Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mníšek pod Brdy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mníšek pod Brdy

Apartmán Malý mnich

9,4

Apartmán Malý mnich

Ubytování (Bed and breakfast) Apartmán Malý mnich. Apartmán Malý mnich se nachází v Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem a terasou. Ubytování Apartmán Malý mnich se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Malý mnich má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Apartmán Malý mnich momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion Al Capone Mníšek

9,3

Penzion Al Capone Mníšek

Ubytování (Penzion) Penzion Al Capone Mníšek. Penzion Al Capone Mníšek se nachází v Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a bar. Na místě je restaurace s výběrem pokrmů italské kuchyně. Ubytování Penzion Al Capone Mníšek se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Al Capone Mníšek má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Al Capone Mníšek momentálně evidujeme 17 recenzí.

Patina House

9

Patina House

Ubytování (Apartmán) Patina House. Patina House stojí v centru Mníšku pod Brdy a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Patina House se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Patina House má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Patina House momentálně evidujeme 174 recenzí.

Esmarin wellness hotel

8,9

Esmarin wellness hotel

Ubytování (Hotel) Esmarin wellness hotel. Esmarin Wellness Hotel se nachází na okraji Mníšku pod Brdy a nabízí bezplatné wellness centrum s krytým bazénem a různými saunami. Ubytování Esmarin wellness hotel se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Esmarin wellness hotel má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Esmarin wellness hotel momentálně evidujeme 297 recenzí.

Penzion Marjána

8,6

Penzion Marjána

Ubytování (Penzion) Penzion Marjána. Penzion Marjána se nachází v Mníšku pod Brdy. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Marjána se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Kašných

8,6

Penzion U Kašných

Ubytování (Penzion) Penzion U Kašných. Penzion U Kašných se nachází u lesa v Rymáních a 50 metrů od vlakového a autobusového nádraží a nabízí restauraci a infra saunu. Ubytování Penzion U Kašných se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kašných má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion U Kašných momentálně evidujeme 107 recenzí.

Moderně plně zařízený byt nedaleko Prahy.

Moderně plně zařízený byt nedaleko Prahy.

Ubytování (Apartmán) Moderně plně zařízený byt nedaleko Prahy.. Moderně plně zařízený byt nedaleko Prahy se nachází v Mníšku pod Brdy, 32 km od Prahy, a nabízí výhled na město. Ubytování Moderně plně zařízený byt nedaleko Prahy. se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Stříbrná Lhota

Penzion Stříbrná Lhota

Ubytování (Penzion) Penzion Stříbrná Lhota. Penzion Stříbrná Lhota features accommodation in Mníšek pod Brdy. Free WiFi is included. The units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Penzion Stříbrná Lhota se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malá Svatá Hora - penzion & restaurace

Malá Svatá Hora - penzion & restaurace

Ubytování (Penzion) Malá Svatá Hora - penzion & restaurace. Located in Mníšek pod Brdy, Apartmán, features a bar, garden and free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytování Malá Svatá Hora - penzion & restaurace se nachází ve městě Mníšek pod Brdy (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)