Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Příbram

Ubytování v městech v okrese Příbram

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Příbram

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Příbram

Slapy Chata Hrdlička

10

Slapy Chata Hrdlička

UbytováníSlapy Chata Hrdlička. Slapy Chata Hrdlička se nachází v Čímu, 47 km od Vyšehradu, 49 km od Pražského hradu a Karlova mostu. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Slapy Chata Hrdlička se nachází ve městě Čím (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Županovice-3 by Interhome

10

Apartment Županovice-3 by Interhome

UbytováníApartment Županovice-3 by Interhome. Apartment Županovice-3 by Interhome se nachází v Dobříši ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Apartment Županovice-3 by Interhome se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Stará Voda

10

Apartmány Stará Voda

UbytováníApartmány Stará Voda. Apartmány Stará Voda se nachází v Tochovicích a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Apartmány Stará Voda se nachází ve městě Tochovice (Česko - Středočeský kraj).

Golden Valley Glamping

10

Golden Valley Glamping

UbytováníGolden Valley Glamping. Golden Valley Glamping se nachází v Boroticích. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Golden Valley Glamping se nachází ve městě Borotice (Česko - Středočeský kraj).

Soukromý wellness

10

Soukromý wellness

Ubytování (Hotel) Soukromý wellness. Soukromý wellness nabízí ubytování v Dobříši. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování Soukromý wellness se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Soukromý wellness má celkové hodnocení 10. Pro Hotel Soukromý wellness momentálně evidujeme 7 recenzí.

Srub u vody

10

Srub u vody

UbytováníSrub u vody. Srub u vody se nachází v Solenici a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 3,9 km od Orlické přehrady. Ubytování Srub u vody se nachází ve městě Solenice (Česko - Středočeský kraj).

Chata Eliška Hrdlička

10

Chata Eliška Hrdlička

UbytováníChata Eliška Hrdlička. Chata Eliška Hrdlička se nachází v Čímu, 45 km od Vyšehradu, 47 km od Pražského hradu a Karlova mostu. Ubytování Chata Eliška Hrdlička se nachází ve městě Čím (Česko - Středočeský kraj).

Casita Colombia - Glamping v Brdech - Příbram

10

Casita Colombia - Glamping v Brdech - Příbram

UbytováníCasita Colombia - Glamping v Brdech - Příbram. Casita Colombia - Glamping v Brdech - Příbram se nachází ve Vysoké a nabízí zahradu, relaxační bazének a výhled do zahrady. Ubytování Casita Colombia - Glamping v Brdech - Příbram se nachází ve městě Vysoká u Příbramě (Česko).

Oak apartment

9,9

Oak apartment

UbytováníOak apartment. Oak apartment se nachází v Březnici, pouhých 22 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Oak apartment se nachází ve městě Březnice (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy

9,8

Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy

UbytováníUbytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy. Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy se nachází v Příbrami ve Středočeském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Ubytování v soukromí - Borová 607, Příbram - Střední Čechy se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Panorama house Brdy

9,8

Panorama house Brdy

Ubytování (Prázdninové domy) Panorama house Brdy. Panorama house Brdy se nachází v Příbrami ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Panorama house Brdy se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Relax apartmány na statku u Orlické přehrady

9,8

Relax apartmány na statku u Orlické přehrady

UbytováníRelax apartmány na statku u Orlické přehrady. Relax apartmány na statku se nachází 7,7 km od Orlické přehrady. Ubytování Relax apartmány na statku u Orlické přehrady se nachází ve městě Klučenice (Česko - Středočeský kraj).

Františkova farma

9,8

Františkova farma

Ubytování (Prázdninový dům) Františkova farma. Prázdninový dům Františkova farma se nachází v Novém Kníně, 47 km od Prahy. Ubytování Františkova farma se nachází ve městě Nový Knín (Česko - Středočeský kraj).

Maringotka na samotě

9,8

Maringotka na samotě

UbytováníMaringotka na samotě. Maringotka na samotě se nachází v Klučenicích, 6,1 km od Orlické přehrady a 25 km od hradu Zvíkov. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maringotka na samotě se nachází ve městě Klučenice (Česko - Středočeský kraj).

apartmány pod lesem

9,8

apartmány pod lesem

Ubytování (Apartmán) apartmány pod lesem. Apartmány pod lesem se nachází v Bohutíně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování apartmány pod lesem se nachází ve městě Bohutín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování apartmány pod lesem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán apartmány pod lesem momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion-Dubno

9,7

Penzion-Dubno

UbytováníPenzion-Dubno. Penzion-Dubno se nachází v Dubnu, 24 km od Orlické přehrady, a nabízí výhled do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion-Dubno se nachází ve městě Dubno (Česko).

Chaloupka za potůčkem

9,7

Chaloupka za potůčkem

Ubytování (Venkovský dům) Chaloupka za potůčkem. Chaloupka za potůčkem se nachází v Županovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhledy do zahrady. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chaloupka za potůčkem se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaloupka za potůčkem má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Chaloupka za potůčkem momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování v Ouklidu

9,7

Ubytování v Ouklidu

Ubytování (Apartmán) Ubytování v Ouklidu. Ubytování v Ouklidu se nachází v Nedrahovicích a nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a gril. Ubytování Ubytování v Ouklidu se nachází ve městě Nedrahovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Ubytování v Ouklidu má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Ubytování v Ouklidu momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartment Za Vrchem Brdy

9,7

Apartment Za Vrchem Brdy

Ubytování (Apartmán) Apartment Za Vrchem Brdy. Apartmán Za Vrchem Brdy se nachází ve Věšíně a nabízí ubytování s terasou, zázemím pro grilování, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Za Vrchem Brdy se nachází ve městě Věšín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Za Vrchem Brdy má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Za Vrchem Brdy momentálně evidujeme 24 recenzí.

Retro Ubytovani Brdy

9,7

Retro Ubytovani Brdy

Ubytování (Penzion) Retro Ubytovani Brdy. Retro Ubytování Brdy se nachází v Příbrami, 4,1 km od stadionu Na Litavce. Nabízí zahradu, společný salonek, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Retro Ubytovani Brdy se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Retro Ubytovani Brdy má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Retro Ubytovani Brdy momentálně evidujeme 37 recenzí.

Ubytování U Synagogy Dobříš

9,7

Ubytování U Synagogy Dobříš

Ubytování (Apartmány) Ubytování U Synagogy Dobříš. Ubytování U Synagogy Dobříš se nachází v Dobříši, 39 km od Prahy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U Synagogy Dobříš se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Pension Merán

9,7

Pension Merán

Ubytování (Penzion) Pension Merán. Pension Merán se nachází v Jetřichovicích a nabízí přímý přístup na sjezdovku, zahradu, terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Merán se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Merán má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Pension Merán momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartment Županovice-2 by Interhome

9,7

Apartment Županovice-2 by Interhome

UbytováníApartment Županovice-2 by Interhome. Apartment Županovice-2 by Interhome se nachází v Dobříši ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Apartment Županovice-2 by Interhome se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Chalupa Budín

9,6

Chalupa Budín

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Budín. Venkovský dům Chalupa Budín se nachází v obci Budínek a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i zahradu s venkovním bazénem. K dispozici je také sauna. Ubytování Chalupa Budín se nachází ve městě Obořiště (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chalupa Budín má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Chalupa Budín momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou

9,5

Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou

Ubytování (Privát) Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou. Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou se nachází v Příbrami, 2,4 km od stadionu Na Litavce. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s terasou. Ubytování Apartmán Dvořák 194 pod Svatou horou se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Kamejk

9,5

Penzion Kamejk

Ubytování (Penzion) Penzion Kamejk. Rodinný Penzion Kamejk se nachází na pravém řeku Vltavy v Kamýku nad Vltavou ve Středočeském kraji a nabízí dětské hřiště. Ubytování Penzion Kamejk se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Kamejk má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kamejk momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmá u Hovorků

9,5

Apartmá u Hovorků

Ubytování (Apartmán) Apartmá u Hovorků. Apartmá u Hovorků se nachází v obci Županovice na břehu Slapské přehrady. Ubytování Apartmá u Hovorků se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmá u Hovorků má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmá u Hovorků momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Panský dům

9,5

Penzion Panský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Panský dům. Penzion Panský dům se nachází v Rožmitále pod Třemšínem, 39 km od Plzně, a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve společných prostorách a parkování na místě... Ubytování Penzion Panský dům se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Panský dům má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Panský dům momentálně evidujeme 94 recenzí.

Time Cafe & Penzion

9,5

Time Cafe & Penzion

Ubytování (Penzion) Time Cafe & Penzion. Time Cafe & Penzion se nachází v centru Příbrami. Nabízí výhled na Svatou Horu, bezplatné Wi-Fi, slevy ve 250 metrů vzdáleném fitness centru a kavárnu, kde... Ubytování Time Cafe & Penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Time Cafe & Penzion má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Time Cafe & Penzion momentálně evidujeme 305 recenzí.

Statek Malčany

9,5

Statek Malčany

Ubytování (Penzion) Statek Malčany. Penzion - Statek Malčany se nachází v Čími. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a prostor pro zavazadla. Lze tu také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Statek Malčany se nachází ve městě Čím (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Statek Malčany má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Statek Malčany momentálně evidujeme 138 recenzí.

Rekreacni Dum Brdy

9,4

Rekreacni Dum Brdy

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreacni Dum Brdy. Rekreační dům Brdy se nachází v obci Ohrazenice a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rekreacni Dum Brdy se nachází ve městě Ohrazenice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rekreacni Dum Brdy má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Rekreacni Dum Brdy momentálně evidujeme 34 recenzí.

Hájovna Libice

9,4

Hájovna Libice

UbytováníHájovna Libice. Hájovna Libice se nachází v obci Rybníky, 49 km od hradu Vyšehrad, a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hájovna Libice se nachází ve městě Rybníky (Česko - Středočeský kraj).

Apartman Na Horách

9,4

Apartman Na Horách

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Horách. Apartmán Na Horách se nachází v Příbrami, jen 1,7 km od stadionu Na Litavce. Ubytování Apartman Na Horách se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Chaty Vlachová

9,4

Chaty Vlachová

Ubytování (Chata) Chaty Vlachová. Chaty Vlachová se nachází v Milešově a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaty Vlachová se nachází ve městě Milešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaty Vlachová má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaty Vlachová momentálně evidujeme 83 recenzí.

Pension Mlyn Stare Mitrovice

9,4

Pension Mlyn Stare Mitrovice

Ubytování (Penzion) Pension Mlyn Stare Mitrovice. Pension Mlýn ve vesničce Staré Mitrovice nabízí tiché pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a vlastní koupelnou se sprchou. Ubytování Pension Mlyn Stare Mitrovice se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česko - Středočeský kraj).

Equitana Hotel Resort

9,3

Equitana Hotel Resort

Ubytování (Hotel) Equitana Hotel Resort. Equitana Hotel Resort se nachází v malebném venkovském kraji ve středních Čechách, 2 km od Březnice. Ubytování Equitana Hotel Resort se nachází ve městě Březnice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Equitana Hotel Resort má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Equitana Hotel Resort momentálně evidujeme 57 recenzí.

Chaty u Toma Slapy

9,3

Chaty u Toma Slapy

Ubytování (Chata) Chaty u Toma Slapy. Chata u Toma Slapy nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chaty u Toma Slapy se nachází ve městě Nalžovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaty u Toma Slapy má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chaty u Toma Slapy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman pod Svatou Horou

9,3

Apartman pod Svatou Horou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod Svatou Horou. Apartmán pod Svatou Horou se nachází v Příbrami, 3,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce, a nabízí gril, terasu, bar i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman pod Svatou Horou se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartman pod Svatou Horou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman pod Svatou Horou momentálně evidujeme 115 recenzí.

Apartmán 10

9,3

Apartmán 10

UbytováníApartmán 10. Apartmán 10 se nachází v Županovicích. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 10 se nachází ve městě Županovice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion u muzea

9,3

Penzion u muzea

Ubytování (Apartmány) Penzion u muzea. Penzion u muzea se nachází v Příbrami a 1,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Penzion u muzea se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj).

Vilas & Wellness Resort Orlík

9,3

Vilas & Wellness Resort Orlík

UbytováníVilas & Wellness Resort Orlík. Vilas & Wellness Resort Orlík se nachází v Kozárovicích, 23 km od Orlické přehrady, 26 km od hradu Zvíkov a 24 km od Na Litavce. Ubytování Vilas & Wellness Resort Orlík se nachází ve městě Kozárovice (Česko - Středočeský kraj).

Mobilheim Brdy

9,2

Mobilheim Brdy

Ubytování (Prázdninový dům) Mobilheim Brdy. Mobilheim Brdy se nachází v Bohutíně ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Mobilheim Brdy se nachází ve městě Bohutín (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování Měšetice

9,2

Ubytování Měšetice

UbytováníUbytování Měšetice. Ubytování Měšetice se nachází v Měšeticích, 37 km od hradu Zvíkov a 47 km od Na Litavce. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Ubytování Měšetice se nachází ve městě Sedlec-Prčice (Česko).

VIP suite hotel Heinz

9,2

VIP suite hotel Heinz

Ubytování (Aparthotel) VIP suite hotel Heinz. VIP suite hotel Heinz se nachází na Dobříši, 43 km od Prahy. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování VIP suite hotel Heinz se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Stará Fořtovna Brdy

9,2

Penzion Stará Fořtovna Brdy

Ubytování (Penzion) Penzion Stará Fořtovna Brdy. Penzion Stará Fořtovna Brdy se nachází v Bohutíně a nabízí bohaté zázemí včetně sezonního venkovního bazénu, zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Stará Fořtovna Brdy se nachází ve městě Bohutín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Stará Fořtovna Brdy má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Stará Fořtovna Brdy momentálně evidujeme 99 recenzí.

Hornický penzion

9,2

Hornický penzion

Ubytování (Penzion) Hornický penzion. Hornický penzion se nachází v Příbrami, 3,2 km od stadionu Na Litavce, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hornický penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hornický penzion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hornický penzion momentálně evidujeme 45 recenzí.

Rezidence v Parku

9,2

Rezidence v Parku

Ubytování (Apartmán) Rezidence v Parku. Rezidence v Parku nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi v Dobříši. Ubytování Rezidence v Parku se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rezidence v Parku má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Rezidence v Parku momentálně evidujeme 84 recenzí.

Runch Smilovice

9,2

Runch Smilovice

Ubytování (Prázdninový dům) Runch Smilovice. Prázdninový dům Runch Smilovice se nachází v Chotilsku a nabízí plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Runch Smilovice se nachází ve městě Chotilsko (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Runch Smilovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Runch Smilovice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion U Rybníka

9,2

Penzion U Rybníka

Ubytování (Apartmány) Penzion U Rybníka. Penzion U Rybníka se nachází v Čenkově, 23 km od Prahy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Rybníka se nachází ve městě Čenkov (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Folbr

9,2

Penzion Folbr

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Folbr. Penzion Folbr se nachází v Dlouhé Lhotě a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Penzion Folbr se nachází ve městě Dlouhá Lhota (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Folbr má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec Penzion Folbr momentálně evidujeme 275 recenzí.