Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Řevnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Řevnice

Boutique hotel Corso

9,5

Boutique hotel Corso

Ubytování (Hotel) Boutique hotel Corso. Boutique hotel Corso v Řevnici nabízí restauraci, bar a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Boutique hotel Corso se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemp Řevnice

9,3

Kemp Řevnice

Ubytování (Kemp) Kemp Řevnice. Providing a garden and free WiFi, Chatka u řevnické plovárny na Berounce pro 4 osoby offers accommodation in Řevnice. A fridge and kettle are also... Ubytování Kemp Řevnice se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj).

Bed and Breakfast Kytička

8,4

Bed and Breakfast Kytička

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Kytička. Bed and Breakfast Kytička sídlí v prostorné prvorepublikové budově v centru Řevnic, 23 km od Prahy. Ubytování Bed and Breakfast Kytička se nachází ve městě Řevnice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bed and Breakfast Kytička má celkové hodnocení 8,4. Pro Bed and breakfast Bed and Breakfast Kytička momentálně evidujeme 44 recenzí.

Hotel Grand

7,9

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Hotel Grand se nachází 150 metrů od vlakového nádraží Řevnice, odkud se můžete dostat do centra Prahy do 25 minut. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Řevnice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 156 recenzí.

Hotel Lidový dům

7

Hotel Lidový dům

Ubytování (Hotel) Hotel Lidový dům. Hotel Lidový dům se nachází v Řevnicích a nabízí restauraci, která podává českou kuchyni, tenisový kurt, kulečník, šipky a dětské hřiště. Ubytování Hotel Lidový dům se nachází ve městě Řevnice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lidový dům má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Lidový dům momentálně evidujeme 74 recenzí.

Pivovar Řevnice

Pivovar Řevnice

Ubytování (Hotel) Pivovar Řevnice. Situated in Řevnice, Pivovar Řevnice features a restaurant. Free WiFi is included. All guest rooms in the hotel are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Pivovar Řevnice se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kemp Řevnice

Kemp Řevnice

Ubytování (Kemp) Kemp Řevnice. Set in Řevnice, Kemp Řevnice features accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is provided. Ubytování Kemp Řevnice se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JEKA - Léto

JEKA - Léto

Ubytování (Prázdninový areál) JEKA - Léto. Set in Řevnice, JEKA - Léto features accommodation with free WiFi. Prague is 24 km from the homestay. Vaclav Havel Prague Airport is 21 km away. Ubytování JEKA - Léto se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JEKA - Parma

JEKA - Parma

Ubytování (Prázdninový dům) JEKA - Parma. Located in Řevnice in the Central Bohemia region, JEKA - Parma features a garden. This holiday home also has free WiFi. Ubytování JEKA - Parma se nachází ve městě Řevnice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)