Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Slapy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slapy

Houseboat Mali

9,9

Houseboat Mali

Ubytování (Prázdninový dům) Houseboat Mali. Hausbót Mali s výhledem na přehradu se nachází v obci Slapy, 38 km od Prahy. Ubytování Houseboat Mali se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Janata

9,1

Penzion Janata

Ubytování (Penzion) Penzion Janata. Tříhvězdičkový Penzion Janata se nachází ve Slapech. Nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Penzion Janata se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Janata má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Janata momentálně evidujeme 178 recenzí.

Garni hotel Petra

8,3

Garni hotel Petra

Ubytování (Hotel) Garni hotel Petra. Garni hotel Petar se nachází ve Slapech. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni hotel Petra se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni hotel Petra má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Garni hotel Petra momentálně evidujeme 87 recenzí.

Penzion Sedma

7,3

Penzion Sedma

Ubytování (Penzion) Penzion Sedma. Penzion Sedma se nachází ve Slapech a nabízí zahradu, terasu, sdílený salónek, pokojovou službu, restauraci a dětské hřiště. Ubytování Penzion Sedma se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sedma má celkové hodnocení 7,3. Pro Penzion Penzion Sedma momentálně evidujeme 92 recenzí.

Pension Plaz

7,2

Pension Plaz

Ubytování (Penzion) Pension Plaz. Pension Pláž se nachází na pláži ve Slapech a nabízí zahradu, terasu, sdílený obývací prostor, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Plaz se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Plaz má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Pension Plaz momentálně evidujeme 79 recenzí.

Autocamp Skalice

6,7

Autocamp Skalice

Ubytování (Prázdninový areál) Autocamp Skalice. Autocamp Skalice nabízí soukromý úsek pláže, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Pokoje mají kuchyňský kout s lednicí. K zázemí patří i dětské hřiště. Ubytování Autocamp Skalice se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Autocamp Skalice má celkové hodnocení 6,7. Pro Prázdninový areál Autocamp Skalice momentálně evidujeme 131 recenzí.

Penzion Pláž

5

Penzion Pláž

Ubytování (Penzion) Penzion Pláž. Situated in Slapy, Penzion Pláž has a bar, a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Penzion Pláž se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Slapy - přímo u pláže Ždáň

Chata Slapy - přímo u pláže Ždáň

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Slapy - přímo u pláže Ždáň. Chata Slapy - přímo u pláže Ždáň se nachází v obci Slapy, 40 km od Prahy, a nabízí restauraci, soukromou pláž a gril. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Chata Slapy - přímo u pláže Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj).

Holiday home Stara Rabyne I

Holiday home Stara Rabyne I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stara Rabyne I. Prázdninový dům Stará Rabyně I se nachází ve Slapech a nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování má obývací pokoj s TV. Prázdninový dům stojí 42 km od Prahy. Ubytování Holiday home Stara Rabyne I se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 756 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Stara Rabyne I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Linda Slapy- Ždáň

Apartmán Linda Slapy- Ždáň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Linda Slapy- Ždáň. Apartmán Linda Slapy- Ždáň is set in Slapy and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartmán Linda Slapy- Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy

100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy

Ubytování (Apartmán) 100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy. 100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy is located in Slapy. The property has garden views. Ubytování 100m Apartmán se zahradou u vodní nádrže Slapy se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Slapy-Ždáň

Apartmán Slapy-Ždáň

Ubytování (Apartmán) Apartmán Slapy-Ždáň. Set in Slapy in the Central Bohemia region, Apartmán Slapy-Ždáň features a balcony. Ubytování Apartmán Slapy-Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Slapy

Holiday home Slapy

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Slapy. Prázdninový dům Slapy se nachází v obci Slapy, 40 km od Prahy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Holiday home Slapy se nachází ve městě Slapy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 295 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Slapy nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Slapy - Ždáň

Slapy - Ždáň

Ubytování (Apartmán) Slapy - Ždáň. Slapy - Ždáň is located in Slapy. The property is 32 km from Prague and free private parking is featured. Tábor is 46 km from the apartment. Ubytování Slapy - Ždáň se nachází ve městě Slapy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)