Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hořovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hořovice

Hotel U Parku

9,2

Hotel U Parku

Ubytování (Hotel) Hotel U Parku. Hotel U Parku se nachází v Hořovicích a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a satelitní TV. Ubytování Hotel U Parku se nachází ve městě Hořovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Parku má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel U Parku momentálně evidujeme 254 recenzí.

Penzion Ranch

9,1

Penzion Ranch

Ubytování (Penzion) Penzion Ranch. Penzion Ranch se nachází na okraji parku Dražovka a nabízí ranč, kde lze jezdit na koni, restauraci se zimní zahradou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Ranch se nachází ve městě Hořovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ranch má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Ranch momentálně evidujeme 110 recenzí.

Hotel Zelený Strom

7

Hotel Zelený Strom

Ubytování (Hotel) Hotel Zelený Strom. Hotel Zelený Strom se nachází v centru města Hořovice. Nabízí restauraci, která podává českou a mezinárodní kuchyni a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Zelený Strom se nachází ve městě Hořovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zelený Strom má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel Zelený Strom momentálně evidujeme 31 recenzí.

Holiday Home Horovice with Hot Tub I

Holiday Home Horovice with Hot Tub I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Horovice with Hot Tub I. Located in Velká Víska, Holiday Home Horovice with Hot Tub I features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Holiday Home Horovice with Hot Tub I se nachází ve městě Hořovice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Horovice with Hot Tub I nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.