Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vestec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vestec

Apartment Golden Prague 78

9,7

Apartment Golden Prague 78

UbytováníApartment Golden Prague 78. Apartment Golden Prague 78 se nachází ve Vestci ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Golden Prague 78 se nachází ve městě Vestec (Česko - Středočeský kraj).

Motel U Krbu

8,3

Motel U Krbu

Ubytování (Motel) Motel U Krbu. Motel U Krbu na okraji Prahy nabízí moderní ubytování na ulici Vídeňská. Ubytování Motel U Krbu se nachází ve městě Vestec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Motel U Krbu má celkové hodnocení 8,3. Pro Motel Motel U Krbu momentálně evidujeme 289 recenzí.

Sporthotel Vestec

7,6

Sporthotel Vestec

Ubytování (Hotel) Sporthotel Vestec. Sporthotel Vestec se nachází v obci Vestec. Nabízí terasu, společný salonek, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a možnost zajištění kyvadlové... Ubytování Sporthotel Vestec se nachází ve městě Vestec (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sporthotel Vestec má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Sporthotel Vestec momentálně evidujeme 175 recenzí.

Suita u Toma

Suita u Toma

Ubytování (Apartmán) Suita u Toma. Suita u Toma se nachází ve Vestci, 13 km od centra města, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Suita u Toma se nachází ve městě Vestec (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Suita u Toma nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.