Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Praha-západ

Ubytování v městech v okrese Praha-západ

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Praha-západ

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Praha-západ

Houseboat Mali

9,9

Houseboat Mali

Ubytování (Prázdninový dům) Houseboat Mali. Hausbót Mali s výhledem na přehradu se nachází v obci Slapy, 38 km od Prahy. Ubytování Houseboat Mali se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Gráf

9,8

Apartmány Gráf

Ubytování (Apartmán) Apartmány Gráf. Apartmány Gráf se nachází uprostřed zeleně v tiché oblasti obce Chýně a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování Apartmány Gráf se nachází ve městě Chýně (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Gráf má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmány Gráf momentálně evidujeme 39 recenzí.

U Václava

9,7

U Václava

Ubytování (Apartmán) U Václava. Apartmány U Václava se nachází v Kněževsi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování U Václava se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Václava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán U Václava momentálně evidujeme 122 recenzí.

PALOMA Průhonice

9,7

PALOMA Průhonice

Ubytování (Hotel) PALOMA Průhonice. PALOMA Průhonice se nachází v Průhonicích, 400 metrů od Průhonického zámku - Botanického ústavu. Ubytování PALOMA Průhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování PALOMA Průhonice má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel PALOMA Průhonice momentálně evidujeme 16 recenzí.

Room near Prague

9,6

Room near Prague

Ubytování (Privát) Room near Prague. Room near Prague je privát situovaný v Jesenici. Na místě je bankomat a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Room near Prague se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Matyáš

9,6

Camping Matyáš

Ubytování (Prázdninový areál) Camping Matyáš. Camp Matyáš ve Vraném nad Vltavou se nachází přímo u řeky a nabízí pronájem vybavení pro vodní sporty, stejně jako bezplatné fotbalové a volejbalové... Ubytování Camping Matyáš se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Camping Matyáš má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový areál Camping Matyáš momentálně evidujeme 10 recenzí.

AZZA Hotel & Restaurant

9,6

AZZA Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) AZZA Hotel & Restaurant. AZZA Hotel & Restaurant se nachází v Jesenici. Nabízí zahradu, restauraci, bar a sdílený lounge. K dispozici jsou i rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování AZZA Hotel & Restaurant se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau Clara Futura

9,6

Chateau Clara Futura

Ubytování (Hotel) Chateau Clara Futura. Chateau Clara Futura v Dolních Břežanech nabízí zahradu, terasu a bar. Tento čtyřhvězdičkový hotel má nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Chateau Clara Futura se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chateau Clara Futura má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Chateau Clara Futura momentálně evidujeme 109 recenzí.

Boutique hotel Corso

9,5

Boutique hotel Corso

Ubytování (Hotel) Boutique hotel Corso. Boutique hotel Corso v Řevnici nabízí restauraci, bar a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Boutique hotel Corso se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Prague Pruhonice

9,5

Holiday Home Prague Pruhonice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prague Pruhonice. Prázdninový dům Praha Průhonice se nachází na klidném místě v rezidenční čtvrti v Průhonicích, 15 km od centra Prahy. Ubytování Holiday Home Prague Pruhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Prague Pruhonice má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Holiday Home Prague Pruhonice momentálně evidujeme 30 recenzí.

Hotel Panská Zahrada

9,5

Hotel Panská Zahrada

Ubytování (Hotel) Hotel Panská Zahrada. Hotel Panská Zahrada se nachází v Dobřichovicích, je umístěný v budově z roku 2017 a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi i zahradu. Ubytování Hotel Panská Zahrada se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panská Zahrada má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Panská Zahrada momentálně evidujeme 247 recenzí.

Family Villa - 22 min Prague Centre

9,4

Family Villa - 22 min Prague Centre

Ubytování (Vila) Family Villa - 22 min Prague Centre. Ubytování 500m2 Villa - 22 min Centre of Prague se nachází v Dolních Břežanech. Hosté ubytovaní v této vile mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Family Villa - 22 min Prague Centre se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family Villa - 22 min Prague Centre má celkové hodnocení 9,4. Pro Vila Family Villa - 22 min Prague Centre momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion U Tulaka

9,4

Penzion U Tulaka

Ubytování (Penzion) Penzion U Tulaka. Penzion U Tuláka sídlí v klidné lokalitě, která se nachází 1 km od centra Dobřichovic a vlakového nádraží. Do Prahy dojedete vlakem během pouhých 20 minut. Ubytování Penzion U Tulaka se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Tulaka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Tulaka momentálně evidujeme 132 recenzí.

Apartmán Malý mnich

9,4

Apartmán Malý mnich

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmán Malý mnich. Apartmán Malý mnich se nachází v Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem a terasou. Ubytování Apartmán Malý mnich se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Malý mnich má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Apartmán Malý mnich momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion Schola

9,4

Penzion Schola

Ubytování (Penzion) Penzion Schola. Guest House Noutonice se nachází v Noutonicích a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Všechny pokoje jsou nekuřácké a některé mají posezení. Ubytování Penzion Schola se nachází ve městě Lichoceves (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Schola má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Schola momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion Al Capone Mníšek

9,3

Penzion Al Capone Mníšek

Ubytování (Penzion) Penzion Al Capone Mníšek. Penzion Al Capone Mníšek se nachází v Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a bar. Na místě je restaurace s výběrem pokrmů italské kuchyně. Ubytování Penzion Al Capone Mníšek se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Al Capone Mníšek má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Al Capone Mníšek momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion Aurooms

9,3

Penzion Aurooms

Ubytování (Penzion) Penzion Aurooms. Penzion Aurooms se nachází ve Zlatníkách. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Aurooms se nachází ve městě Zlatníky-Hodkovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Aurooms má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Aurooms momentálně evidujeme 393 recenzí.

Bed and breakfast Líšnická Stodola

9,3

Bed and breakfast Líšnická Stodola

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and breakfast Líšnická Stodola. Bed and breakfast Líšnická Stodola se nachází v Líšnici a nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Bed and breakfast Líšnická Stodola se nachází ve městě Líšnice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Bed and breakfast Líšnická Stodola má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast Bed and breakfast Líšnická Stodola momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartment Jenec

9,3

Apartment Jenec

Ubytování (Apartmán) Apartment Jenec. Apartmán Jenec se nachází v rodinném domě v Jeneči. Stojí 15 km od Prahy a má soukromé neplacené parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Jenec se nachází ve městě Jeneč (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jenec má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartment Jenec momentálně evidujeme 34 recenzí.

Kemp Řevnice

9,3

Kemp Řevnice

Ubytování (Kemp) Kemp Řevnice. Providing a garden and free WiFi, Chatka u řevnické plovárny na Berounce pro 4 osoby offers accommodation in Řevnice. A fridge and kettle are also... Ubytování Kemp Řevnice se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion U Lasíků

9,2

Penzion U Lasíků

Ubytování (Penzion) Penzion U Lasíků. Penzion U Lasíků se nachází ve městě Únětice a nabízí restauraci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Lasíků se nachází ve městě Únětice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Lasíků má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion U Lasíků momentálně evidujeme 60 recenzí.

Guest House Prague Airport

9,1

Guest House Prague Airport

Ubytování (Privát) Guest House Prague Airport. Penzion Prague Airport se nachází v Praze, 7 km od pražské zoo a 8 km od svatovítské katedrály. Ubytování Guest House Prague Airport se nachází ve městě Statenice (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

9,1

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

Ubytování (Penzion) Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant. Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant se nachází v blízkosti Průhonického parku, zapsaného na seznam památek UNESCO. Ubytování Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant momentálně evidujeme 307 recenzí.

Apartmán Rudná

9,1

Apartmán Rudná

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rudná. Apartmá Rudná se nachází ve městě Rudná, 10 km od letiště Václava Havla v Praze. Ubytování Apartmán Rudná se nachází ve městě Rudná (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Hotel Okoř

9,1

Family Hotel Okoř

Ubytování (Hotel) Family Hotel Okoř. Family Hotel Okoř se nachází v historické obci Okoř na území přírodního parku, 10 minut autem od Letiště Václava Havla Praha, jen 5 minut pěšky od hradu... Ubytování Family Hotel Okoř se nachází ve městě Okoř (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family Hotel Okoř má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Family Hotel Okoř momentálně evidujeme 213 recenzí.

Holiday Cottage V Boroví

9,1

Holiday Cottage V Boroví

Ubytování (Chata) Holiday Cottage V Boroví. Prázdninová chata V Boroví se nachází ve Vraném nad Vltavou a nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday Cottage V Boroví se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Cottage V Boroví má celkové hodnocení 9,1. Pro Chata Holiday Cottage V Boroví momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Janata

9,1

Penzion Janata

Ubytování (Penzion) Penzion Janata. Tříhvězdičkový Penzion Janata se nachází ve Slapech. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Penzion Janata se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Janata má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Janata momentálně evidujeme 178 recenzí.

Dvur Hoffmeister

9

Dvur Hoffmeister

Ubytování (Penzion) Dvur Hoffmeister. Dvůr Hoffmeister se nachází v obci Velké Číčovice, 10 minut jízdy autem od letiště Praha Ruzyně a má restauraci a letní terasu s grilem. Ubytování Dvur Hoffmeister se nachází ve městě Číčovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dvur Hoffmeister má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Dvur Hoffmeister momentálně evidujeme 335 recenzí.

ALL Cozy apartment for you, terrace, free parking

9

ALL Cozy apartment for you, terrace, free parking

Ubytování (Apartmán) ALL Cozy apartment for you, terrace, free parking. ALL Cozy apartment for you, terrace, free parking se nachází v Hostivicích, 14 km od Prahy. Nabízí restauraci, terasu a výhled do zahrady. Ubytování ALL Cozy apartment for you, terrace, free parking se nachází ve městě Hostivice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice sunny apartment

9

Nice sunny apartment

Ubytování (Apartmán) Nice sunny apartment. Nice sunny apartment se nachází v obci Kněževes ve Středočeském kraji a má zahradu. Hotel sídlí v budově z roku 1911 a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nice sunny apartment se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nice sunny apartment má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Nice sunny apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Patina House

9

Patina House

Ubytování (Apartmán) Patina House. Patina House stojí v centru Mníšku pod Brdy a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Patina House se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Patina House má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Patina House momentálně evidujeme 174 recenzí.

Vila Za Dvorem

8,9

Vila Za Dvorem

Ubytování (Vila) Vila Za Dvorem. Vila Za Dvorem se nachází v Horoměřicích a nabízí gril, terasu a možnost hry šipek. V okolí se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice. Ubytování Vila Za Dvorem se nachází ve městě Horoměřice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Za Dvorem má celkové hodnocení 8,9. Pro Vila Vila Za Dvorem momentálně evidujeme 12 recenzí.

Farma Klínec

8,9

Farma Klínec

Ubytování (Farma) Farma Klínec. Farma Klínec se nachází v Klínci. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bar, sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování Farma Klínec se nachází ve městě Klínec (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Farma Klínec má celkové hodnocení 8,9. Pro Farma Farma Klínec momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Grado

8,9

Penzion Grado

Ubytování (Penzion) Penzion Grado. Penzion Grado v Davli nabízí společný prostor pro posezení. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Penzion Grado se nachází ve městě Davle (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Grado má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Grado momentálně evidujeme 23 recenzí.

Esmarin wellness hotel

8,9

Esmarin wellness hotel

Ubytování (Hotel) Esmarin wellness hotel. Esmarin Wellness Hotel se nachází na okraji Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné wellness centrum s krytým bazénem a různými saunami. Ubytování Esmarin wellness hotel se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Esmarin wellness hotel má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Esmarin wellness hotel momentálně evidujeme 297 recenzí.

Pension U Barona Prášila

8,8

Pension U Barona Prášila

Ubytování (Penzion) Pension U Barona Prášila. Pension U Barona Prášila sídlí ve venkovské vile na kraji vesnice Ořech, pouhých 15 km od centra Prahy, a naleznete jej uprostřed rozlehlé zahrady, ke... Ubytování Pension U Barona Prášila se nachází ve městě Ořech (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Barona Prášila má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension U Barona Prášila momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartmán Vrané

8,8

Apartmán Vrané

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vrané. Apartmán Vrané se nachází ve Vraném nad Vltavou, 18 km od centra Prahy. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Apartmán Vrané se nachází ve městě Vrané nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Vrané má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Vrané momentálně evidujeme 44 recenzí.

Stary dum

8,8

Stary dum

Ubytování (Hotel) Stary dum. Starý dům se nachází v Černošicích a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Restaurace se specializuje na italskou kuchyni. Ubytování Stary dum se nachází ve městě Černošice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Stary dum má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Stary dum momentálně evidujeme 39 recenzí.

Auberge de Provence

8,8

Auberge de Provence

Ubytování (Hotel) Auberge de Provence. Auberge de Provence se nachází v Tuchoměřicích, 4 km od letiště Václava Havla a 13 km od centra Prahy, a nabízí restauraci s francouzskou kuchyní. Ubytování Auberge de Provence se nachází ve městě Tuchoměřice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Auberge de Provence má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Auberge de Provence momentálně evidujeme 701 recenzí.

Park Hotel Pruhonice

8,7

Park Hotel Pruhonice

Ubytování (Hotel) Park Hotel Pruhonice. Park Hotel Průhonice enjoys a peaceful location 500 metres from Průhonice Castle and the UNESCO World Heritage Site Průhonice Park. Ubytování Park Hotel Pruhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Park Hotel Pruhonice má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Park Hotel Pruhonice momentálně evidujeme 591 recenzí.

Pension Coloseum

8,7

Pension Coloseum

Ubytování (Penzion) Pension Coloseum. Pension Coloseum se nachází v Průhonicích, 15 km od Prahy a v těsné blízkosti průhonického zámku a aquaparku. Ubytování Pension Coloseum se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Coloseum má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Coloseum momentálně evidujeme 305 recenzí.

Hotel Palace Cinema

8,6

Hotel Palace Cinema

Ubytování (Hotel) Hotel Palace Cinema. Čtyřhvězdičkový Hotel Palace Cinema se nachází v Jílovišti a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Palace Cinema se nachází ve městě Jíloviště (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Palace Cinema má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Palace Cinema momentálně evidujeme 62 recenzí.

Sporthotel Hostivice

8,6

Sporthotel Hostivice

Ubytování (Hotel) Sporthotel Hostivice. Sporthotel Hostivice se nachází v městské části Hostivice - Břve, 7 km od pražského Letiště Václava Havla. Ubytování Sporthotel Hostivice se nachází ve městě Hostivice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sporthotel Hostivice má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Sporthotel Hostivice momentálně evidujeme 1104 recenzí.

Pivotel MMX

8,6

Pivotel MMX

Ubytování (Hotel) Pivotel MMX. Tento hotel, který vaří vlastní pivo MMX, stojí na klidném místě v obci Lety, 20 km od centra Prahy. Ubytování Pivotel MMX se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pivotel MMX má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Pivotel MMX momentálně evidujeme 246 recenzí.

Aparthotel Star Lux

8,6

Aparthotel Star Lux

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Star Lux. Aparthotel Star Lux se nachází v Hostivicích, 300 metrů od restaurace a 15 km od centra Prahy. Ubytování Aparthotel Star Lux se nachází ve městě Hostivice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aparthotel Star Lux má celkové hodnocení 8,6. Pro Aparthotel Aparthotel Star Lux momentálně evidujeme 264 recenzí.

Penzion Marjána

8,6

Penzion Marjána

Ubytování (Penzion) Penzion Marjána. Penzion Marjána se nachází v Mníšku pod Brdy. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Marjána se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivův Pivovar

8,6

Olivův Pivovar

Ubytování (Penzion) Olivův Pivovar. Olivův Pivovar se nachází v Dolních Břežanech a nabízí 3hvězdičkové ubytování v klimatizovaných pokojích s vlastní koupelnou, bezplatné Wi-Fi a dopravu na... Ubytování Olivův Pivovar se nachází ve městě Dolní Břežany (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Olivův Pivovar má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Olivův Pivovar momentálně evidujeme 77 recenzí.

Hotel Tulipan Pruhonice

8,6

Hotel Tulipan Pruhonice

Ubytování (Hotel) Hotel Tulipan Pruhonice. Hotel Tulipán se nachází v rezidenční čtvrti v Průhonicích na předměstí Prahy, jen 200 metrů od sjezdu z dálnice D1 ve směru Praha-Brno-Vídeň a 15 km od... Ubytování Hotel Tulipan Pruhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Tulipan Pruhonice má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Tulipan Pruhonice momentálně evidujeme 1155 recenzí.

Penzion U Kašných

8,6

Penzion U Kašných

Ubytování (Penzion) Penzion U Kašných. Penzion U Kašných se nachází u lesa v Rymáních a 50 metrů od vlakového a autobusového nádraží a nabízí restauraci a infra saunu. Ubytování Penzion U Kašných se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kašných má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Kašných momentálně evidujeme 107 recenzí.

Art Star Hotel

8,5

Art Star Hotel

Ubytování (Hotel) Art Star Hotel. Art Star Hotel se nachází v Hostivicích. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí pokojovou službu, úschovnu zavazadel a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Art Star Hotel se nachází ve městě Hostivice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Art Star Hotel má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Art Star Hotel momentálně evidujeme 238 recenzí.

Penzion V Maštali

8,5

Penzion V Maštali

Ubytování (Penzion) Penzion V Maštali. Penzion V Maštali se nachází v bývalém zemědělském stavení v obci Kněževes, 15 km od centra Prahy a 3 km od letiště Ruzyně. Ubytování Penzion V Maštali se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion V Maštali má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion V Maštali momentálně evidujeme 1217 recenzí.