Hledat

Ubytování

Chata u luk a strání Apartmán

Kamýk nad Vltavou, Kamýk nad Vltavou, 262 63, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Chata u luk a strání. Chata u luk a strání se nachází v Kamýku nad Vltavou ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. 40 km od Tábora. Ubytování Chata u luk a strání se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Chata u luk a strání

Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je vzdálený 38 km od Písku a 37 km od Berouna. 40 km od Tábora. Chata u luk a strání se nachází v Kamýku nad Vltavou ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na letiště Václava Havla Praha je to 51 km. K dispozici je také kuchyň. Apartmán má 3 ložnice, 1 koupelnu a TV s plochou obrazovkou.

Jiná ubytování ve městě Kamýk nad Vltavou

Penzion Kamejk

9,5

Penzion Kamejk

Ubytování (Penzion) Penzion Kamejk. Rodinný Penzion Kamejk se nachází na pravém řeku Vltavy v Kamýku nad Vltavou ve Středočeském kraji a nabízí dětské hřiště. Ubytování Penzion Kamejk se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Kamejk má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Kamejk momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzion Paták

9,1

Penzion Paták

Ubytování (Hotel) Penzion Paták. Penzion Paták se nachází v Kamýku nad Vltavou a nabízí zahradu, restauraci a bar. Ubytování Penzion Paták se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Paták má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Penzion Paták momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartmány U kapličky

Apartmány U kapličky

Ubytování (Apartmán) Apartmány U kapličky. Apartmány U Kapličky se nachází v Kamýku nad Vltavou. Nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Apartmány U kapličky se nachází ve městě Kamýk nad Vltavou (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Apartmány U kapličky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.