Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Beroun

Ubytování v městech v okrese Beroun

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Beroun

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Beroun

Apartment Tetin

9,8

Apartment Tetin

Ubytování (Apartmán) Apartment Tetin. Apartmán Tetín se nachází v Tetíně. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Výhled směřuje i do zahrady. Do Prahy je to 38 km. Ubytování Apartment Tetin se nachází ve městě Tetín (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Výhledna

9,7

Výhledna

Ubytování (Penzion) Výhledna. Výhledna je penzion se zahradou a terasou situovaný v Berouně. Pokoje zahrnují kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici jsou také rodinné pokoje. Ubytování Výhledna se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Steak-Hredle

9,7

Ubytování Steak-Hredle

Ubytování (Penzion – hostinec) Ubytování Steak-Hredle. Ubytování Steak-Hředle se nachází v obci Hředle a nabízí terasu. Pokoje nabízí kuchyňský kout, vlastní koupelnu, balkon a výhled na hory. Ubytování Ubytování Steak-Hredle se nachází ve městě Hředle (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Steak-Hredle má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion – hostinec Ubytování Steak-Hredle momentálně evidujeme 87 recenzí.

Apartment Boroví

9,7

Apartment Boroví

Ubytování (Apartmán) Apartment Boroví. Apartment Boroví se nachází na poklidném místě na kraji lesa ve vesnici Srbsko, 6 km od hradu Karlštejn. Ubytování Apartment Boroví se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Boroví má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Boroví momentálně evidujeme 30 recenzí.

Dům Stašov

9,6

Dům Stašov

Ubytování (Prázdninový dům) Dům Stašov. Dům Stašov se nachází v středočeské obci Stašov. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Dům Stašov se nachází ve městě Stašov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dům Stašov má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Dům Stašov momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment Na Karlštejně

9,6

Apartment Na Karlštejně

Ubytování (Apartmán) Apartment Na Karlštejně. Apartment Na Karlštejně nabízí ubytování s kuchyní jen 9 km od hradu Karlštejn. Tento apartmán s výhledem na město poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Na Karlštejně se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Na Karlštejně má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Na Karlštejně momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmán U ŘEKY

9,6

Apartmán U ŘEKY

Ubytování (Apartmány) Apartmán U ŘEKY. Apartmán U ŘEKY se nachází v Srbsku, 27 km od Prahy, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán U ŘEKY se nachází ve městě Srbsko (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 375 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Lida

9,6

Penzion Lida

Ubytování (Apartmán) Penzion Lida. Penzion Lida se nachází v obci Srbsko a nabízí gril, společný obývací pokoj a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Lida se nachází ve městě Srbsko (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lida má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Lida momentálně evidujeme 62 recenzí.

Hotel Anna

9,5

Hotel Anna

Ubytování (Hotel) Hotel Anna. Hotel Anna je 4hvězdičkový hotel v Berouně a má zahradu, přepážku s turistickými informacemi a pokojovou službu. Ubytování Hotel Anna se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hlásná Třebáň

9,5

Apartment Hlásná Třebáň

Ubytování (Apartmán) Apartment Hlásná Třebáň. Apartmán Hlásná Třebáň se nachází v Hlásné Třebáni a nabízí soukromý bazén a terasu. Ubytování Apartment Hlásná Třebáň se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Hlásná Třebáň má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Hlásná Třebáň momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán Alex

9,5

Apartmán Alex

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alex. Apartmán Alex se nachází v Berouně a nabízí ubytování s terasou. Do Prahy je to 29 km. Apartmán má 1 ložnici a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Alex se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kotva

9,5

Pension Kotva

Ubytování (Apartmán) Pension Kotva. Pension Kotva se nachází v Berouně a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi, bankomatem a službou concierge. Z apartmánu se otevírá výhled na město. Ubytování Pension Kotva se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Lokálky

9,4

U Lokálky

Ubytování (Venkovský dům) U Lokálky. Rodinné apartmá U Lokálky se nachází u pláže u řeky v obci Zadní Třebaň a nabízí zahradu se zázemím pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Lokálky se nachází ve městě Zadní Třebaň (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Lokálky má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům U Lokálky momentálně evidujeme 23 recenzí.

Statek Krkavčí Hora

9,3

Statek Krkavčí Hora

Ubytování (Farma) Statek Krkavčí Hora. Statek Krkavčí Hora se nachází na samotě mezi Hýskovem a Chyňavou, v blízkosti Nižboru, a nabízí gril, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek Krkavčí Hora se nachází ve městě Nižbor (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Statek Krkavčí Hora má celkové hodnocení 9,3. Pro Farma Statek Krkavčí Hora momentálně evidujeme 166 recenzí.

Luxury Studio in the heart of Beroun

9,3

Luxury Studio in the heart of Beroun

Ubytování (Apartmán) Luxury Studio in the heart of Beroun. Luxury Studio in the heart of Beroun nabízí výhled do zahrady a zázemí pro vodní sporty. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Studio in the heart of Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxury Studio in the heart of Beroun má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Luxury Studio in the heart of Beroun momentálně evidujeme 15 recenzí.

Pension Bellevue

9,3

Pension Bellevue

Ubytování (Penzion) Pension Bellevue. Pension Bellevue stojí 600 metrů od hradu Karlštejn. Nabízí studia s kuchyňským koutem a velkou zařízenou terasou. Ubytování Pension Bellevue se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Bellevue má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pension Bellevue momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna

9,3

Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna

Ubytování (Apartmán) Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna. Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna se nachází v Berouně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady nebo na město. Ubytování Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Residence Nábřeží

9,3

Apartmán Residence Nábřeží

Ubytování (Apartmán) Apartmán Residence Nábřeží. Apartmán Residence Nábřeží se nachází v centru Berouna a nabízí nekuřácký apartmán s vlastním vchodem, soukromou zahradou, posezením a výhledem na... Ubytování Apartmán Residence Nábřeží se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Hotel U koně

9,3

Hotel U koně

Ubytování (Hotel) Hotel U koně. Hotel U koně se nachází v Berouně a nabízí Wi-Fi zdarma a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Hotel U koně se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U koně má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel U koně momentálně evidujeme 70 recenzí.

Guest House Chez Nous

9,3

Guest House Chez Nous

Ubytování (Apartmán) Guest House Chez Nous. Penzion Chez Nous se nachází v obci Tetín ve Středočeském kraji, 28 km od Prahy. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, gril a terasu. Ubytování Guest House Chez Nous se nachází ve městě Tetín (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Chez Nous má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Guest House Chez Nous momentálně evidujeme 19 recenzí.

Hotel Karlštejn

9,2

Hotel Karlštejn

Ubytování (Hotel) Hotel Karlštejn. Hotel Karlštejn se nachází na vyvýšeném místě, 50 metrů od hradu Karlštejn a 100 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Karlštejn se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Karlštejn má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Karlštejn momentálně evidujeme 461 recenzí.

Hotel U Parku

9,2

Hotel U Parku

Ubytování (Hotel) Hotel U Parku. Hotel U Parku se nachází v Hořovicích a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ubytování Hotel U Parku se nachází ve městě Hořovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Parku má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel U Parku momentálně evidujeme 254 recenzí.

Penzion Karlštejn-Vinice

9,2

Penzion Karlštejn-Vinice

Ubytování (Penzion) Penzion Karlštejn-Vinice. Tento klimatizovaný 4-hvězdičkový penzion s výhledem na Berounku se nachází v obci Karlštejn, pouhých 500 metrů pod stejnojmenným hradem, a nabízí... Ubytování Penzion Karlštejn-Vinice se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Karlštejn-Vinice má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Karlštejn-Vinice momentálně evidujeme 234 recenzí.

Chalupa Měňany - Karlštejn

9,2

Chalupa Měňany - Karlštejn

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Měňany - Karlštejn. Prázdninový dům chalupa Měňany - Karlštejn se nachází Berouně. Ubytování Chalupa Měňany - Karlštejn se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Měňany - Karlštejn má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chalupa Měňany - Karlštejn momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion AMÁLKA Černín

9,2

Penzion AMÁLKA Černín

Ubytování (Apartmán) Penzion AMÁLKA Černín. Penzion AMÁLKA Černín se nachází ve Zdicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Penzion AMÁLKA Černín se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion AMÁLKA Černín má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion AMÁLKA Černín momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán Holandská Beroun

9,2

Apartmán Holandská Beroun

Ubytování (Apartmán) Apartmán Holandská Beroun. Apartmán Holandská Beroun se nachází v Berouně a nabízí plně vybavenou kuchyň. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování Apartmán Holandská Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Holandská Beroun má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Holandská Beroun momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel Beroun Golf Club

9,1

Hotel Beroun Golf Club

Ubytování (Hotel) Hotel Beroun Golf Club. Hotel Beroun Golf Club se nachází v areálu golfového hřiště a provozuje wellness centrum. Ubytování Hotel Beroun Golf Club se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Beroun Golf Club má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Beroun Golf Club momentálně evidujeme 152 recenzí.

Penzion Ranch

9,1

Penzion Ranch

Ubytování (Penzion) Penzion Ranch. Penzion Ranch se nachází na okraji parku Dražovka a nabízí ranč, kde lze jezdit na koni, restauraci se zimní zahradou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Ranch se nachází ve městě Hořovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ranch má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Ranch momentálně evidujeme 110 recenzí.

Pension Primus

9,1

Pension Primus

Ubytování (Penzion) Pension Primus. Pension Primus se nachází 10 minut chůze od historického centra Berouna a nabízí panoramatický výhled na údolí. Ubytování Pension Primus se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Primus má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Primus momentálně evidujeme 362 recenzí.

Waterside Retreat

9,1

Waterside Retreat

Ubytování (Prázdninový dům) Waterside Retreat. Waterside Retreat se nachází v obci Zadní Třebaň. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma, balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Waterside Retreat se nachází ve městě Zadní Třebaň (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Waterside Retreat má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Waterside Retreat momentálně evidujeme 7 recenzí.

Homestay Svatá

9,1

Homestay Svatá

Ubytování (Privát) Homestay Svatá. Homestay Svatá se nachází v obci Svatá. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné připojení k Wi-Fi. Ubytování Homestay Svatá se nachází ve městě Svatá (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Homestay Svatá má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Homestay Svatá momentálně evidujeme 88 recenzí.

Penzion Speller

9

Penzion Speller

Ubytování (Penzion) Penzion Speller. Penzion Speller, situovaný v srdci obce Vysoký Újezd přibližně 12,5 km od Prahy, se nachází naproti zámku z 19. století. Ubytování Penzion Speller se nachází ve městě Vysoký Újezd (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Speller má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Speller momentálně evidujeme 115 recenzí.

Penzion Tony

9

Penzion Tony

Ubytování (Apartmán) Penzion Tony. Penzion Tony se nachází 300 metrů od centra města Berouna a je obklopen velkou zahradou s grilem. Ubytování Penzion Tony se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tony má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Penzion Tony momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Karlštejn

8,9

Apartmány Karlštejn

Ubytování (Apartmán) Apartmány Karlštejn. Apartmány Karlštejn se nacházejí v obci Karlštejn, 15 minut chůze od hradu Karlštejn, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Karlštejn se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Karlštejn má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány Karlštejn momentálně evidujeme 360 recenzí.

Rodinny Penzion s Restauraci - Hospudka na Navsi

8,9

Rodinny Penzion s Restauraci - Hospudka na Navsi

Ubytování (Penzion) Rodinny Penzion s Restauraci - Hospudka na Navsi. Rodinný Penzion s Restaurací - Hospůdka na Návsi se nachází v klidné části obce Rovina, 1,5 km od města Řevnice, a nabízí vlastní restauraci s letní... Ubytování Rodinny Penzion s Restauraci - Hospudka na Navsi se nachází ve městě Hlásná Třebaň (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rodinny Penzion s Restauraci - Hospudka na Navsi má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Rodinny Penzion s Restauraci - Hospudka na Navsi momentálně evidujeme 146 recenzí.

Apartment 3kk De Luxe

8,9

Apartment 3kk De Luxe

Ubytování (Apartmán) Apartment 3kk De Luxe. Apartmán 3kk De Luxe se nachází v Berouně a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a zahradu, do které směřuje také výhled. K dispozici je i bar. Ubytování Apartment 3kk De Luxe se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 3kk De Luxe má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartment 3kk De Luxe momentálně evidujeme 35 recenzí.

Family hotel Maxim

8,9

Family hotel Maxim

Ubytování (Hotel) Family hotel Maxim. Rodinný Hotel Maxim se nachází u řeky Berounky v historickém městě Berouně, 18 km západně od Prahy a 27 km od letiště Ruzyně. Ubytování Family hotel Maxim se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family hotel Maxim má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Family hotel Maxim momentálně evidujeme 655 recenzí.

Hotel Koruna

8,9

Hotel Koruna

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna se nachází 150 metrů od starého hradu Karlštejn a nabízí pokoje se sociálním zařízením, satelitní TV, DVD přehrávačem a bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Hotel Koruna se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Koruna má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Koruna momentálně evidujeme 297 recenzí.

Restaurant a penzion Pod Draci skalou

8,8

Restaurant a penzion Pod Draci skalou

Ubytování (Penzion) Restaurant a penzion Pod Draci skalou. Penzion Pod Dračí skálou je vzdálený pouhých 300 metrů od Karlštejnu. Nabízí restauraci, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Ubytování Restaurant a penzion Pod Draci skalou se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurant a penzion Pod Draci skalou má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Restaurant a penzion Pod Draci skalou momentálně evidujeme 72 recenzí.

Motel Jetel

8,8

Motel Jetel

Ubytování (Motel) Motel Jetel. Tento moderní motel v americkém stylu naleznete u výjezdu 22 z dálnice D5 mezi Prahou a Plzní. Ubytování Motel Jetel se nachází ve městě Králův Dvůr (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Jetel má celkové hodnocení 8,8. Pro Motel Motel Jetel momentálně evidujeme 152 recenzí.

Chata pod Koukolovkou

8,8

Chata pod Koukolovkou

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pod Koukolovkou. Chata Pod Koukolovkou se nachází v Králově Dvoře. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, terasu a zahradu. Z chaty je výhled na řeku. Ubytování Chata pod Koukolovkou se nachází ve městě Králův Dvůr (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata pod Koukolovkou má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Chata pod Koukolovkou momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Panorama

8,7

Penzion Panorama

Ubytování (Penzion) Penzion Panorama. Penzion Panorama se nachází v Berouně a nabízí Wi-Fi zdarma Všechny pokoje mají šatní skříň a TV s plochou obrazovkou a součástí některých je balkon. Ubytování Penzion Panorama se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Panorama má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Panorama momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzion Pohoda Beroun

8,7

Penzion Pohoda Beroun

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda Beroun. Pension Barták se nachází pouhých 5 minut chůze od centra Berouna, 10 minut chůze od místního autobusového a vlakového nádraží, a nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Penzion Pohoda Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pohoda Beroun má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Pohoda Beroun momentálně evidujeme 153 recenzí.

Guest House Beroun

8,7

Guest House Beroun

Ubytování (Penzion) Guest House Beroun. Guest House Beroun se nachází ve Zdicích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s koupelnou a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Guest House Beroun se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Beroun má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Guest House Beroun momentálně evidujeme 32 recenzí.

Hotel Grand Litava Beroun

8,6

Hotel Grand Litava Beroun

Ubytování (Hotel) Hotel Grand Litava Beroun. Hotel Grand se nachází v historickém centru města a nabízí à la carte restauraci, fitness centrum a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Grand Litava Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand Litava Beroun má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Grand Litava Beroun momentálně evidujeme 1318 recenzí.

Relax Pohoda House

8,6

Relax Pohoda House

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Pohoda House. Relax Pohoda House se nachází v obci Malé Přílepy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Relax Pohoda House se nachází ve městě Chyňava (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax Pohoda House má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový dům Relax Pohoda House momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Alex

8,6

Hotel Alex

Ubytování (Hotel) Hotel Alex. Tříhvězdičkový Hotel Alex se nachází v Berouně. Nabízí Wi-Fi zdarma, pokojovou službu a prostor pro zavazadla. Ubytování Hotel Alex se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Alex má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Alex momentálně evidujeme 1383 recenzí.

Romantic Hotel Mlýn Karlstejn

8,6

Romantic Hotel Mlýn Karlstejn

Ubytování (Hotel) Romantic Hotel Mlýn Karlstejn. Romantic Hotel Mlýn Karlštejn sídlí ve zrekonstruovaném starobylém vodním mlýně u řeky Berounky ve městě Karlštejn a okouzlí vás svou romantickou... Ubytování Romantic Hotel Mlýn Karlstejn se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Romantic Hotel Mlýn Karlstejn má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Romantic Hotel Mlýn Karlstejn momentálně evidujeme 418 recenzí.

Hotel O.K. 1

8,5

Hotel O.K. 1

Ubytování (Hotel) Hotel O.K. 1. Hotel OK 1 nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV a bar. Parkování je zdarma. Všechny pokoje mají koberce a dřevěný nábytek. Ubytování Hotel O.K. 1 se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel O.K. 1 má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel O.K. 1 momentálně evidujeme 196 recenzí.

Hotel Diana

8,4

Hotel Diana

Ubytování (Hotel) Hotel Diana. Hotel Diana se nachází v klínu chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Má restauraci, kde se podávají jídla české i mezinárodní kuchyně. Ubytování Hotel Diana se nachází ve městě Nový Jáchymov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Diana má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Diana momentálně evidujeme 59 recenzí.

U Královny Dagmar

8,4

U Královny Dagmar

Ubytování (Penzion) U Královny Dagmar. U Královny Dagmar se nachází v Karlštejně, 100 metrů od hradu Karlštejn a 500 metrů od břehů řeky Berounky. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Ubytování U Královny Dagmar se nachází ve městě Karlštejn (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Královny Dagmar má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion U Královny Dagmar momentálně evidujeme 259 recenzí.