Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rožmitál pod Třemšínem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rožmitál pod Třemšínem

Penzion Panský dům

9,5

Penzion Panský dům

Ubytování (Penzion) Penzion Panský dům. Penzion Panský dům se nachází v Rožmitále pod Třemšínem, 39 km od Plzně, a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve společných prostorách a parkování na místě... Ubytování Penzion Panský dům se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panský dům má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Panský dům momentálně evidujeme 94 recenzí.

Mobilheimy Dlouhá Míle

8,8

Mobilheimy Dlouhá Míle

Ubytování (Kemp) Mobilheimy Dlouhá Míle. Mobilheimy Dlouhá Míle se nachází v Rožmitále pod Třemšínem, 50 km od Plzně. Nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Kemp má terasu. Ubytování Mobilheimy Dlouhá Míle se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nobless Resort

8,7

Nobless Resort

Ubytování (Penzion) Nobless Resort. Penzion Nobless Resort se nachází na klidném místě na okraji Rožmitálu pod Třemšínem. Nabízí ubytování, venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Nobless Resort se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nobless Resort má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Nobless Resort momentálně evidujeme 128 recenzí.

Penzion Ryba

7,6

Penzion Ryba

Ubytování (Penzion) Penzion Ryba. Penzion Ryba se nachází v Rožmitále pod Třemšínem. K dispozici jsou turistické informace, pokojová služba bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Ryba se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ryba má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Ryba momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy

Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy

Ubytování (Penzion) Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy. Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy se nachází v Rožmitálu pod Třemšínem. Ubytování Penzion, Restaurace Jaro Věšín Brdy se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nadezda

Nadezda

Ubytování (Vila) Nadezda. Situated in Rožmitál pod Třemšínem in the Central Bohemia region, Nadezda features a garden. This villa also has free WiFi. Ubytování Nadezda se nachází ve městě Rožmitál pod Třemšínem (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Vila Nadezda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.