chata Slapy - Ždáň

UbytováníChata Slapy - Ždáň. Chata Slapy - Ždáň se nachází 38 km od Vyšehradu a nabízí výhled do zahrady, soukromou pláž, zahradu a gril. Ubytování Chata Slapy - Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Chata nad Kocábou

9,7

Chata nad Kocábou

UbytováníChata nad Kocábou. Chata nad Kocábou se nachází ve Štěchovicích. Tento prázdninový dům sídlí v budově z roku 2023 a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata nad Kocábou se nachází ve městě Štěchovice (Česko - Středočeský kraj).

U Václava

9,7

U Václava

Ubytování (Apartmán) U Václava. Apartmány U Václava se nachází v Kněževsi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování U Václava se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Václava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán U Václava momentálně evidujeme 122 recenzí.

Hotel & Restaurant Chateau Trnová

9,7

Hotel & Restaurant Chateau Trnová

Ubytování (Hotel) Hotel & Restaurant Chateau Trnová. Hotel & Restaurant Chateau Trnová se nachází v Trnové a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Hotel & Restaurant Chateau Trnová se nachází ve městě Trnová (Česko - Středočeský kraj).

Military wellness

9,7

Military wellness

UbytováníMilitary wellness. Military wellness se nachází ve Štěchovicích a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Stojí 29 km od hradu Vyšehrad a má zahradu. Ubytování Military wellness se nachází ve městě Štěchovice (Česko - Středočeský kraj).

PALOMA Průhonice

9,7

PALOMA Průhonice

Ubytování (Hotel) PALOMA Průhonice. PALOMA Průhonice se nachází v Průhonicích, 400 metrů od Průhonického zámku - Botanického ústavu. Ubytování PALOMA Průhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování PALOMA Průhonice má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel PALOMA Průhonice momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment Golden Prague 78

9,7

Apartment Golden Prague 78

UbytováníApartment Golden Prague 78. Apartment Golden Prague 78 se nachází ve Vestci ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Golden Prague 78 se nachází ve městě Vestec (Česko - Středočeský kraj).

Room near Prague

9,6

Room near Prague

Ubytování (Privát) Room near Prague. Room near Prague je privát situovaný v Jesenici. Na místě je bankomat a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Room near Prague se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Camping Matyáš

9,6

Camping Matyáš

Ubytování (Prázdninový areál) Camping Matyáš. Camp Matyáš ve Vraném nad Vltavou se nachází přímo u řeky a nabízí pronájem vybavení pro vodní sporty, stejně jako bezplatné fotbalové a volejbalové... Ubytování Camping Matyáš se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Camping Matyáš má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový areál Camping Matyáš momentálně evidujeme 10 recenzí.

Hrnčírna

9,6

Hrnčírna

UbytováníHrnčírna. Hrnčírna se nachází v obci Kněževes, 14 km od katedrály sv. Víta a 16 km od Pražského hradu, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování Hrnčírna se nachází ve městě Kněževes (Česko - Středočeský kraj).

AZZA Hotel & Restaurant

9,6

AZZA Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) AZZA Hotel & Restaurant. AZZA Hotel & Restaurant se nachází v Jesenici. Nabízí zahradu, restauraci, bar a sdílený lounge. K dispozici jsou i rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování AZZA Hotel & Restaurant se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Chateau Clara Futura

9,6

Chateau Clara Futura

Ubytování (Hotel) Chateau Clara Futura. Chateau Clara Futura v Dolních Břežanech nabízí zahradu, terasu a bar. Tento čtyřhvězdičkový hotel má nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Chateau Clara Futura se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chateau Clara Futura má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Chateau Clara Futura momentálně evidujeme 109 recenzí.

Boutique hotel Corso

9,5

Boutique hotel Corso

Ubytování (Hotel) Boutique hotel Corso. Boutique hotel Corso v Řevnici nabízí restauraci, bar a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Boutique hotel Corso se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj).

Holiday Home Prague Pruhonice

9,5

Holiday Home Prague Pruhonice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prague Pruhonice. Prázdninový dům Praha Průhonice se nachází na klidném místě v rezidenční čtvrti v Průhonicích, 15 km od centra Prahy. Ubytování Holiday Home Prague Pruhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Holiday Home Prague Pruhonice má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Holiday Home Prague Pruhonice momentálně evidujeme 30 recenzí.

Guest House KRISTI

9,5

Guest House KRISTI

UbytováníGuest House KRISTI. Guest House KRISTI se nachází v Tuchoměřicích, 15 km od katedrály sv. Víta, 16 km od Obecního domu a 17 km od Pražského hradu. Ubytování Guest House KRISTI se nachází ve městě Tuchoměřice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Arendel

9,5

Penzion Arendel

UbytováníPenzion Arendel. Penzion Arendel se nachází v Líšnici a nabízí výhled do vnitřního dvora a sdílený lounge. Ubytování Penzion Arendel se nachází ve městě Líšnice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán se zahradou 20 minut do centra Prahy

9,5

Apartmán se zahradou 20 minut do centra Prahy

UbytováníApartmán se zahradou 20 minut do centra Prahy. Apartmán se zahradou 20 minut do centra Prahy se nachází v Ořechu, 15 km od Vyšehradu, 17 km od Pražského hradu a 17 km od Karlova mostu. Ubytování Apartmán se zahradou 20 minut do centra Prahy se nachází ve městě Ořech (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Panská Zahrada

9,5

Hotel Panská Zahrada

Ubytování (Hotel) Hotel Panská Zahrada. Hotel Panská Zahrada se nachází v Dobřichovicích, je umístěný v budově z roku 2017 a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi i zahradu. Ubytování Hotel Panská Zahrada se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Panská Zahrada má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Panská Zahrada momentálně evidujeme 247 recenzí.

Family Villa - 22 min Prague Centre

9,4

Family Villa - 22 min Prague Centre

Ubytování (Vila) Family Villa - 22 min Prague Centre. Ubytování 500m2 Villa - 22 min Centre of Prague se nachází v Dolních Břežanech. Hosté ubytovaní v této vile mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Family Villa - 22 min Prague Centre se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Family Villa - 22 min Prague Centre má celkové hodnocení 9,4. Pro Vila Family Villa - 22 min Prague Centre momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmán Malý mnich

9,4

Apartmán Malý mnich

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmán Malý mnich. Apartmán Malý mnich se nachází v Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem a terasou. Ubytování Apartmán Malý mnich se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán Malý mnich má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Apartmán Malý mnich momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion U Tulaka

9,4

Penzion U Tulaka

Ubytování (Penzion) Penzion U Tulaka. Penzion U Tuláka sídlí v klidné lokalitě, která se nachází 1 km od centra Dobřichovic a vlakového nádraží. Do Prahy dojedete vlakem během pouhých 20 minut. Ubytování Penzion U Tulaka se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Tulaka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Tulaka momentálně evidujeme 132 recenzí.

Penzion Schola

9,4

Penzion Schola

Ubytování (Penzion) Penzion Schola. Guest House Noutonice se nachází v Noutonicích a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Všechny pokoje jsou nekuřácké a některé mají posezení. Ubytování Penzion Schola se nachází ve městě Lichoceves (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Schola má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Schola momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Al Capone Mníšek

9,3

Penzion Al Capone Mníšek

Ubytování (Penzion) Penzion Al Capone Mníšek. Penzion Al Capone Mníšek se nachází v Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a bar. Na místě je restaurace s výběrem pokrmů italské kuchyně. Ubytování Penzion Al Capone Mníšek se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Al Capone Mníšek má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Al Capone Mníšek momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Aurooms

9,3

Penzion Aurooms

Ubytování (Penzion) Penzion Aurooms. Penzion Aurooms se nachází ve Zlatníkách. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Aurooms se nachází ve městě Zlatníky-Hodkovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Aurooms má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Aurooms momentálně evidujeme 393 recenzí.

Apartment Jenec

9,3

Apartment Jenec

Ubytování (Apartmán) Apartment Jenec. Apartmán Jenec se nachází v rodinném domě v Jeneči. Stojí 15 km od Prahy a má soukromé neplacené parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Jenec se nachází ve městě Jeneč (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Jenec má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Jenec momentálně evidujeme 34 recenzí.

Včelín - prázdninový domek

9,3

Včelín - prázdninový domek

UbytováníVčelín - prázdninový domek. Včelín prázdninový dům se nachází asi 31 km od hradu Vyšehrad a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Včelín - prázdninový domek se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování Perla

9,3

Ubytování Perla

UbytováníUbytování Perla. Ubytování Perla se nachází v Jílovém u Prahy, 32 km od Pražského hradu, a nabízí fitness centrum. Ubytování Ubytování Perla se nachází ve městě Jílové u Prahy (Česko - Středočeský kraj).

Penzion U Lasíků

9,2

Penzion U Lasíků

Ubytování (Penzion) Penzion U Lasíků. Penzion U Lasíků se nachází ve městě Únětice a nabízí restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Lasíků se nachází ve městě Únětice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Lasíků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Lasíků momentálně evidujeme 60 recenzí.

Apartmán U jezírka

9,2

Apartmán U jezírka

UbytováníApartmán U jezírka. Apartmán U jezírka se nachází ve Velkých Přílepech a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Apartmán U jezírka se nachází ve městě Velké Přílepy (Česko - Středočeský kraj).

Guest House Prague Airport

9,1

Guest House Prague Airport

Ubytování (Privát) Guest House Prague Airport. Penzion Prague Airport se nachází v Praze, 7 km od pražské zoo a 8 km od svatovítské katedrály. Ubytování Guest House Prague Airport se nachází ve městě Statenice (Česko).

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

9,1

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

Ubytování (Penzion) Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant. Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant se nachází v blízkosti Průhonického parku, zapsaného na seznam památek UNESCO. Ubytování Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant momentálně evidujeme 307 recenzí.

Apartmán Rudná

9,1

Apartmán Rudná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rudná. Apartmá Rudná se nachází ve městě Rudná, 10 km od letiště Václava Havla v Praze. Ubytování Apartmán Rudná se nachází ve městě Rudná (Česko - Středočeský kraj).

Family Hotel Okoř

9,1

Family Hotel Okoř

Ubytování (Hotel) Family Hotel Okoř. Family Hotel Okoř se nachází v historické obci Okoř na území přírodního parku, 10 minut autem od Letiště Václava Havla Praha, jen 5 minut pěšky od hradu... Ubytování Family Hotel Okoř se nachází ve městě Okoř (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Family Hotel Okoř má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Family Hotel Okoř momentálně evidujeme 213 recenzí.

Holiday Cottage V Boroví

9,1

Holiday Cottage V Boroví

Ubytování (Chata) Holiday Cottage V Boroví. Prázdninová chata V Boroví se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Cottage V Boroví se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Holiday Cottage V Boroví má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Holiday Cottage V Boroví momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Janata

9,1

Penzion Janata

Ubytování (Penzion) Penzion Janata. Tříhvězdičkový Penzion Janata se nachází ve Slapech. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Penzion Janata se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Janata má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Janata momentálně evidujeme 178 recenzí.

Dvur Hoffmeister

9

Dvur Hoffmeister

Ubytování (Penzion) Dvur Hoffmeister. Dvůr Hoffmeister se nachází v obci Velké Číčovice, 10 minut jízdy autem od letiště Praha Ruzyně a má restauraci a letní terasu s grilem. Ubytování Dvur Hoffmeister se nachází ve městě Číčovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Dvur Hoffmeister má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Dvur Hoffmeister momentálně evidujeme 335 recenzí.

ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi)

9

ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi)

UbytováníESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi). ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi) se nachází v Jesenici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi) se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).