Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Milešov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milešov

Chaty Vlachová

9,4

Chaty Vlachová

Ubytování (Chata) Chaty Vlachová. Chaty Vlachová se nachází v Milešově a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaty Vlachová se nachází ve městě Milešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty Vlachová má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaty Vlachová momentálně evidujeme 83 recenzí.

Liškův Mlýn

9,1

Liškův Mlýn

Ubytování (Penzion) Liškův Mlýn. Penzion Liškův mlýn se nachází v Milešově. Nabízí sezonní venkovní bazén, zahradu, terasu a gril. Ubytování Liškův Mlýn se nachází ve městě Milešov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Liškův Mlýn má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Liškův Mlýn momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmány Orlík - Loužek

9

Apartmány Orlík - Loužek

Ubytování (Apartmány) Apartmány Orlík - Loužek. Apartmány Orlík - Loužek se nacházejí v Milešově, 50 km od Tábora. K dispozici je restaurace a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmány Orlík - Loužek se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthotel Trhovky

7,3

Sporthotel Trhovky

Ubytování (Hotel) Sporthotel Trhovky. Sporthotel Trhovky se nachází v Milešově a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu, rodinné pokoje a terasu. Ubytování Sporthotel Trhovky se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Květů

U Květů

Ubytování (Venkovský dům) U Květů. U Květů je venkovský dům situovaný v Milešově, 47 km od Tábora. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování U Květů se nachází ve městě Milešov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)