Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dobřichovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobřichovice

Hotel Panská Zahrada

9,5

Hotel Panská Zahrada

Ubytování (Hotel) Hotel Panská Zahrada. Hotel Panská Zahrada se nachází v Dobřichovicích, je umístěný v budově z roku 2017 a nabízí pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi i zahradu. Ubytování Hotel Panská Zahrada se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Panská Zahrada má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Panská Zahrada momentálně evidujeme 247 recenzí.

Penzion U Tulaka

9,4

Penzion U Tulaka

Ubytování (Penzion) Penzion U Tulaka. Penzion U Tuláka sídlí v klidné lokalitě, která se nachází 1 km od centra Dobřichovic a vlakového nádraží. Do Prahy dojedete vlakem během pouhých 20 minut. Ubytování Penzion U Tulaka se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Tulaka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion U Tulaka momentálně evidujeme 132 recenzí.

Pivotel MMX

8,6

Pivotel MMX

Ubytování (Hotel) Pivotel MMX. Tento hotel, který vaří vlastní pivo MMX, stojí na klidném místě v obci Lety, 20 km od centra Prahy. Ubytování Pivotel MMX se nachází ve městě Dobřichovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pivotel MMX má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Pivotel MMX momentálně evidujeme 246 recenzí.

JEKA - Erben

JEKA - Erben

Ubytování (Prázdninový dům) JEKA - Erben. JEKA - Erben is set in Dobřichovice and offers a garden. The accommodation is 20 km from Prague. Vaclav Havel Prague Airport is 20 km away. Ubytování JEKA - Erben se nachází ve městě Dobřichovice (Česko - Středočeský kraj).