Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kamýk nad Vltavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kamýk nad Vltavou

Penzion Kamejk

9,5

Penzion Kamejk

Ubytování (Penzion) Penzion Kamejk. Rodinný Penzion Kamejk se nachází na pravém řeku Vltavy v Kamýku nad Vltavou ve Středočeském kraji a nabízí dětské hřiště. Ubytování Penzion Kamejk se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kamejk má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kamejk momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzion Paták

9,1

Penzion Paták

Ubytování (Hotel) Penzion Paták. Penzion Paták se nachází v Kamýku nad Vltavou a nabízí zahradu, restauraci a bar. Ubytování Penzion Paták se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Paták má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Penzion Paták momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmány U kapličky

Apartmány U kapličky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U kapličky. Apartmány U Kapličky se nachází v Kamýku nad Vltavou. Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Apartmány U kapličky se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmány U kapličky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rekreační středisko Hrachov

Rekreační středisko Hrachov

Ubytování (Penzion) Rekreační středisko Hrachov. Rekreační středisko Hrachov se nachází v Kamýku nad Vltavou a nabízí bar, zahradu a terasu. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň. Ubytování Rekreační středisko Hrachov se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česko - Středočeský kraj).