Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nalžovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nalžovice

Chaty u Toma Slapy

9,3

Chaty u Toma Slapy

Ubytování (Chata) Chaty u Toma Slapy. Chata u Toma Slapy nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Chaty u Toma Slapy se nachází ve městě Nalžovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaty u Toma Slapy má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chaty u Toma Slapy momentálně evidujeme 6 recenzí.

Kemp Andělská laguna Slapy

8,5

Kemp Andělská laguna Slapy

Ubytování (Kemp) Kemp Andělská laguna Slapy. Kemp Andělská laguna Slapy se nachází v obci Nalžovice a nabízí výhled na řeku, bar, sdílený lounge i zahradu. Wi-Fi i soukromé parkoviště jsou zdarma. Ubytování Kemp Andělská laguna Slapy se nachází ve městě Nalžovice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion u kostela

Penzion u kostela

Ubytování (Penzion) Penzion u kostela. Penzion u kostela se nachází v Nalžovicích a nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion u kostela se nachází ve městě Nalžovice (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Nalzovice with Fireplace VIII

Holiday Home Nalzovice with Fireplace VIII

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Nalzovice with Fireplace VIII. Prázdninový dům VIII s krbem v Nalžovicích nabízí ubytování se soukromým bazénem a vybavenou kuchyní. Tento prázdninový dům má TV a 2 ložnice. Ubytování Holiday Home Nalzovice with Fireplace VIII se nachází ve městě Nalžovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Nalzovice with Fireplace VIII nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.