Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Županovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Županovice

Chaloupka za potůčkem

9,7

Chaloupka za potůčkem

Ubytování (Venkovský dům) Chaloupka za potůčkem. Chaloupka za potůčkem se nachází v Županovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhledy do zahrady. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chaloupka za potůčkem se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chaloupka za potůčkem má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Chaloupka za potůčkem momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmá u Hovorků

9,5

Apartmá u Hovorků

Ubytování (Apartmán) Apartmá u Hovorků. Apartmá u Hovorků se nachází v obci Županovice na břehu Slapské přehrady. Ubytování Apartmá u Hovorků se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmá u Hovorků má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmá u Hovorků momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán 10

9,3

Apartmán 10

UbytováníApartmán 10. Apartmán 10 se nachází v Županovicích. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán 10 se nachází ve městě Županovice (Česko - Středočeský kraj).

Slapy chata Županovice

9

Slapy chata Županovice

UbytováníSlapy chata Županovice. Slapy chata Županovice se nachází v Županovicích. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Slapy chata Županovice se nachází ve městě Županovice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Vltavanka

8,3

Apartmány Vltavanka

UbytováníApartmány Vltavanka. Apartmány Vltavanka se nachází v Županovicích a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Vltavanka se nachází ve městě Županovice (Česko - Středočeský kraj).

Slapychata

Slapychata

Ubytování (Chata) Slapychata. Slapychata se nachází u břehu v obci Županovice ve Středočeském kraji a nabízí terasu, zázemí pro grilování a výhled na řeku. Ubytování Slapychata se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Chata Slapychata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.