Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Horoměřice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Horoměřice

Vila Za Dvorem

8,9

Vila Za Dvorem

Ubytování (Vila) Vila Za Dvorem. Vila Za Dvorem se nachází v Horoměřicích a nabízí gril, terasu a možnost hry šipek. V okolí se můžete věnovat cyklistice a pěší turistice. Ubytování Vila Za Dvorem se nachází ve městě Horoměřice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Vila Za Dvorem má celkové hodnocení 8,9. Pro Vila Vila Za Dvorem momentálně evidujeme 12 recenzí.

Modrá stodola

8,1

Modrá stodola

Ubytování (Hotel) Modrá stodola. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází v Horoměřicích, jen 10 minut jízdy od Pražského hradu a 5 km od pražského letiště. Ubytování Modrá stodola se nachází ve městě Horoměřice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Modrá stodola má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Modrá stodola momentálně evidujeme 329 recenzí.

Hotel Chotol

7,4

Hotel Chotol

Ubytování (Hotel) Hotel Chotol. Hotel Chotol se nachází v klidné čtvrti Horoměřic, 10 minut jízdy od Pražského hradu a 5 km od mezinárodního letiště v Praze. Ubytování Hotel Chotol se nachází ve městě Horoměřice (Česko - Středočeský kraj).

Your home close to the Prague center

Your home close to the Prague center

Ubytování (Vila) Your home close to the Prague center. Your home close to the Prague center is located in Horoměřice and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Your home close to the Prague center se nachází ve městě Horoměřice (Česko - Středočeský kraj).