Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Roztoky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Roztoky

4rooms

8,9

4rooms

Ubytování (Bed and breakfast) 4rooms. 4rooms se nachází v Roztokách a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu. Na místě je terasa a v okolí se lze věnovat cyklistice. Ubytování 4rooms se nachází ve městě Roztoky (Česko - Středočeský kraj).

Academic Hotel & Congress Centre

8,2

Academic Hotel & Congress Centre

Ubytování (Hotel) Academic Hotel & Congress Centre. Academic Hotel & Congress Centre se nachází na tichém místě v Roztokách, 7 km od Prahy, a zdarma poskytuje Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách... Ubytování Academic Hotel & Congress Centre se nachází ve městě Roztoky (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Academic Hotel & Congress Centre má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Academic Hotel & Congress Centre momentálně evidujeme 72 recenzí.

Restaurace a penzion U Zámečku

Restaurace a penzion U Zámečku

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion U Zámečku. Set in Roztoky, Restaurace a penzion U Zámečku has a bar and a garden. The guest house features family rooms. Ubytování Restaurace a penzion U Zámečku se nachází ve městě Roztoky (Česko - Středočeský kraj).

In the Forest

In the Forest

UbytováníIn the Forest. In the Forest se nachází v Roztokách, pouhých 10 km od katedrály sv. Ubytování In the Forest se nachází ve městě Roztoky (Česko - Středočeský kraj).