Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Příbram

Ubytování v městech v okrese Příbram

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Příbram

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Příbram

Soukromý wellness

10

Soukromý wellness

Ubytování (Hotel) Soukromý wellness. Soukromý wellness nabízí ubytování v Dobříši. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování Soukromý wellness se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Soukromý wellness má celkové hodnocení 10. Pro Hotel Soukromý wellness momentálně evidujeme 7 recenzí.

Panorama house Brdy

9,8

Panorama house Brdy

Ubytování (Prázdninové domy) Panorama house Brdy. Panorama house Brdy se nachází v Příbrami ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Panorama house Brdy se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Františkova farma

9,8

Františkova farma

Ubytování (Prázdninový dům) Františkova farma. Prázdninový dům Františkova farma se nachází v Novém Kníně, 47 km od Prahy. Ubytování Františkova farma se nachází ve městě Nový Knín (Česko - Středočeský kraj).

apartmány pod lesem

9,8

apartmány pod lesem

Ubytování (Apartmán) apartmány pod lesem. Apartmány pod lesem se nachází v Bohutíně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování apartmány pod lesem se nachází ve městě Bohutín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování apartmány pod lesem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán apartmány pod lesem momentálně evidujeme 50 recenzí.

Chaloupka za potůčkem

9,7

Chaloupka za potůčkem

Ubytování (Venkovský dům) Chaloupka za potůčkem. Chaloupka za potůčkem se nachází v Županovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhledy do zahrady. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chaloupka za potůčkem se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaloupka za potůčkem má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Chaloupka za potůčkem momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování v Ouklidu

9,7

Ubytování v Ouklidu

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Ouklidu. Ubytování v Ouklidu se nachází v Nedrahovicích a nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a gril. Ubytování Ubytování v Ouklidu se nachází ve městě Nedrahovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování v Ouklidu má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování v Ouklidu momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartment Za Vrchem Brdy

9,7

Apartment Za Vrchem Brdy

Ubytování (Apartmán) Apartment Za Vrchem Brdy. Apartmán Za Vrchem Brdy se nachází ve Věšíně a nabízí ubytování s terasou, zázemím pro grilování, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Za Vrchem Brdy se nachází ve městě Věšín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Za Vrchem Brdy má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Za Vrchem Brdy momentálně evidujeme 24 recenzí.

Retro Ubytovani Brdy

9,7

Retro Ubytovani Brdy

Ubytování (Penzion) Retro Ubytovani Brdy. Retro Ubytování Brdy se nachází v Příbrami, 4,1 km od stadionu Na Litavce. Nabízí zahradu, společný salonek, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Retro Ubytovani Brdy se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Retro Ubytovani Brdy má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Retro Ubytovani Brdy momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování U Synagogy Dobříš

9,7

Ubytování U Synagogy Dobříš

Ubytování (Apartmány) Ubytování U Synagogy Dobříš. Ubytování U Synagogy Dobříš se nachází v Dobříši, 39 km od Prahy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U Synagogy Dobříš se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Pension Merán

9,7

Pension Merán

Ubytování (Penzion) Pension Merán. Pension Merán se nachází v Jetřichovicích a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Merán se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Merán má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Merán momentálně evidujeme 41 recenzí.

Chalupa Budín

9,6

Chalupa Budín

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Budín. Venkovský dům Chalupa Budín se nachází v obci Budínek a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i zahradu s venkovním bazénem. K dispozici je také sauna. Ubytování Chalupa Budín se nachází ve městě Obořiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chalupa Budín má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Chalupa Budín momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou

9,5

Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou

Ubytování (Privát) Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou. Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou se nachází v Příbrami, 2,4 km od stadionu Na Litavce. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s terasou. Ubytování Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Kamejk

9,5

Penzion Kamejk

Ubytování (Penzion) Penzion Kamejk. Rodinný Penzion Kamejk se nachází na pravém řeku Vltavy v Kamýku nad Vltavou ve Středočeském kraji a nabízí dětské hřiště. Ubytování Penzion Kamejk se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Kamejk má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kamejk momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmá u Hovorků

9,5

Apartmá u Hovorků

Ubytování (Apartmán) Apartmá u Hovorků. Apartmá u Hovorků se nachází v obci Županovice na břehu Slapské přehrady. Ubytování Apartmá u Hovorků se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmá u Hovorků má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmá u Hovorků momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Panský dům

9,5

Penzion Panský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Panský dům. Penzion Panský dům se nachází v Rožmitále pod Třemšínem, 39 km od Plzně, a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve společných prostorách a parkování na místě... Ubytování Penzion Panský dům se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Panský dům má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Panský dům momentálně evidujeme 94 recenzí.

Time Cafe & Penzion

9,5

Time Cafe & Penzion

Ubytování (Penzion) Time Cafe & Penzion. Time Cafe & Penzion se nachází v centru Příbrami. Nabízí výhled na Svatou Horu, bezplatné Wi-Fi, slevy ve 250 metrů vzdáleném fitness centru a kavárnu, kde... Ubytování Time Cafe & Penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Time Cafe & Penzion má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Time Cafe & Penzion momentálně evidujeme 305 recenzí.

Statek Malčany

9,5

Statek Malčany

Ubytování (Penzion) Statek Malčany. Penzion - Statek Malčany se nachází v Čími. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a prostor pro zavazadla. Lze tu také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Statek Malčany se nachází ve městě Čím (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Statek Malčany má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Statek Malčany momentálně evidujeme 138 recenzí.

Rekreacni Dum Brdy

9,4

Rekreacni Dum Brdy

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreacni Dum Brdy. Rekreační dům Brdy se nachází v obci Ohrazenice a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rekreacni Dum Brdy se nachází ve městě Ohrazenice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rekreacni Dum Brdy má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Rekreacni Dum Brdy momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartman Na Horách

9,4

Apartman Na Horách

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Horách. Apartmán Na Horách se nachází v Příbrami, jen 1,7 km od stadionu Na Litavce. Ubytování Apartman Na Horách se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Chaty Vlachová

9,4

Chaty Vlachová

Ubytování (Chata) Chaty Vlachová. Chaty Vlachová se nachází v Milešově a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaty Vlachová se nachází ve městě Milešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaty Vlachová má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaty Vlachová momentálně evidujeme 83 recenzí.

Pension Mlyn Stare Mitrovice

9,4

Pension Mlyn Stare Mitrovice

Ubytování (Penzion) Pension Mlyn Stare Mitrovice. Pension Mlýn ve vesničce Staré Mitrovice nabízí tiché pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou se sprchou. Ubytování Pension Mlyn Stare Mitrovice se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česko - Středočeský kraj).

Equitana Hotel Resort

9,3

Equitana Hotel Resort

Ubytování (Hotel) Equitana Hotel Resort. Equitana Hotel Resort se nachází v malebném venkovském kraji ve středních Čechách, 2 km od Březnice. Ubytování Equitana Hotel Resort se nachází ve městě Březnice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Equitana Hotel Resort má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Equitana Hotel Resort momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chaty u Toma Slapy

9,3

Chaty u Toma Slapy

Ubytování (Chata) Chaty u Toma Slapy. Chata u Toma Slapy nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chaty u Toma Slapy se nachází ve městě Nalžovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaty u Toma Slapy má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chaty u Toma Slapy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman pod Svatou Horou

9,3

Apartman pod Svatou Horou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod Svatou Horou. Apartmán pod Svatou Horou se nachází v Příbrami, 3,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce, a nabízí gril, terasu, bar i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman pod Svatou Horou se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartman pod Svatou Horou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman pod Svatou Horou momentálně evidujeme 115 recenzí.

Penzion u muzea

9,3

Penzion u muzea

Ubytování (Apartmány) Penzion u muzea. Penzion u muzea se nachází v Příbrami a 1,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Penzion u muzea se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Mobilheim Brdy

9,2

Mobilheim Brdy

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilheim Brdy. Mobilheim Brdy se nachází v Bohutíně ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Mobilheim Brdy se nachází ve městě Bohutín (Česko - Středočeský kraj).

VIP suite hotel Heinz

9,2

VIP suite hotel Heinz

Ubytování (Aparthotel) VIP suite hotel Heinz. VIP suite hotel Heinz se nachází na Dobříši, 43 km od Prahy. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování VIP suite hotel Heinz se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Stará Fořtovna Brdy

9,2

Penzion Stará Fořtovna Brdy

Ubytování (Penzion) Penzion Stará Fořtovna Brdy. Penzion Stará Fořtovna Brdy se nachází v Bohutíně a nabízí bohaté zázemí včetně sezonního venkovního bazénu, zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Stará Fořtovna Brdy se nachází ve městě Bohutín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Stará Fořtovna Brdy má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Stará Fořtovna Brdy momentálně evidujeme 99 recenzí.

Hornický penzion

9,2

Hornický penzion

Ubytování (Penzion) Hornický penzion. Hornický penzion se nachází v Příbrami, 3,2 km od stadionu Na Litavce, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hornický penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hornický penzion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hornický penzion momentálně evidujeme 45 recenzí.

Rezidence v Parku

9,2

Rezidence v Parku

Ubytování (Apartmán) Rezidence v Parku. Rezidence v Parku nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi v Dobříši. Ubytování Rezidence v Parku se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rezidence v Parku má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Rezidence v Parku momentálně evidujeme 84 recenzí.

Runch Smilovice

9,2

Runch Smilovice

Ubytování (Prázdninový dům) Runch Smilovice. Prázdninový dům Runch Smilovice se nachází v Chotilsku a nabízí plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Runch Smilovice se nachází ve městě Chotilsko (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Runch Smilovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Runch Smilovice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion U Rybníka

9,2

Penzion U Rybníka

Ubytování (Apartmány) Penzion U Rybníka. Penzion U Rybníka se nachází v Čenkově, 23 km od Prahy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Rybníka se nachází ve městě Čenkov (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Folbr

9,2

Penzion Folbr

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Folbr. Penzion Folbr se nachází v Dlouhé Lhotě a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Penzion Folbr se nachází ve městě Dlouhá Lhota (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Folbr má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec Penzion Folbr momentálně evidujeme 275 recenzí.

CAVOK Příbram

9,1

CAVOK Příbram

Ubytování (Hotel) CAVOK Příbram. Hotel CAVOK se nachází v areálu letiště a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bowling, sezonní bazén, saunu i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování CAVOK Příbram se nachází ve městě Drásov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování CAVOK Příbram má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel CAVOK Příbram momentálně evidujeme 53 recenzí.

Penzion Paták

9,1

Penzion Paták

Ubytování (Hotel) Penzion Paták. Penzion Paták se nachází v Kamýku nad Vltavou a nabízí zahradu, restauraci a bar. Ubytování Penzion Paták se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Paták má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Penzion Paták momentálně evidujeme 73 recenzí.

Liškův Mlýn

9,1

Liškův Mlýn

Ubytování (Penzion) Liškův Mlýn. Penzion Liškův mlýn se nachází v Milešově. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, terasu a gril. Ubytování Liškův Mlýn se nachází ve městě Milešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Liškův Mlýn má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Liškův Mlýn momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hotel Panství Dlouhá Lhota

9

Hotel Panství Dlouhá Lhota

Ubytování (Hotel) Hotel Panství Dlouhá Lhota. Hotel Panství Dlouhá Lhota se nachází v Dlouhé Lhotě, 58 km od Prahy, a nabízí ubytování v barokním zámku či v prostorách bývalých zámeckých stájí. Ubytování Hotel Panství Dlouhá Lhota se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Panství Dlouhá Lhota má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Panství Dlouhá Lhota momentálně evidujeme 242 recenzí.

Apartment Příbram

9

Apartment Příbram

Ubytování (Penzion) Apartment Příbram. Penzion Apartment Příbram se nachází v Příbrami, 7 km od fotbalového stadionu Na Litavce a nabízí zahradu. Součástí apartmánu je kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Apartment Příbram se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Příbram má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Apartment Příbram momentálně evidujeme 36 recenzí.

Pension Jezerná

9

Pension Jezerná

Ubytování (Penzion) Pension Jezerná. Pension Jezerná se nachází v obci Zduchovice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají TV a počítač. Ubytování Pension Jezerná se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Jezerná má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Jezerná momentálně evidujeme 13 recenzí.

Apartmán Tommy - Slapy

9

Apartmán Tommy - Slapy

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tommy - Slapy. Situated in Chotilsko, Apartmán Tommy - Slapy offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Apartmán Tommy - Slapy se nachází ve městě Chotilsko (Česko - Středočeský kraj).

Salvo Apartment

9

Salvo Apartment

Ubytování (Apartmán) Salvo Apartment. Salvo Apartment se nachází v Malé Hraštici, 39 km od Prahy. Tento 4hvězdičkový apartmán nabízí výhled do zahrady. Ubytování Salvo Apartment se nachází ve městě Malá Hraštice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Salvo Apartment má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Salvo Apartment momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartmány Orlík - Loužek

9

Apartmány Orlík - Loužek

Ubytování (Apartmány) Apartmány Orlík - Loužek. Apartmány Orlík - Loužek se nacházejí v Milešově, 50 km od Tábora. K dispozici je restaurace a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Orlík - Loužek se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Coupe

8,9

Penzion Coupe

Ubytování (Penzion) Penzion Coupe. Moderní Penzion Coupe v centru Příbrami nabízí stylový bar a komfortní pokoje upravené v teplých barvách. V celém penzionu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Coupe se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Coupe má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Coupe momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Nový Rybník

8,9

Penzion Nový Rybník

Ubytování (Penzion) Penzion Nový Rybník. Penzion Nový Rybník stojí v klidné, odlehlé oblasti v Brdech, u Nového rybníku. Může se pochlubit minipivovarem, který vaří vlastní pivo. Ubytování Penzion Nový Rybník se nachází ve městě Obořiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Nový Rybník má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Nový Rybník momentálně evidujeme 256 recenzí.

Rezidence Holšín

8,9

Rezidence Holšín

Ubytování (Hotel) Rezidence Holšín. Rezidence Holšín se nachází v obci Holšiny a nabízí restauraci, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, rodinné pokoje, dětské hřiště a placené... Ubytování Rezidence Holšín se nachází ve městě Rosovice (Česko - Středočeský kraj).

Domeček u řeky

8,8

Domeček u řeky

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček u řeky. Domeček u řeky se nachází v Jincích ve Středočeském kraji. Nabízí terasu, výhled na řeku a neplacené soukromé parkoviště. Kladno leží 42 km odsud. Ubytování Domeček u řeky se nachází ve městě Jince (Česko - Středočeský kraj).

Mobilheimy Dlouhá Míle

8,8

Mobilheimy Dlouhá Míle

Ubytování (Kemp) Mobilheimy Dlouhá Míle. Mobilheimy Dlouhá Míle se nachází v Rožmitále pod Třemšínem, 50 km od Plzně. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Kemp má terasu. Ubytování Mobilheimy Dlouhá Míle se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česko - Středočeský kraj).

Penzion U tri statkaru

8,8

Penzion U tri statkaru

Ubytování (Penzion) Penzion U tri statkaru. Penzion Na Statku se nachází v Dobříši ve Středočeském kraji, naproti zámku Dobříš a 38 km od Prahy. Na místě je dětské hřiště, terasa a restaurace. Ubytování Penzion U tri statkaru se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U tri statkaru má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U tri statkaru momentálně evidujeme 302 recenzí.

Penzion Asoft

8,7

Penzion Asoft

Ubytování (Penzion) Penzion Asoft. Penzion Asoft v Příbrami se nachází 3,7 km od ulice Na Litavce a nabízí společný salonek i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Asoft se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Asoft má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Asoft momentálně evidujeme 108 recenzí.

Dalmo

8,7

Dalmo

Ubytování (Penzion) Dalmo. Dalmo je hotel situovaný v Sedlci. Nabízí zapůjčení jízdních kol zdarma, bezplatné Wi-Fi, tenisový kurt, gril a sdílený lounge. Ubytování Dalmo se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Dalmo má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Dalmo momentálně evidujeme 27 recenzí.