Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Příbram

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Příbram

Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy

9,8

Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy

UbytováníUbytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy. Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy se nachází v Příbrami ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Panorama house Brdy

9,8

Panorama house Brdy

Ubytování (Prázdninové domy) Panorama house Brdy. Panorama house Brdy se nachází v Příbrami ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Panorama house Brdy se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Retro Ubytovani Brdy

9,7

Retro Ubytovani Brdy

Ubytování (Penzion) Retro Ubytovani Brdy. Retro Ubytování Brdy se nachází v Příbrami, 4,1 km od stadionu Na Litavce. Nabízí zahradu, společný salonek, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Retro Ubytovani Brdy se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Retro Ubytovani Brdy má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Retro Ubytovani Brdy momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou

9,5

Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou

Ubytování (Privát) Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou. Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou se nachází v Příbrami, 2,4 km od stadionu Na Litavce. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s terasou. Ubytování Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Time Cafe & Penzion

9,5

Time Cafe & Penzion

Ubytování (Penzion) Time Cafe & Penzion. Time Cafe & Penzion se nachází v centru Příbrami. Nabízí výhled na Svatou Horu, bezplatné Wi-Fi, slevy ve 250 metrů vzdáleném fitness centru a kavárnu, kde... Ubytování Time Cafe & Penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Time Cafe & Penzion má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Time Cafe & Penzion momentálně evidujeme 305 recenzí.

Apartman Na Horách

9,4

Apartman Na Horách

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Horách. Apartmán Na Horách se nachází v Příbrami, jen 1,7 km od stadionu Na Litavce. Ubytování Apartman Na Horách se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Apartman pod Svatou Horou

9,3

Apartman pod Svatou Horou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod Svatou Horou. Apartmán pod Svatou Horou se nachází v Příbrami, 3,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce, a nabízí gril, terasu, bar i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman pod Svatou Horou se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartman pod Svatou Horou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman pod Svatou Horou momentálně evidujeme 115 recenzí.

Penzion u muzea

9,3

Penzion u muzea

Ubytování (Apartmány) Penzion u muzea. Penzion u muzea se nachází v Příbrami a 1,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Penzion u muzea se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Hornický penzion

9,2

Hornický penzion

Ubytování (Penzion) Hornický penzion. Hornický penzion se nachází v Příbrami, 3,2 km od stadionu Na Litavce, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hornický penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hornický penzion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hornický penzion momentálně evidujeme 45 recenzí.

Hotel Panství Dlouhá Lhota

9

Hotel Panství Dlouhá Lhota

Ubytování (Hotel) Hotel Panství Dlouhá Lhota. Hotel Panství Dlouhá Lhota se nachází v Dlouhé Lhotě, 58 km od Prahy, a nabízí ubytování v barokním zámku či v prostorách bývalých zámeckých stájí. Ubytování Hotel Panství Dlouhá Lhota se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Panství Dlouhá Lhota má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Panství Dlouhá Lhota momentálně evidujeme 242 recenzí.

Apartment Příbram

9

Apartment Příbram

Ubytování (Penzion) Apartment Příbram. Penzion Apartment Příbram se nachází v Příbrami, 7 km od fotbalového stadionu Na Litavce a nabízí zahradu. Součástí apartmánu je kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Apartment Příbram se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Příbram má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Apartment Příbram momentálně evidujeme 36 recenzí.

Pension Jezerná

9

Pension Jezerná

Ubytování (Penzion) Pension Jezerná. Pension Jezerná se nachází v obci Zduchovice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají TV a počítač. Ubytování Pension Jezerná se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Jezerná má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Jezerná momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Coupe

8,9

Penzion Coupe

Ubytování (Penzion) Penzion Coupe. Moderní Penzion Coupe v centru Příbrami nabízí stylový bar a komfortní pokoje upravené v teplých barvách. V celém penzionu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Coupe se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Coupe má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Coupe momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Asoft

8,7

Penzion Asoft

Ubytování (Penzion) Penzion Asoft. Penzion Asoft v Příbrami se nachází 3,7 km od ulice Na Litavce a nabízí společný salonek i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Asoft se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Asoft má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Asoft momentálně evidujeme 108 recenzí.

Penzion Pivovar Podlesí

8,6

Penzion Pivovar Podlesí

Ubytování (Penzion) Penzion Pivovar Podlesí. Penzion Pivovar Podlesí se nachází v Příbrami. Stojí 2,4 km od stadionu Na Litavce a nabízí bar. Hosté si tu mohou také zajít do restaurace. Ubytování Penzion Pivovar Podlesí se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Pivovar Podlesí má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Pivovar Podlesí momentálně evidujeme 232 recenzí.

Apartmány Skala

8,6

Apartmány Skala

UbytováníApartmány Skala. Apartmány Skala se nacházejí 23 km od Orlické přehrady a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Skala se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Farma Jerusalem - Wellness Apartments

8

Farma Jerusalem - Wellness Apartments

UbytováníFarma Jerusalem - Wellness Apartments. Farma Jerusalem - Wellness Apartments se nachází v Příbrami, 19 km od Orlické přehrady a 41 km od hradu Zvíkov. Ubytování Farma Jerusalem - Wellness Apartments se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Belvedere Příbram

7,2

Hotel Belvedere Příbram

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere Příbram. Tříhvězdičkový hotel Belvedere Příbram se nachází v Příbrami, 2,5 km od fotbalového stadionu Na Litavce, a nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Belvedere Příbram se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Belvedere Příbram má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Belvedere Příbram momentálně evidujeme 106 recenzí.

Hotel JURKOS

Hotel JURKOS

Ubytování (Hotel) Hotel JURKOS. Jurkos hotel is set in Příbram and features a restaurant and a bar. The property is located 2.4 km from Na Litavce. Free WiFi is provided. Ubytování Hotel JURKOS se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).