Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Chotilsko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Chotilsko

Runch Smilovice

9,2

Runch Smilovice

Ubytování (Prázdninový dům) Runch Smilovice. Prázdninový dům Runch Smilovice se nachází v Chotilsku a nabízí plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Runch Smilovice se nachází ve městě Chotilsko (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Runch Smilovice má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Runch Smilovice momentálně evidujeme 11 recenzí.

TEPfactor bungalovy Bora Bora

TEPfactor bungalovy Bora Bora

Ubytování (Kemp) TEPfactor bungalovy Bora Bora. TEPfactor bungalovy Bora Bora se nachází v obci Chotilsko, 48 km od Prahy. Nabízí bar a Wi-Fi zdarma. Každé ráno se v kempu podává kontinentální snídaně. Ubytování TEPfactor bungalovy Bora Bora se nachází ve městě Chotilsko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer lake

Summer lake

Ubytování (Chata) Summer lake. Summer lake nabízí ubytování a bazén v obci Chotilsko. K chatě patří zahrada. Chata má 1 ložnici, obývací pokoj s TV, posezení a kuchyň s lednicí. Ubytování Summer lake se nachází ve městě Chotilsko (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Summer lake nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Retro pobyt u Vltavy, Slapská přehrada

Retro pobyt u Vltavy, Slapská přehrada

Ubytování (Chata) Retro pobyt u Vltavy, Slapská přehrada. Slapy - Bungalovy Kobylníky se nachází v Chotilsku a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Retro pobyt u Vltavy, Slapská přehrada se nachází ve městě Chotilsko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)