Hledat

Ubytování

Retro Ubytovani Brdy Penzion

Bohutin 60, Příbram, 262 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Retro Ubytovani Brdy. Retro Ubytování Brdy se nachází v Příbrami, 4,1 km od stadionu Na Litavce. Nabízí zahradu, společný salonek, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Retro Ubytovani Brdy se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Retro Ubytovani Brdy má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Retro Ubytovani Brdy momentálně evidujeme 37 recenzí.

Popis ubytování Retro Ubytovani Brdy

Retro Ubytování Brdy se nachází 77 km od letiště Václava Havla Praha. Nabízí zahradu, společný salonek, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Retro Ubytování Brdy se nachází v Příbrami, 4,1 km od stadionu Na Litavce. V okolí se lze věnovat cyklistice. Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi-Fi zdarma

Vybavení ubytování Retro Ubytovani Brdy

 • Prostory vhodné na piknik
 • Gril
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aquapark
 • Minigolf
 • Squash
 • Bowling
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Šipky
 • Rybaření
 • Tenisový kurt
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Masáže Dodatečný poplatek
 • Společenská místnost
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Služba žehlení
 • VIP pokoje
 • Služba praní
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Příbram

Time Cafe & Penzion

9,5

Time Cafe & Penzion

Ubytování (Penzion) Time Cafe & Penzion. Time Cafe & Penzion se nachází v centru Příbrami. Nabízí výhled na Svatou Horu, bezplatné Wi-Fi, slevy ve 250 metrů vzdáleném fitness centru a kavárnu, kde... Ubytování Time Cafe & Penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Time Cafe & Penzion má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Time Cafe & Penzion momentálně evidujeme 305 recenzí.

Apartman Na Horách

9,4

Apartman Na Horách

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Horách. Apartmán Na Horách se nachází v Příbrami, jen 1,7 km od stadionu Na Litavce. Ubytování Apartman Na Horách se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 735 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman pod Svatou Horou

9,3

Apartman pod Svatou Horou

Ubytování (Apartmán) Apartman pod Svatou Horou. Apartmán pod Svatou Horou se nachází v Příbrami, 3,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce, a nabízí gril, terasu, bar i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartman pod Svatou Horou se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman pod Svatou Horou má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartman pod Svatou Horou momentálně evidujeme 115 recenzí.

Penzion u muzea

9,3

Penzion u muzea

Ubytování (Apartmány) Penzion u muzea. Penzion u muzea se nachází v Příbrami a 1,4 km od fotbalového stadionu Na Litavce. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Penzion u muzea se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hornický penzion

9,2

Hornický penzion

Ubytování (Penzion) Hornický penzion. Hornický penzion se nachází v Příbrami, 3,2 km od stadionu Na Litavce, a nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hornický penzion se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hornický penzion má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hornický penzion momentálně evidujeme 45 recenzí.

Hotel Panství Dlouhá Lhota

9

Hotel Panství Dlouhá Lhota

Ubytování (Hotel) Hotel Panství Dlouhá Lhota. Hotel Panství Dlouhá Lhota se nachází v Dlouhé Lhotě, 58 km od Prahy, a nabízí ubytování v barokním zámku či v prostorách bývalých zámeckých stájí. Ubytování Hotel Panství Dlouhá Lhota se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panství Dlouhá Lhota má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Panství Dlouhá Lhota momentálně evidujeme 242 recenzí.

Apartment Příbram

9

Apartment Příbram

Ubytování (Penzion) Apartment Příbram. Penzion Apartment Příbram se nachází v Příbrami, 7 km od fotbalového stadionu Na Litavce a nabízí zahradu. Součástí apartmánu je kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Apartment Příbram se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Příbram má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Apartment Příbram momentálně evidujeme 36 recenzí.

Pension Jezerná

9

Pension Jezerná

Ubytování (Penzion) Pension Jezerná. Pension Jezerná se nachází v obci Zduchovice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají TV a počítač. Ubytování Pension Jezerná se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Jezerná má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Pension Jezerná momentálně evidujeme 13 recenzí.

Penzion Coupe

8,9

Penzion Coupe

Ubytování (Penzion) Penzion Coupe. Moderní Penzion Coupe v centru Příbrami nabízí stylový bar a komfortní pokoje upravené v teplých barvách. V celém penzionu je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Coupe se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Coupe má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Coupe momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Asoft

8,7

Penzion Asoft

Ubytování (Penzion) Penzion Asoft. Penzion Asoft v Příbrami se nachází 3,7 km od ulice Na Litavce a nabízí společný salonek i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Asoft se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Asoft má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Asoft momentálně evidujeme 108 recenzí.

Penzion Pivovar Podlesí

8,6

Penzion Pivovar Podlesí

Ubytování (Penzion) Penzion Pivovar Podlesí. Penzion Pivovar Podlesí se nachází v Příbrami. Stojí 2,4 km od stadionu Na Litavce a nabízí bar. Hosté si tu mohou také zajít do restaurace. Ubytování Penzion Pivovar Podlesí se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pivovar Podlesí má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Pivovar Podlesí momentálně evidujeme 232 recenzí.

Hotel Belvedere Příbram

7,2

Hotel Belvedere Příbram

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere Příbram. Tříhvězdičkový hotel Belvedere Příbram se nachází v Příbrami, 2,5 km od fotbalového stadionu Na Litavce, a nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Belvedere Příbram se nachází ve městě Příbram (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Belvedere Příbram má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Belvedere Příbram momentálně evidujeme 106 recenzí.

Hotel JURKOS

Hotel JURKOS

Ubytování (Hotel) Hotel JURKOS. Jurkos hotel is set in Příbram and features a restaurant and a bar. The property is located 2.4 km from Na Litavce. Free WiFi is provided. Ubytování Hotel JURKOS se nachází ve městě Příbram (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)