Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dobříš

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobříš

Soukromý wellness

10

Soukromý wellness

Ubytování (Hotel) Soukromý wellness. Soukromý wellness nabízí ubytování v Dobříši. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování Soukromý wellness se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Soukromý wellness má celkové hodnocení 10. Pro Hotel Soukromý wellness momentálně evidujeme 7 recenzí.

Ubytování U Synagogy Dobříš

9,7

Ubytování U Synagogy Dobříš

Ubytování (Apartmány) Ubytování U Synagogy Dobříš. Ubytování U Synagogy Dobříš se nachází v Dobříši, 39 km od Prahy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ubytování U Synagogy Dobříš se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 717 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jindřichův Mlýn

9,6

Jindřichův Mlýn

Ubytování (Penzion) Jindřichův Mlýn. Jindřichův Mlýn v Dobříši zahrnuje restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi a placené soukromé parkoviště. Ubytování Jindřichův Mlýn se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

VIP suite hotel Heinz

9,2

VIP suite hotel Heinz

Ubytování (Aparthotel) VIP suite hotel Heinz. VIP suite hotel Heinz se nachází na Dobříši, 43 km od Prahy. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování VIP suite hotel Heinz se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence v Parku

9,2

Rezidence v Parku

Ubytování (Apartmán) Rezidence v Parku. Rezidence v Parku nabízí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi v Dobříši. Ubytování Rezidence v Parku se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence v Parku má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Rezidence v Parku momentálně evidujeme 84 recenzí.

Penzion U tri statkaru

8,8

Penzion U tri statkaru

Ubytování (Penzion) Penzion U tri statkaru. Penzion Na Statku se nachází v Dobříši ve Středočeském kraji, naproti zámku Dobříš a 38 km od Prahy. Na místě je dětské hřiště, terasa a restaurace. Ubytování Penzion U tri statkaru se nachází ve městě Dobříš (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U tri statkaru má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U tri statkaru momentálně evidujeme 302 recenzí.

Lake House near Prague

Lake House near Prague

Ubytování (Prázdninový dům) Lake House near Prague. Lake House near Prague je prázdninový dům situovaný v Dobříši, 43 km od Prahy. Ubytování Lake House near Prague se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovaní u Skalických

Ubytovaní u Skalických

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovaní u Skalických. Ubytovaní u Skalických s vlastním bazénem se nachází u pláže v Dobříši. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, bar a restauraci. Ubytování Ubytovaní u Skalických se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).

Lodge

Lodge

Ubytování (Chata) Lodge. Lodge se nachází v Dobříši. Chata má terasu. Hosté zde mohou relaxovat v zahradě. Lodge stojí 29 km od Prahy. Letiště Václava Havla Praha odtud leží 27 km. Ubytování Lodge se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sokratův dům Spartan

Sokratův dům Spartan

Ubytování (Kemp) Sokratův dům Spartan. Sokratův dům Spartan se nachází v Dobříši, 48 km od Prahy. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají posezení nebo terasu. Ubytování Sokratův dům Spartan se nachází ve městě Dobříš (Česko - Středočeský kraj).