Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Kladno

Ubytování v městech v okrese Kladno

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kladno

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kladno

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

9,7

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

Ubytování (Apartmán) Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný. Apartmán Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný se nachází ve Slaném a nabízí bezplatná jízdní kola, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný momentálně evidujeme 11 recenzí.

Bydleni u Babicky

9,6

Bydleni u Babicky

Ubytování (Apartmán) Bydleni u Babicky. Tento apartmán se nachází ve vesnici Bratronice a nabízí terasu s výhledem do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bydleni u Babicky se nachází ve městě Bratronice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bydleni u Babicky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Bydleni u Babicky momentálně evidujeme 55 recenzí.

Basseth Apartment

9,6

Basseth Apartment

Ubytování (Apartmán) Basseth Apartment. Apartmán Basseth se nachází v Kladně a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i terasu. Ubytování Basseth Apartment se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Basseth Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Basseth Apartment momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Patera

9,6

Apartment Patera

Ubytování (Apartmán) Apartment Patera. Apartment Patera se nachází v unhošti a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu je výhled na město a do Prahy je to odtud 27 km. Ubytování Apartment Patera se nachází ve městě Unhošť (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Patera má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Patera momentálně evidujeme 44 recenzí.

Cheveldon

9,5

Cheveldon

Ubytování (Penzion) Cheveldon. Cheveldon se nachází v Bílichově a nabízí zahradu, terasu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Pokoje v penzionu mají šatní skříň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cheveldon se nachází ve městě Bílichov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cheveldon má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Cheveldon momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán HR&HR

9,5

Apartmán HR&HR

Ubytování (Apartmán) Apartmán HR&HR. Apartmán HR&HR se nachází ve Slaném a nabízí terasu. K dispozici je i plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán HR&HR se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán HR&HR má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán HR&HR momentálně evidujeme 14 recenzí.

Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition

9,5

Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition

Ubytování (Apartmán) Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition. Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition se nachází ve Slaném. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Podkroví s koupelnou

9,5

Podkroví s koupelnou

Ubytování (Privát) Podkroví s koupelnou. Podkroví s koupelnou nabízí ubytování v obci Svinařov. Nabízí fitness centrum, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Podkroví s koupelnou se nachází ve městě Svinařov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

U Admirala

9,3

U Admirala

Ubytování (Penzion) U Admirala. Penzion U Admirála se nachází v Kladně a nabízí bezplatné Wi-Fi, turistické informace, restauraci a terasu. Ubytování U Admirala se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Admirala má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion U Admirala momentálně evidujeme 202 recenzí.

Relax Apartmán Buštěhrad

9,3

Relax Apartmán Buštěhrad

Ubytování (Apartmány) Relax Apartmán Buštěhrad. Relax Apartmán Buštěhrad se nachází v Buštěhradu, 18 km od Prahy. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Relax Apartmán Buštěhrad se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U Stromu

9,2

Penzion U Stromu

Ubytování (Penzion) Penzion U Stromu. Penzion U Stromu se nachází ve Lhotě a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Soukromé parkoviště lze využívat zdarma. Ubytování Penzion U Stromu se nachází ve městě Lhota (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek Luníkov

9,1

Statek Luníkov

Ubytování (Farma) Statek Luníkov. Farma Statek Luníkov se nachází v obci Žižice a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi i zahradu s venkovním bazénem, na který směřuje také výhled. Ubytování Statek Luníkov se nachází ve městě Žižice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Statek Luníkov má celkové hodnocení 9,1. Pro Farma Statek Luníkov momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzion Kladno

9,1

Penzion Kladno

Ubytování (Penzion) Penzion Kladno. Penzion Kladno nabízí ubytování v Kladně. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kladno má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Kladno momentálně evidujeme 56 recenzí.

Agropenzion U Bartousku

9,1

Agropenzion U Bartousku

Ubytování (Penzion) Agropenzion U Bartousku. Agropenzion U Bartoušků se nachází v Malíkovicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílený lounge, terasu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Agropenzion U Bartousku se nachází ve městě Malíkovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Agropenzion U Bartousku má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Agropenzion U Bartousku momentálně evidujeme 143 recenzí.

Apartmán Orion

9,1

Apartmán Orion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orion. Apartmán Orion se nachází ve městě Slaný a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a patio. Ubytování Apartmán Orion se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Orion má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Orion momentálně evidujeme 23 recenzí.

Enjoy In Time Relax

9

Enjoy In Time Relax

Ubytování (Bed and breakfast) Enjoy In Time Relax. Enjoy in time relax, golf, gastronomy se nachází v Horním Bezděkově. Ubytování Enjoy In Time Relax se nachází ve městě Horní Bezděkov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Enjoy In Time Relax má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast Enjoy In Time Relax momentálně evidujeme 10 recenzí.

Královický Dvůr

8,9

Královický Dvůr

Ubytování (Penzion) Královický Dvůr. Královický Dvůr se nachází ve Slaném a nabízí společný lounge, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Královický Dvůr se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Královický Dvůr má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Královický Dvůr momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion Orion

8,9

Penzion Orion

Ubytování (Penzion) Penzion Orion. Kemp a Penzion Orion se nachází ve Slaném, 250 metrů od rybníku Novas. Jeho součástí je restaurace, kde se podává snídaně, zahrada s grilem a dětské... Ubytování Penzion Orion se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Orion má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Orion momentálně evidujeme 65 recenzí.

Sport hotel Sletiště

8,8

Sport hotel Sletiště

Ubytování (Hotel) Sport hotel Sletiště. Sport hotel Sletiště se nachází v Kladně ve Středočeském kraji, 24 km od Prahy. Nabízí sezónní venkovní bazén, vířivku a bar. Ubytování Sport hotel Sletiště se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sport hotel Sletiště má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Sport hotel Sletiště momentálně evidujeme 204 recenzí.

Family home Lynette

8,7

Family home Lynette

Ubytování (Prázdninový dům) Family home Lynette. Prázdninový dům Family home Lynette se nachází v obci Hřebeč ve Středočeském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Family home Lynette se nachází ve městě Hřebeč (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Family home Lynette má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Family home Lynette momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Ponte

8,7

Penzion Ponte

Ubytování (Penzion) Penzion Ponte. Penzion Ponte se nachází v Kladně a nabízí bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Ponte se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ponte má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Ponte momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Kladno

8,7

Apartment Kladno

Ubytování (Apartmán) Apartment Kladno. Apartment Kladno se nachází v Kladně, 29 km od Prahy, a nabízí balkon, Wi-Fi zdarma a výhledy na město. Ubytování Apartment Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Kladno má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartment Kladno momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Pod Sluncem

8,7

Hotel Pod Sluncem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Sluncem. Hotel Pod Sluncem provozuje restauraci, kde se podává typická česká kuchyně. Ubytování Hotel Pod Sluncem se nachází ve městě Třebíz (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pod Sluncem má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Pod Sluncem momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Hejtmanský dvůr

8,5

Hotel Hejtmanský dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Hejtmanský dvůr. Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v historickém centru města Slaný a má vynikající polohu 20 km od Prahy a mezinárodního letiště Ruzyně. Ubytování Hotel Hejtmanský dvůr se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Hejtmanský dvůr má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Hejtmanský dvůr momentálně evidujeme 161 recenzí.

Art Deco Hotel Hoffmann

8,3

Art Deco Hotel Hoffmann

Ubytování (Hotel) Art Deco Hotel Hoffmann. Art Deco Hotel Hoffmann se nachází v památkově chráněné budově v centru Kladna, pouhých 300 metrů od místního zámku. Ubytování Art Deco Hotel Hoffmann se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Art Deco Hotel Hoffmann má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Art Deco Hotel Hoffmann momentálně evidujeme 282 recenzí.

Areal Botanika

8,3

Areal Botanika

Ubytování (Hotel) Areal Botanika. Areál Botanika se nachází v klidné části Unhoště, 200 metrů od autobusové zastávky. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování přímo na místě. Ubytování Areal Botanika se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Rozdělov

8,1

Apartmány Rozdělov

Ubytování (Penzion) Apartmány Rozdělov. Tříhvězdičkový penzion - Apartmány Rozdělov se nachází v Kladně. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Za příplatek lze zajistit letištní transfery. Ubytování Apartmány Rozdělov se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Rozdělov má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Apartmány Rozdělov momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Astra

7,5

Hotel Astra

Ubytování (Hotel) Hotel Astra. Tento hotel najdete uprostřed kladenských lesů, 15 minut jízdy od pražského letiště Ruzyně. Ubytování Hotel Astra se nachází ve městě Tuchlovice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Astra má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Astra momentálně evidujeme 59 recenzí.

API - Akademie produktivity a inovací

6,8

API - Akademie produktivity a inovací

Ubytování (Privát) API - Akademie produktivity a inovací. API - Akademie produktivity a inovací se nachází ve Slaném. Ubytování API - Akademie produktivity a inovací se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kladno

6,7

Hotel Kladno

Ubytování (Hotel) Hotel Kladno. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v centru Kladna, jen 800 metrů od zámku. Ubytování Hotel Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kladno má celkové hodnocení 6,7. Pro Hotel Hotel Kladno momentálně evidujeme 837 recenzí.

Pension Union

6

Pension Union

Ubytování (Penzion) Pension Union. Tento penzion se nachází 800 metrů od vlakového nádraží ve Slaném. Nabízí pokoje s koupelnou a posezením, Wi-Fi zdarma a kavárnu s letní terasou. Ubytování Pension Union se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Union má celkové hodnocení 6. Pro Penzion Pension Union momentálně evidujeme 129 recenzí.

Druzec Apartment

Druzec Apartment

Ubytování (Apartmán) Druzec Apartment. Druzec Apartment is located in Družec. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Druzec Apartment se nachází ve městě Družec (Česko - Středočeský kraj).

Penzion 68

Penzion 68

Ubytování (Penzion) Penzion 68. Penzion 68 se nachází v Kladně a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion 68 se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Náměstí Starosty Pavla

Náměstí Starosty Pavla

Ubytování (Apartmán) Náměstí Starosty Pavla. Náměstí Starosty Pavla is located in Kladno. The accommodation is 30 km from Prague. Ubytování Náměstí Starosty Pavla se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 30 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Náměstí Starosty Pavla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartman 11

Apartman 11

Ubytování (Apartmán) Apartman 11. Apartman 11 is located in Slaný. The property features city views and is 35 km from Prague. Ubytování Apartman 11 se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

gemuetliche unterkunft bei prag

gemuetliche unterkunft bei prag

Ubytování (Apartmán) gemuetliche unterkunft bei prag. Gemuetliche unterkunft bei prag se nachází ve městě Smečno, 38 km od Prahy. Nabízí restauraci a výhled na bazén. Ubytování gemuetliche unterkunft bei prag se nachází ve městě Smečno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytovna u Kožovy Hory

Ubytovna u Kožovy Hory

Ubytování (Hostel) Ubytovna u Kožovy Hory. Ubytovna u Kožovy Hory se nachází u lesa na okraji Kladna a 13 minut jízdy od pražského letiště. Ubytování Ubytovna u Kožovy Hory se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Hostel Ubytovna u Kožovy Hory nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday home Jablonova

Holiday home Jablonova

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Jablonova. Holiday home Jablonova se nachází v Malých Kyšicích. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday home Jablonova se nachází ve městě Malé Kyšice (Česko - Středočeský kraj).

Living by the forest near Prague

Living by the forest near Prague

Ubytování (Vila) Living by the forest near Prague. Situated in Unhošť, Living by the forest near Prague offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Living by the forest near Prague se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prague Airport rooms

Prague Airport rooms

Ubytování (Privát) Prague Airport rooms. Situated in Buštěhrad, 22 km from Prague, Prague Airport rooms features a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a hot tub. Ubytování Prague Airport rooms se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE

PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE

Ubytování (Vila) PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE. Boasting a hot tub, PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE is located in Buštěhrad. Providing free WiFi, the property also has a... Ubytování PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sitna - byt

Sitna - byt

Ubytování (Apartmán) Sitna - byt. Sitna - byt is located in Kladno. The accommodation is 24 km from Prague. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Sitna - byt se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Buštěhrad

Hostel Buštěhrad

Ubytování (Hostel) Hostel Buštěhrad. Hostel Buštěhrad nabízí ubytování v Buštěhradu. Pokoje mají sdílenou koupelnu se sprchou. Hostel Buštěhrad je vzdálený 23 km od Prahy. Ubytování Hostel Buštěhrad se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj).

Rekreační dům u jezera - Lhota

Rekreační dům u jezera - Lhota

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům u jezera - Lhota. Rekreační dům u jezera - Lhota is located in Lhota and offers a terrace. Ubytování Rekreační dům u jezera - Lhota se nachází ve městě Lhota (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cyklopenzion Slunce

Cyklopenzion Slunce

Ubytování (Apartmán) Cyklopenzion Slunce. Cyklopenzion Slunce se nachází v Malých Kyšicích, 31 km od Prahy. Apartmán má terasu, 1 oddělenou ložnici a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cyklopenzion Slunce se nachází ve městě Malé Kyšice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Cyklopenzion Slunce nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Lány

Apartment Lány

Ubytování (Apartmán) Apartment Lány. Situated in Lány in the Central Bohemia region, Apartment Lány has a balcony and city views. This apartment provides a garden as well as free WiFi. Ubytování Apartment Lány se nachází ve městě Lány (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Zelený dvůr

Apartmán Zelený dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zelený dvůr. Apartmán Zelený dvůr se nachází v Kladně ve Středočeském kraji a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Zelený dvůr se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán Zelený dvůr nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sitna 3053 Kladno

Sitna 3053 Kladno

Ubytování (Apartmán) Sitna 3053 Kladno. Sitna 3053 Kladno is located in Kladno. The accommodation is 19 km from Beroun. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a... Ubytování Sitna 3053 Kladno se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glamping Nad Meandry

Glamping Nad Meandry

Ubytování (Luxusní stan) Glamping Nad Meandry. Glamping Nad Meandry se nachází v Unhošti ve Středočeském kraji, 23 km od Prahy, a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Glamping Nad Meandry se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy family home by the airport

Cozy family home by the airport

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy family home by the airport. Cozy family home by the airport is set in Hostouň and offers a restaurant, a garden and a terrace. The property has garden views and is 21 km from Prague. Ubytování Cozy family home by the airport se nachází ve městě Hostouň (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Lany

One-Bedroom Apartment in Lany

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Lany. Apartmán s 1 ložnicí v Lánech se nachází v Lánech, 41 km od Prahy. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování One-Bedroom Apartment in Lany se nachází ve městě Lány (Česko - Středočeský kraj).