Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Milešov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milešov

Chaty Vlachová

9,4

Chaty Vlachová

Ubytování (Chata) Chaty Vlachová. Chaty Vlachová se nachází v Milešově a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaty Vlachová se nachází ve městě Milešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaty Vlachová má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaty Vlachová momentálně evidujeme 83 recenzí.

Liškův Mlýn

9,1

Liškův Mlýn

Ubytování (Penzion) Liškův Mlýn. Penzion Liškův mlýn se nachází v Milešově. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, terasu a gril. Ubytování Liškův Mlýn se nachází ve městě Milešov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Liškův Mlýn má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Liškův Mlýn momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmány Orlík - Loužek

9

Apartmány Orlík - Loužek

Ubytování (Apartmány) Apartmány Orlík - Loužek. Apartmány Orlík - Loužek se nacházejí v Milešově, 50 km od Tábora. K dispozici je restaurace a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Orlík - Loužek se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán na farmě u koní

8,9

Apartmán na farmě u koní

UbytováníApartmán na farmě u koní. Apartmán na farmě u koní se nachází v Milešově a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán na farmě u koní se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj).

Sporthotel Trhovky

7,3

Sporthotel Trhovky

Ubytování (Hotel) Sporthotel Trhovky. Sporthotel Trhovky se nachází v Milešově a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu, rodinné pokoje a terasu. Ubytování Sporthotel Trhovky se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj).

Chalupa pod Milesovkou

5

Chalupa pod Milesovkou

UbytováníChalupa pod Milesovkou. Chalupa pod Milesovkou se nachází v Milešově a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa pod Milesovkou se nachází ve městě Milešov (Česko).

Wellness Vejminek na farmě u koní

Wellness Vejminek na farmě u koní

UbytováníWellness Vejminek na farmě u koní. Vejminek na farmě u koní se nachází v Milešově, pouhých 5,3 km od Orlické přehrady, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Wellness Vejminek na farmě u koní se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj).

Chajda Orlík

Chajda Orlík

Ubytování (Prázdninový dům) Chajda Orlík. Chajda Orlík se nachází v Milešově a nabízí bar a terasu. Do Tábora je to odtud 40 km a na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chajda Orlík se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj).

U Květů

U Květů

Ubytování (Venkovský dům) U Květů. U Květů je venkovský dům situovaný v Milešově, 47 km od Tábora. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování U Květů se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj).