Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kněževes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kněževes

U Václava

9,7

U Václava

Ubytování (Apartmán) U Václava. Apartmány U Václava se nachází v Kněževsi a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování U Václava se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Václava má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán U Václava momentálně evidujeme 122 recenzí.

Hrnčírna

9,6

Hrnčírna

UbytováníHrnčírna. Hrnčírna se nachází v obci Kněževes, 14 km od katedrály sv. Víta a 16 km od Pražského hradu, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování Hrnčírna se nachází ve městě Kněževes (Česko - Středočeský kraj).

Nice sunny apartment

9

Nice sunny apartment

Ubytování (Apartmán) Nice sunny apartment. Nice sunny apartment se nachází v obci Kněževes ve Středočeském kraji a má zahradu. Hotel sídlí v budově z roku 1911 a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Nice sunny apartment se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Nice sunny apartment má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Nice sunny apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion V Maštali

8,5

Penzion V Maštali

Ubytování (Penzion) Penzion V Maštali. Penzion V Maštali se nachází v bývalém zemědělském stavení v obci Kněževes, 15 km od centra Prahy a 3 km od letiště Ruzyně. Ubytování Penzion V Maštali se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion V Maštali má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion V Maštali momentálně evidujeme 1217 recenzí.

Restaurace-Penzion U Pilota

8,4

Restaurace-Penzion U Pilota

Ubytování (Penzion) Restaurace-Penzion U Pilota. Restaurace-Penzion U Pilota se nachází v Kněževsi. Nabízí gril, zahradu, terasu, sdílený lounge a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Restaurace-Penzion U Pilota se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Restaurace-Penzion U Pilota má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Restaurace-Penzion U Pilota momentálně evidujeme 658 recenzí.

Luxury Living

Luxury Living

Ubytování (Apartmán) Luxury Living. Located in Kněževes in the Central Bohemia region, Luxury Living has a terrace. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Luxury Living se nachází ve městě Kněževes (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Luxury Living nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.