Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Beroun

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Beroun

Svůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně!

9,9

Svůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně!

UbytováníSvůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně!. Svůj vlastní soukromý soukromý soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně nabízí zahradu a výhled na řeku. Ubytování Svůj vlastní soukromý ráj-nájem apartmánu v Berouně! se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Pekárna 1898

9,8

Apartmány Pekárna 1898

UbytováníApartmány Pekárna 1898. Apartmány Pekárna 1898 se nacházejí v Berouně, 31 km od Pražského hradu, a nabízejí výhled na řeku, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Pekárna 1898 se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Výhledna

9,7

Výhledna

Ubytování (Penzion) Výhledna. Výhledna je penzion se zahradou a terasou situovaný v Berouně. Pokoje zahrnují kuchyň a vlastní koupelnu. K dispozici jsou také rodinné pokoje. Ubytování Výhledna se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Anna

9,5

Hotel Anna

Ubytování (Hotel) Hotel Anna. Hotel Anna je 4hvězdičkový hotel v Berouně a má zahradu, přepážku s turistickými informacemi a pokojovou službu. Ubytování Hotel Anna se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Alex

9,5

Apartmán Alex

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alex. Apartmán Alex se nachází v Berouně a nabízí ubytování s terasou. Do Prahy je to 29 km. Apartmán má 1 ložnici a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Alex se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Pension Kotva

9,5

Pension Kotva

Ubytování (Apartmán) Pension Kotva. Pension Kotva se nachází v Berouně a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi, bankomatem a službou concierge. Z apartmánu se otevírá výhled na město. Ubytování Pension Kotva se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Luxury Studio in the heart of Beroun

9,3

Luxury Studio in the heart of Beroun

Ubytování (Apartmán) Luxury Studio in the heart of Beroun. Luxury Studio in the heart of Beroun nabízí výhled do zahrady a zázemí pro vodní sporty. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Studio in the heart of Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Luxury Studio in the heart of Beroun má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Luxury Studio in the heart of Beroun momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna

9,3

Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna

Ubytování (Apartmán) Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna. Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna se nachází v Berouně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady nebo na město. Ubytování Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán se zahrádkou v krásné čtvrti Berouna momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel U koně

9,3

Hotel U koně

Ubytování (Hotel) Hotel U koně. Hotel U koně se nachází v Berouně a nabízí Wi-Fi zdarma a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Hotel U koně se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U koně má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel U koně momentálně evidujeme 70 recenzí.

Apartmán Na Ostrově Beroun

9,2

Apartmán Na Ostrově Beroun

UbytováníApartmán Na Ostrově Beroun. Apartmán Na Ostrově Beroun se nachází v Berouně, pouhých 32 km od Pražského hradu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartmán Na Ostrově Beroun se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Holandská Beroun

9,2

Apartmán Holandská Beroun

Ubytování (Apartmán) Apartmán Holandská Beroun. Apartmán Holandská Beroun se nachází v Berouně a nabízí plně vybavenou kuchyň. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Ubytování Apartmán Holandská Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán Holandská Beroun má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Holandská Beroun momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa Měňany - Karlštejn

9,2

Chalupa Měňany - Karlštejn

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Měňany - Karlštejn. Prázdninový dům chalupa Měňany - Karlštejn se nachází Berouně. Ubytování Chalupa Měňany - Karlštejn se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Chalupa Měňany - Karlštejn má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chalupa Měňany - Karlštejn momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hotel Beroun Golf Club

9,1

Hotel Beroun Golf Club

Ubytování (Hotel) Hotel Beroun Golf Club. Hotel Beroun Golf Club se nachází v areálu golfového hřiště a provozuje wellness centrum. Ubytování Hotel Beroun Golf Club se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Beroun Golf Club má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Beroun Golf Club momentálně evidujeme 152 recenzí.

Pension Primus

9,1

Pension Primus

Ubytování (Penzion) Pension Primus. Pension Primus se nachází 10 minut chůze od historického centra Berouna a nabízí panoramatický výhled na údolí. Ubytování Pension Primus se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Primus má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension Primus momentálně evidujeme 362 recenzí.

Penzion Tony

9

Penzion Tony

Ubytování (Apartmán) Penzion Tony. Penzion Tony se nachází 300 metrů od centra města Berouna a je obklopen velkou zahradou s grilem. Ubytování Penzion Tony se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Tony má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Penzion Tony momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chata s duší

8,9

Chata s duší

UbytováníChata s duší. Chata s duší se nachází v Berouně, 36 km od Pražského hradu, katedrály sv. Víta a 37 km od Karlova mostu. Nabízí zahradu, gril a sdílený lounge. Ubytování Chata s duší se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Family hotel Maxim

8,9

Family hotel Maxim

Ubytování (Hotel) Family hotel Maxim. Rodinný Hotel Maxim se nachází u řeky Berounky v historickém městě Berouně, 18 km západně od Prahy a 27 km od letiště Ruzyně. Ubytování Family hotel Maxim se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Family hotel Maxim má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Family hotel Maxim momentálně evidujeme 655 recenzí.

Apartment 3kk De Luxe

8,9

Apartment 3kk De Luxe

Ubytování (Apartmán) Apartment 3kk De Luxe. Apartmán 3kk De Luxe se nachází v Berouně a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a zahradu, do které směřuje také výhled. K dispozici je i bar. Ubytování Apartment 3kk De Luxe se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment 3kk De Luxe má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartment 3kk De Luxe momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzion Panorama

8,7

Penzion Panorama

Ubytování (Penzion) Penzion Panorama. Penzion Panorama se nachází v Berouně a nabízí Wi-Fi zdarma Všechny pokoje mají šatní skříň a TV s plochou obrazovkou a součástí některých je balkon. Ubytování Penzion Panorama se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Panorama má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Panorama momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzion Pohoda Beroun

8,7

Penzion Pohoda Beroun

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda Beroun. Pension Barták se nachází pouhých 5 minut chůze od centra Berouna, 10 minut chůze od místního autobusového a vlakového nádraží, a nabízí bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Penzion Pohoda Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Pohoda Beroun má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Pohoda Beroun momentálně evidujeme 153 recenzí.

Hotel Grand Litava Beroun

8,6

Hotel Grand Litava Beroun

Ubytování (Hotel) Hotel Grand Litava Beroun. Hotel Grand se nachází v historickém centru města a nabízí à la carte restauraci, fitness centrum a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Grand Litava Beroun se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Grand Litava Beroun má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Grand Litava Beroun momentálně evidujeme 1318 recenzí.

Hotel Alex

8,6

Hotel Alex

Ubytování (Hotel) Hotel Alex. Tříhvězdičkový Hotel Alex se nachází v Berouně. Nabízí Wi-Fi zdarma, pokojovou službu a prostor pro zavazadla. Ubytování Hotel Alex se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Alex má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Alex momentálně evidujeme 1383 recenzí.

Hotel O.K. 1

8,5

Hotel O.K. 1

Ubytování (Hotel) Hotel O.K. 1. Hotel OK 1 nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV a bar. Parkování je zdarma. Všechny pokoje mají koberce a dřevěný nábytek. Ubytování Hotel O.K. 1 se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel O.K. 1 má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel O.K. 1 momentálně evidujeme 196 recenzí.

Pension Nostalgie

8,2

Pension Nostalgie

Ubytování (Penzion) Pension Nostalgie. Pension Nostalgie se nachází v poklidné obytné čtvrti 7 minut pěšky od centra Berouna. Nabízí pokoje s obývací částí a TV a bezplatné připojení Wi-Fi. Ubytování Pension Nostalgie se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Nostalgie má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Pension Nostalgie momentálně evidujeme 33 recenzí.

Beroun apartments

8,2

Beroun apartments

UbytováníBeroun apartments. Apartmány Beroun se nacházejí v Berouně, 32 km od Pražského hradu a katedrály sv. Víta. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beroun apartments se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Český Dvůr

7,8

Hotel Český Dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Český Dvůr. Hotel Český Dvůr se nachází v Berouně, 200 metrů od řeky Berounky vhodné k vodním sportům, rybaření i jízdě na kánoi, a nabízí restauraci nebo bezplatné... Ubytování Hotel Český Dvůr se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Na Ostrově

7,3

Na Ostrově

Ubytování (Hotel) Na Ostrově. Tento hotel se těší nádherné poloze u soutoku Berounky a Litavky, nedaleko historického centra Berouna. Ubytování Na Ostrově se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Art House Dum Slunce

6,4

Art House Dum Slunce

Ubytování (Venkovský dům) Art House Dum Slunce. Sun Valley Home Base se nachází ve městě Sýkořice a nabízí zdarma jízdní kola a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají dokovací stanici pro iPod a DVD přehrávač. Ubytování Art House Dum Slunce se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Apartments Egara

Apartments Egara

Ubytování (Privát) Apartments Egara. Set in Beroun, Apartments Egara provides accommodation with a flat-screen TV. Free WiFi is offered. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Apartments Egara se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Privát Apartments Egara nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Eden Hostel

Eden Hostel

Ubytování (Hostel) Eden Hostel. Tříhvězdičkový hostel Eden se nachází v Berouně a nabízí bezplatné Wi-Fi, turistické informace a terasu. Ubytování Eden Hostel se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Hostel Eden Hostel nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

TOURISTIC apartment ELEN

TOURISTIC apartment ELEN

Ubytování (Apartmán) TOURISTIC apartment ELEN. TOURISTIC apartment ELEN is set in Beroun. The property has garden views and is 30 km from Prague. The apartment comes with a flat-screen TV and 2... Ubytování TOURISTIC apartment ELEN se nachází ve městě Beroun (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Sky

Apartment Sky

Ubytování (Apartmán) Apartment Sky. Apartmán Sky se nachází v Berouně a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Sky se nachází ve městě Beroun (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Apartment Sky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.