Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Županovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Županovice

Chaloupka za potůčkem

9,7

Chaloupka za potůčkem

Ubytování (Venkovský dům) Chaloupka za potůčkem. Chaloupka za potůčkem se nachází v Županovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhledy do zahrady. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chaloupka za potůčkem se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chaloupka za potůčkem má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Chaloupka za potůčkem momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmá u Hovorků

9,5

Apartmá u Hovorků

Ubytování (Apartmán) Apartmá u Hovorků. Apartmá u Hovorků se nachází v obci Županovice na břehu Slapské přehrady. Ubytování Apartmá u Hovorků se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmá u Hovorků má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmá u Hovorků momentálně evidujeme 15 recenzí.

Slapychata

Slapychata

Ubytování (Chata) Slapychata. Slapychata se nachází u břehu v obci Županovice ve Středočeském kraji a nabízí terasu, zázemí pro grilování a výhled na řeku. Ubytování Slapychata se nachází ve městě Županovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Slapychata nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.