Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Slapy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slapy

Chata Slapy - Ždáň

9,7

Chata Slapy - Ždáň

UbytováníChata Slapy - Ždáň. Chata Slapy - Ždáň se nachází 38 km od Vyšehradu a nabízí výhled do zahrady, soukromou pláž, zahradu a gril. Ubytování Chata Slapy - Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Janata

9,1

Penzion Janata

Ubytování (Penzion) Penzion Janata. Tříhvězdičkový Penzion Janata se nachází ve Slapech. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Penzion Janata se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Janata má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Janata momentálně evidujeme 178 recenzí.

Chata Slapy Skalice 2

9

Chata Slapy Skalice 2

UbytováníChata Slapy Skalice 2. Chata Slapy Skalice 2 se nachází ve Slapech, 38 km od Pražského hradu a Karlova mostu, a nabízí zázemí pro vodní sporty a výhled do zahrady. Ubytování Chata Slapy Skalice 2 se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Letní dům Ždáň

8,7

Letní dům Ždáň

UbytováníLetní dům Ždáň. Letní dům Ždáň se nachází ve Slapech, 37 km od Vyšehradu a 39 km od Pražského hradu, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Letní dům Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Garni hotel Petra

8,3

Garni hotel Petra

Ubytování (Hotel) Garni hotel Petra. Garni hotel Petar se nachází ve Slapech. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni hotel Petra se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Garni hotel Petra má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Garni hotel Petra momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Sedma

7,3

Penzion Sedma

Ubytování (Penzion) Penzion Sedma. Penzion Sedma se nachází ve Slapech a nabízí zahradu, terasu, sdílený salónek, pokojovou službu, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Penzion Sedma se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Sedma má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Penzion Sedma momentálně evidujeme 92 recenzí.

Pension Plaz

7,2

Pension Plaz

Ubytování (Penzion) Pension Plaz. Pension Pláž se nachází na pláži ve Slapech a nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Plaz se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Plaz má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Pension Plaz momentálně evidujeme 79 recenzí.

Autocamp Skalice

6,7

Autocamp Skalice

Ubytování (Prázdninový areál) Autocamp Skalice. Autocamp Skalice nabízí soukromý úsek pláže, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Pokoje mají kuchyňský kout s lednicí. K zázemí patří i dětské hřiště. Ubytování Autocamp Skalice se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Autocamp Skalice má celkové hodnocení 6,7. Pro Prázdninový areál Autocamp Skalice momentálně evidujeme 131 recenzí.

Penzion Pláž

6,7

Penzion Pláž

UbytováníPenzion Pláž. Penzion Pláž se nachází ve Slapech, 38 km od hradu Vyšehrad, a nabízí ubytování se soukromou pláží, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a barem. Ubytování Penzion Pláž se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Pláž

5

Penzion Pláž

Ubytování (Penzion) Penzion Pláž. Situated in Slapy, Penzion Pláž has a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Penzion Pláž se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Linda Slapy- Ždáň

Apartmán Linda Slapy- Ždáň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Linda Slapy- Ždáň. Apartmán Linda Slapy- Ždáň is set in Slapy and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartmán Linda Slapy- Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Holiday home Stara Rabyne I

Holiday home Stara Rabyne I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stara Rabyne I. Prázdninový dům Stará Rabyně I se nachází ve Slapech a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování má obývací pokoj s TV. Prázdninový dům stojí 42 km od Prahy. Ubytování Holiday home Stara Rabyne I se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Stara Rabyne I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Slapy Skalice

Chata Slapy Skalice

UbytováníChata Slapy Skalice. Chata Slapy Skalice se nachází ve Slapech, 38 km od Karlova mostu a 39 km od historické budovy Národního muzea a Staroměstského orloje. Ubytování Chata Slapy Skalice se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy

100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy

Ubytování (Apartmán) 100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy. 100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy is located in Slapy. The property has garden views. Ubytování 100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Slapy-Ždáň

Apartmán Slapy-Ždáň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Slapy-Ždáň. Set in Slapy in the Central Bohemia region, Apartmán Slapy-Ždáň features a balcony. Ubytování Apartmán Slapy-Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Holiday home Slapy

Holiday home Slapy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Slapy. Prázdninový dům Slapy se nachází v obci Slapy, 40 km od Prahy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Holiday home Slapy se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday home Slapy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chata Slapy

Chata Slapy

UbytováníChata Slapy. Featuring mountain views, Chata Slapy offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 38 km from Vysehrad Castle. Ubytování Chata Slapy se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Wonderful Tiny house Hootka with fabulous view

Wonderful Tiny house Hootka with fabulous view

UbytováníWonderful Tiny house Hootka with fabulous view. Wonderful Tiny house Hootka with Fabulous view se nachází ve Slapech, pouhých 35 km od hradu Vyšehrad, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení... Ubytování Wonderful Tiny house Hootka with fabulous view se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Slapy - Ždáň

Slapy - Ždáň

Ubytování (Apartmán) Slapy - Ždáň. Slapy - Ždáň is located in Slapy. The property is 32 km from Prague and free private parking is featured. Tábor is 46 km from the apartment. Ubytování Slapy - Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

SLAPY ŽDÁŇ

SLAPY ŽDÁŇ

Ubytování (Apartmán) SLAPY ŽDÁŇ. SLAPY ŽDÁŇ se nachází ve Slapech a nabízí ubytování s terasou. 32 km od Prahy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování SLAPY ŽDÁŇ se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).