Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kladno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kladno

Basseth Apartment

9,6

Basseth Apartment

Ubytování (Apartmán) Basseth Apartment. Apartmán Basseth se nachází v Kladně a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i terasu. Ubytování Basseth Apartment se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Basseth Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Basseth Apartment momentálně evidujeme 11 recenzí.

U Admirala

9,3

U Admirala

Ubytování (Penzion) U Admirala. Penzion U Admirála se nachází v Kladně a nabízí bezplatné Wi-Fi, turistické informace, restauraci a terasu. Ubytování U Admirala se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Admirala má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion U Admirala momentálně evidujeme 202 recenzí.

Penzion Kladno

9,1

Penzion Kladno

Ubytování (Penzion) Penzion Kladno. Penzion Kladno nabízí ubytování v Kladně. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kladno má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Kladno momentálně evidujeme 56 recenzí.

Sport hotel Sletiště

8,8

Sport hotel Sletiště

Ubytování (Hotel) Sport hotel Sletiště. Sport hotel Sletiště se nachází v Kladně ve Středočeském kraji, 24 km od Prahy. Nabízí sezónní venkovní bazén, vířivku a bar. Ubytování Sport hotel Sletiště se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sport hotel Sletiště má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Sport hotel Sletiště momentálně evidujeme 204 recenzí.

Penzion Ponte

8,7

Penzion Ponte

Ubytování (Penzion) Penzion Ponte. Penzion Ponte se nachází v Kladně a nabízí bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Ponte se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ponte má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Ponte momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Kladno

8,7

Apartment Kladno

Ubytování (Apartmán) Apartment Kladno. Apartment Kladno se nachází v Kladně, 29 km od Prahy, a nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a výhledy na město. Ubytování Apartment Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Kladno má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartment Kladno momentálně evidujeme 23 recenzí.

Art Deco Hotel Hoffmann

8,3

Art Deco Hotel Hoffmann

Ubytování (Hotel) Art Deco Hotel Hoffmann. Art Deco Hotel Hoffmann se nachází v památkově chráněné budově v centru Kladna, pouhých 300 metrů od místního zámku. Ubytování Art Deco Hotel Hoffmann se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Art Deco Hotel Hoffmann má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Art Deco Hotel Hoffmann momentálně evidujeme 282 recenzí.

Apartmány Rozdělov

8,1

Apartmány Rozdělov

Ubytování (Penzion) Apartmány Rozdělov. Tříhvězdičkový penzion - Apartmány Rozdělov se nachází v Kladně. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Za příplatek lze zajistit letištní transfery. Ubytování Apartmány Rozdělov se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rozdělov má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Apartmány Rozdělov momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Kladno

6,7

Hotel Kladno

Ubytování (Hotel) Hotel Kladno. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v centru Kladna, jen 800 metrů od zámku. Ubytování Hotel Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kladno má celkové hodnocení 6,7. Pro Hotel Hotel Kladno momentálně evidujeme 837 recenzí.

Penzion 68

Penzion 68

Ubytování (Penzion) Penzion 68. Penzion 68 se nachází v Kladně a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion 68 se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Náměstí Starosty Pavla

Náměstí Starosty Pavla

Ubytování (Apartmán) Náměstí Starosty Pavla. Náměstí Starosty Pavla is located in Kladno. The accommodation is 30 km from Prague. Ubytování Náměstí Starosty Pavla se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Náměstí Starosty Pavla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovna u Kožovy Hory

Ubytovna u Kožovy Hory

Ubytování (Hostel) Ubytovna u Kožovy Hory. Ubytovna u Kožovy Hory se nachází u lesa na okraji Kladna a 13 minut jízdy od pražského letiště. Ubytování Ubytovna u Kožovy Hory se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Hostel Ubytovna u Kožovy Hory nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sitna - byt

Sitna - byt

Ubytování (Apartmán) Sitna - byt. Sitna - byt is located in Kladno. The accommodation is 24 km from Prague. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Sitna - byt se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Zelený dvůr

Apartmán Zelený dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zelený dvůr. Apartmán Zelený dvůr se nachází v Kladně ve Středočeském kraji a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Zelený dvůr se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán Zelený dvůr nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sitna 3053 Kladno

Sitna 3053 Kladno

Ubytování (Apartmán) Sitna 3053 Kladno. Sitna 3053 Kladno is located in Kladno. The accommodation is 19 km from Beroun. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a... Ubytování Sitna 3053 Kladno se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Minicamp v centru Kladna

Minicamp v centru Kladna

Ubytování (Kemp) Minicamp v centru Kladna. Set in Kladno, 24 km from Prague, Minicamp v centru Kladna offers a garden and free WiFi. Ubytování Minicamp v centru Kladna se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)