Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Karlštejn

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karlštejn

Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou

10

Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou

UbytováníStodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou. Stodola soukromý apartmán pro dva s vířivkou se nachází v Karlštejně. Ubytování je vzdálené 29 km od hradu Vyšehrad a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Stodola-soukromý apartmán pro dva s venkovní vířivkou se nachází ve městě Karlštejn (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Boroví

9,7

Apartment Boroví

Ubytování (Apartmán) Apartment Boroví. Apartment Boroví se nachází na poklidném místě na kraji lesa ve vesnici Srbsko, 6 km od hradu Karlštejn. Ubytování Apartment Boroví se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Boroví má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Boroví momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartment Na Karlštejně

9,6

Apartment Na Karlštejně

Ubytování (Apartmán) Apartment Na Karlštejně. Apartment Na Karlštejně nabízí ubytování s kuchyní jen 9 km od hradu Karlštejn. Tento apartmán s výhledem na město poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Na Karlštejně se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Na Karlštejně má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Na Karlštejně momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartment Hlásná Třebáň

9,5

Apartment Hlásná Třebáň

Ubytování (Apartmán) Apartment Hlásná Třebáň. Apartmán Hlásná Třebáň se nachází v Hlásné Třebáni a nabízí soukromý bazén a terasu. Ubytování Apartment Hlásná Třebáň se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Hlásná Třebáň má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Hlásná Třebáň momentálně evidujeme 16 recenzí.

Pension Bellevue

9,3

Pension Bellevue

Ubytování (Penzion) Pension Bellevue. Pension Bellevue stojí 600 metrů od hradu Karlštejn. Nabízí studia s kuchyňským koutem a velkou zařízenou terasou. Ubytování Pension Bellevue se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Bellevue má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Bellevue momentálně evidujeme 65 recenzí.

Hotel Karlštejn

9,2

Hotel Karlštejn

Ubytování (Hotel) Hotel Karlštejn. Hotel Karlštejn se nachází na vyvýšeném místě, 50 metrů od hradu Karlštejn a 100 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Karlštejn se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Karlštejn má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Karlštejn momentálně evidujeme 461 recenzí.

Penzion Karlštejn-Vinice

9,2

Penzion Karlštejn-Vinice

Ubytování (Penzion) Penzion Karlštejn-Vinice. Tento klimatizovaný 4-hvězdičkový penzion s výhledem na Berounku se nachází v obci Karlštejn, pouhých 500 metrů pod stejnojmenným hradem, a nabízí... Ubytování Penzion Karlštejn-Vinice se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Karlštejn-Vinice má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Karlštejn-Vinice momentálně evidujeme 234 recenzí.

Apartmány Karlštejn

8,9

Apartmány Karlštejn

Ubytování (Apartmán) Apartmány Karlštejn. Apartmány Karlštejn se nacházejí v obci Karlštejn, 15 minut chůze od hradu Karlštejn, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Karlštejn se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Karlštejn má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Karlštejn momentálně evidujeme 360 recenzí.

Hotel Koruna

8,9

Hotel Koruna

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna se nachází 150 metrů od starého hradu Karlštejn a nabízí pokoje se sociálním zařízením, satelitní TV, DVD přehrávačem a bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Hotel Koruna se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Koruna má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Koruna momentálně evidujeme 297 recenzí.

Restaurant a penzion Pod Draci skalou

8,8

Restaurant a penzion Pod Draci skalou

Ubytování (Penzion) Restaurant a penzion Pod Draci skalou. Penzion Pod Dračí skálou je vzdálený pouhých 300 metrů od Karlštejnu. Nabízí restauraci, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Ubytování Restaurant a penzion Pod Draci skalou se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Restaurant a penzion Pod Draci skalou má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Restaurant a penzion Pod Draci skalou momentálně evidujeme 72 recenzí.

Romantic Hotel Mlýn Karlstejn

8,6

Romantic Hotel Mlýn Karlstejn

Ubytování (Hotel) Romantic Hotel Mlýn Karlstejn. Romantic Hotel Mlýn Karlštejn sídlí ve zrekonstruovaném starobylém vodním mlýně u řeky Berounky ve městě Karlštejn a okouzlí vás svou romantickou... Ubytování Romantic Hotel Mlýn Karlstejn se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Romantic Hotel Mlýn Karlstejn má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Romantic Hotel Mlýn Karlstejn momentálně evidujeme 418 recenzí.

U Královny Dagmar

8,4

U Královny Dagmar

Ubytování (Penzion) U Královny Dagmar. U Královny Dagmar se nachází v Karlštejně, 100 metrů od hradu Karlštejn a 500 metrů od břehů řeky Berounky. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Ubytování U Královny Dagmar se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Královny Dagmar má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion U Královny Dagmar momentálně evidujeme 259 recenzí.

Hotel ELMA

8,4

Hotel ELMA

Ubytování (Hotel) Hotel ELMA. Hotel ELMA se nachází 4 km od hradu Karlštejn a 9,5 km od Koněpruských jeskyní. Jeho součástí je restaurace à la carte, která podává pokrmy české kuchyně. Ubytování Hotel ELMA se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel ELMA má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel ELMA momentálně evidujeme 250 recenzí.

Restaurace a penzion U Lva

8,3

Restaurace a penzion U Lva

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion U Lva. Restaurace a penzion U Lva sídlí ve zrekonstruované, historické, zemědělské usedlosti v obci Srbsko, vedle řeky Berounky a jen 5 km od Karlštejna. Ubytování Restaurace a penzion U Lva se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Restaurace a penzion U Lva má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Restaurace a penzion U Lva momentálně evidujeme 84 recenzí.

Penzion Karlštejn

8,2

Penzion Karlštejn

Ubytování (Penzion) Penzion Karlštejn. Penzion Karlštejn nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Karlštejně, 10 km od stejnojmenného hradu. Ubytování Penzion Karlštejn se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Karlštejn má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Karlštejn momentálně evidujeme 287 recenzí.

Hotel U Berounky

8,1

Hotel U Berounky

Ubytování (Hotel) Hotel U Berounky. Hotel U Berounky v obci Srbsko nabízí restauraci a letní terasu s výhledem na řeku Berounku a pokoje s Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou. Ubytování Hotel U Berounky se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Berounky má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel U Berounky momentálně evidujeme 214 recenzí.

Penzion U Adama

Penzion U Adama

Ubytování (Penzion) Penzion U Adama. Offering free WiFi and a terrace, Penzion U Adama is located in Karlštejn, 100 metres from Karlštejn Castle. Ubytování Penzion U Adama se nachází ve městě Karlštejn (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Muzeum obchodu 2

Apartmán Muzeum obchodu 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán Muzeum obchodu 2. Apartmán Muzeum obchodu 2 se nachází v Karlštejně, pár kroků od hradu Karlštejn. Nabízí bezplatné Wi-Fi a společnou kuchyň. Ubytování Apartmán Muzeum obchodu 2 se nachází ve městě Karlštejn (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Muzeum obchodu 1

Apartmán Muzeum obchodu 1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Muzeum obchodu 1. Apartmán Muzeum obchodu 1 se nachází v Karlštejně, pár kroků od hradu Karlštejn. Nabízí bezplatné Wi-Fi a společnou kuchyň. Ubytování Apartmán Muzeum obchodu 1 se nachází ve městě Karlštejn (Česko - Středočeský kraj).