Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Trnová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trnová

Trnová

Trnová

Ubytování (Apartmán) Trnová. Trnová is located in the apartment. Prague is 24 km from Trnová. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 34 km from the accommodation. Ubytování Trnová se nachází ve městě Trnová (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zamek Trnova

Zamek Trnova

Ubytování (Hotel) Zamek Trnova. Renovated in 2008, the family-run Zamek Trnova is located in idyllic surroundings, a 20-minute drive south of central Prague. Ubytování Zamek Trnova se nachází ve městě Trnová (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 27 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trnova

Trnova

Ubytování (Apartmán) Trnova. Apartmán Trnová se nachází v obci Trnová a nabízí přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Trnova se nachází ve městě Trnová (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 28 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Trnova nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion Perseus

Penzion Perseus

Ubytování (Penzion) Penzion Perseus. Penzion Trnová se nachází v Trnové a nabízí zahradu, terasu, společný lounge, pokojovou službu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, neplacené soukromé... Ubytování Penzion Perseus se nachází ve městě Trnová (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)