Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Kladno

Ubytování v městech v okrese Kladno

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kladno

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Kladno

Dogs Resort and Spa

9,8

Dogs Resort and Spa

UbytováníDogs Resort and Spa. Dogs Resort and Spa se nachází v Horním Bezděkově, 29 km od katedrály sv. Víta, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Dogs Resort and Spa se nachází ve městě Horní Bezděkov (Česko - Středočeský kraj).

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

9,7

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

Ubytování (Apartmán) Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný. Apartmán Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný se nachází ve Slaném a nabízí bezplatná jízdní kola, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný momentálně evidujeme 11 recenzí.

Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště

9,7

Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště

Ubytování (Apartmán) Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště. Útulný domek v zahradě v Unhošti letiště se nachází v Unhošti ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

Útulný soukromý apartmán v anglickém stylu

9,7

Útulný soukromý apartmán v anglickém stylu

UbytováníÚtulný soukromý apartmán v anglickém stylu. Útulný soukromý apartmán v anglickém stylu se nachází v Třebusicích a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Útulný soukromý apartmán v anglickém stylu se nachází ve městě Třebusice (Česko).

Bydleni u Babicky

9,6

Bydleni u Babicky

Ubytování (Apartmán) Bydleni u Babicky. Tento apartmán se nachází ve vesnici Bratronice a nabízí terasu s výhledem do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bydleni u Babicky se nachází ve městě Bratronice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Bydleni u Babicky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Bydleni u Babicky momentálně evidujeme 55 recenzí.

Basseth Apartment

9,6

Basseth Apartment

Ubytování (Apartmán) Basseth Apartment. Apartmán Basseth se nachází v Kladně a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i terasu. Ubytování Basseth Apartment se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Basseth Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Basseth Apartment momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Patera

9,6

Apartment Patera

Ubytování (Apartmán) Apartment Patera. Apartment Patera se nachází v unhošti a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu je výhled na město a do Prahy je to odtud 27 km. Ubytování Apartment Patera se nachází ve městě Unhošť (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Patera má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Patera momentálně evidujeme 44 recenzí.

Cheveldon

9,5

Cheveldon

Ubytování (Penzion) Cheveldon. Cheveldon se nachází v Bílichově a nabízí zahradu, terasu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Pokoje v penzionu mají šatní skříň a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Cheveldon se nachází ve městě Bílichov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Cheveldon má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Cheveldon momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmán HR&HR

9,5

Apartmán HR&HR

Ubytování (Apartmán) Apartmán HR&HR. Apartmán HR&HR se nachází ve Slaném a nabízí terasu. K dispozici je i plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán HR&HR se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán HR&HR má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán HR&HR momentálně evidujeme 14 recenzí.

Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition

9,5

Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition

Ubytování (Apartmán) Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition. Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition se nachází ve Slaném. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).

Podkroví s koupelnou

9,5

Podkroví s koupelnou

Ubytování (Privát) Podkroví s koupelnou. Podkroví s koupelnou nabízí ubytování v obci Svinařov. Nabízí fitness centrum, zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Podkroví s koupelnou se nachází ve městě Svinařov (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy

9,4

Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy

UbytováníUbytování U Vrbičky - blízko Prahy. Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy se nachází v Unhošti, 23 km od katedrály sv. Víta, 25 km od Karlova mostu a 25 km od Pražského hradu. Ubytování Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

U Admirala

9,3

U Admirala

Ubytování (Penzion) U Admirala. Penzion U Admirála se nachází v Kladně a nabízí bezplatné Wi-Fi, turistické informace, restauraci a terasu. Ubytování U Admirala se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Admirala má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion U Admirala momentálně evidujeme 202 recenzí.

Slaný - byt 1+1

9,3

Slaný - byt 1+1

Ubytování (Apartmán) Slaný - byt 1+1. Slaný - byt 1+1 se nachází ve Slaném. Klimatizované ubytování je vzdálené 49 km od Teplic. Ubytování Slaný - byt 1+1 se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).

Relax Apartmán Buštěhrad

9,3

Relax Apartmán Buštěhrad

Ubytování (Apartmány) Relax Apartmán Buštěhrad. Relax Apartmán Buštěhrad se nachází v Buštěhradu, 18 km od Prahy. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Relax Apartmán Buštěhrad se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj).

Penzion U Stromu

9,2

Penzion U Stromu

Ubytování (Penzion) Penzion U Stromu. Penzion U Stromu se nachází ve Lhotě a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Soukromé parkoviště lze využívat zdarma. Ubytování Penzion U Stromu se nachází ve městě Lhota (Česko - Středočeský kraj).

Statek Luníkov

9,1

Statek Luníkov

Ubytování (Farma) Statek Luníkov. Farma Statek Luníkov se nachází v obci Žižice a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi i zahradu s venkovním bazénem, na který směřuje také výhled. Ubytování Statek Luníkov se nachází ve městě Žižice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Statek Luníkov má celkové hodnocení 9,1. Pro Farma Statek Luníkov momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzion Kladno

9,1

Penzion Kladno

Ubytování (Penzion) Penzion Kladno. Penzion Kladno nabízí ubytování v Kladně. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Kladno má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Kladno momentálně evidujeme 56 recenzí.

Agropenzion U Bartousku

9,1

Agropenzion U Bartousku

Ubytování (Penzion) Agropenzion U Bartousku. Agropenzion U Bartoušků se nachází v Malíkovicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílený lounge, terasu a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Agropenzion U Bartousku se nachází ve městě Malíkovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Agropenzion U Bartousku má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Agropenzion U Bartousku momentálně evidujeme 143 recenzí.

Apartmán Orion

9,1

Apartmán Orion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orion. Apartmán Orion se nachází ve městě Slaný a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a patio. Ubytování Apartmán Orion se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán Orion má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Orion momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmán u zámku

9

Apartmán u zámku

UbytováníApartmán u zámku. Apartmán u zámku se nachází v obci Smečno, 35 km od katedrály sv. Víta, 37 km od Pražského hradu a 38 km od Karlova mostu. Ubytování Apartmán u zámku se nachází ve městě Smečno (Česko - Středočeský kraj).

Enjoy In Time Relax

9

Enjoy In Time Relax

Ubytování (Bed and breakfast) Enjoy In Time Relax. Enjoy in time relax, golf, gastronomy se nachází v Horním Bezděkově. Ubytování Enjoy In Time Relax se nachází ve městě Horní Bezděkov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Enjoy In Time Relax má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast Enjoy In Time Relax momentálně evidujeme 10 recenzí.

Vila u Prahy,v prirode,jezero Lhota

9

Vila u Prahy,v prirode,jezero Lhota

UbytováníVila u Prahy,v prirode,jezero Lhota. Vila u Prahy, v prirode, jezero Lhota se nachází v Lhotě, 30 km od O2 Areny, 34 km od pražské zoo a 35 km od Obecního domu. Ubytování Vila u Prahy,v prirode,jezero Lhota se nachází ve městě Lhota (Česko - Středočeský kraj).

Královický Dvůr

8,9

Královický Dvůr

Ubytování (Penzion) Královický Dvůr. Královický Dvůr se nachází ve Slaném a nabízí společný lounge, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Královický Dvůr se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Královický Dvůr má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Královický Dvůr momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion Orion

8,9

Penzion Orion

Ubytování (Penzion) Penzion Orion. Kemp a Penzion Orion se nachází ve Slaném, 250 metrů od rybníku Novas. Jeho součástí je restaurace, kde se podává snídaně, zahrada s grilem a dětské... Ubytování Penzion Orion se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Orion má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Orion momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmány v Malých Kyšicích

8,8

Apartmány v Malých Kyšicích

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány v Malých Kyšicích. Apartmány v Malých Kyšicích se nachází v Malé Kyšici, 10 km od Kladna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány v Malých Kyšicích se nachází ve městě Malé Kyšice (Česko - Středočeský kraj).

Sport hotel Sletiště

8,8

Sport hotel Sletiště

Ubytování (Hotel) Sport hotel Sletiště. Sport hotel Sletiště se nachází v Kladně ve Středočeském kraji, 24 km od Prahy. Nabízí sezónní venkovní bazén, vířivku a bar. Ubytování Sport hotel Sletiště se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sport hotel Sletiště má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Sport hotel Sletiště momentálně evidujeme 204 recenzí.

Family home Lynette

8,7

Family home Lynette

Ubytování (Prázdninový dům) Family home Lynette. Prázdninový dům Family home Lynette se nachází v obci Hřebeč ve Středočeském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Family home Lynette se nachází ve městě Hřebeč (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Family home Lynette má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový dům Family home Lynette momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Ponte

8,7

Penzion Ponte

Ubytování (Penzion) Penzion Ponte. Penzion Ponte se nachází v Kladně a nabízí bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Ponte se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Ponte má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Ponte momentálně evidujeme 24 recenzí.

Hotel Pod Sluncem

8,7

Hotel Pod Sluncem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Sluncem. Hotel Pod Sluncem provozuje restauraci, kde se podává typická česká kuchyně. Ubytování Hotel Pod Sluncem se nachází ve městě Třebíz (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Pod Sluncem má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Pod Sluncem momentálně evidujeme 69 recenzí.

Hotel Hejtmanský dvůr

8,5

Hotel Hejtmanský dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Hejtmanský dvůr. Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v historickém centru města Slaný a má vynikající polohu 20 km od Prahy a mezinárodního letiště Ruzyně. Ubytování Hotel Hejtmanský dvůr se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Hejtmanský dvůr má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Hejtmanský dvůr momentálně evidujeme 161 recenzí.

Art Deco Hotel Hoffmann

8,3

Art Deco Hotel Hoffmann

Ubytování (Hotel) Art Deco Hotel Hoffmann. Art Deco Hotel Hoffmann se nachází v památkově chráněné budově v centru Kladna, pouhých 300 metrů od místního zámku. Ubytování Art Deco Hotel Hoffmann se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Art Deco Hotel Hoffmann má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Art Deco Hotel Hoffmann momentálně evidujeme 282 recenzí.

Areal Botanika

8,3

Areal Botanika

Ubytování (Hotel) Areal Botanika. Areál Botanika se nachází v klidné části Unhoště, 200 metrů od autobusové zastávky. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování přímo na místě. Ubytování Areal Botanika se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

Bechnerův statek

8,3

Bechnerův statek

UbytováníBechnerův statek. Bechnerův statek se nachází v obci Lány, 38 km od katedrály sv. Víta a 41 km od Karlova mostu. Ubytování Bechnerův statek se nachází ve městě Lány (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Rozdělov

8,1

Apartmány Rozdělov

Ubytování (Penzion) Apartmány Rozdělov. Tříhvězdičkový penzion - Apartmány Rozdělov se nachází v Kladně. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Za příplatek lze zajistit letištní transfery. Ubytování Apartmány Rozdělov se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Rozdělov má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Apartmány Rozdělov momentálně evidujeme 69 recenzí.

Stará Fara

7,8

Stará Fara

Ubytování (Penzion – hostinec) Stará Fara. Stará Fara se nachází v obci Chržín a nabízí ubytování v prakticky zařízených pokojích a apartmá. Ubytování Stará Fara se nachází ve městě Chržín (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Astra

7,5

Hotel Astra

Ubytování (Hotel) Hotel Astra. Tento hotel najdete uprostřed kladenských lesů, 15 minut jízdy od pražského letiště Ruzyně. Ubytování Hotel Astra se nachází ve městě Tuchlovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Astra má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Astra momentálně evidujeme 59 recenzí.

Affordable and Cozy Flat Close to Vaclav Havel Airport

7

Affordable and Cozy Flat Close to Vaclav Havel Airport

UbytováníAffordable and Cozy Flat Close to Vaclav Havel Airport. Apartmán Affordable and Cozy Flat Close to Václav Havel Airport se nachází v Kladně, 32 km od Karlova mostu, 33 km od Pražského hradu a Staroměstského... Ubytování Affordable and Cozy Flat Close to Vaclav Havel Airport se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj).

AbC

6,9

AbC

UbytováníAbC. AbC se nachází v Unhošti a nabízí ubytování s vyhřívaným bazénem. 23 km od katedrály sv. Víta a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování AbC se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

API - Akademie produktivity a inovací

6,8

API - Akademie produktivity a inovací

Ubytování (Privát) API - Akademie produktivity a inovací. API - Akademie produktivity a inovací se nachází ve Slaném. Ubytování API - Akademie produktivity a inovací se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Kladno

6,7

Hotel Kladno

Ubytování (Hotel) Hotel Kladno. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v centru Kladna, jen 800 metrů od zámku. Ubytování Hotel Kladno se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Kladno má celkové hodnocení 6,7. Pro Hotel Hotel Kladno momentálně evidujeme 837 recenzí.

Pension Union

6

Pension Union

Ubytování (Penzion) Pension Union. Tento penzion se nachází 800 metrů od vlakového nádraží ve Slaném. Nabízí pokoje s koupelnou a posezením, Wi-Fi zdarma a kavárnu s letní terasou. Ubytování Pension Union se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Union má celkové hodnocení 6. Pro Penzion Pension Union momentálně evidujeme 129 recenzí.

Malé útulné studio s koupelnou a kuchyňkou

Malé útulné studio s koupelnou a kuchyňkou

Ubytování (Apartmán) Malé útulné studio s koupelnou a kuchyňkou. Malé studio s terasou se nachází ve městě Svinařovou. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 5 km od Kladna. Ubytování Malé útulné studio s koupelnou a kuchyňkou se nachází ve městě Svinařov (Česko - Středočeský kraj).

Apartman 11

Apartman 11

Ubytování (Apartmán) Apartman 11. Apartman 11 is located in Slaný. The property features city views and is 35 km from Prague. Ubytování Apartman 11 se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).

Penzion 68

Penzion 68

Ubytování (Penzion) Penzion 68. Penzion 68 se nachází v Kladně a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion 68 se nachází ve městě Kladno (Česko - Středočeský kraj).

Náměstí Starosty Pavla

Náměstí Starosty Pavla

Ubytování (Apartmán) Náměstí Starosty Pavla. Náměstí Starosty Pavla is located in Kladno. The accommodation is 30 km from Prague. Ubytování Náměstí Starosty Pavla se nachází ve městě Kladno (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Náměstí Starosty Pavla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Charming cottage KLARA with Sauna, Nature&Privacy near Prague

Charming cottage KLARA with Sauna, Nature&Privacy near Prague

UbytováníCharming cottage KLARA with Sauna, Nature&Privacy near Prague. Charming cottage KLARA with Sauna, Nature&Privacy near Prague se nachází v Malé Kyšici, 28 km od katedrály sv. Ubytování Charming cottage KLARA with Sauna, Nature&Privacy near Prague se nachází ve městě Malé Kyšice (Česko - Středočeský kraj).

Prague Airport rooms

Prague Airport rooms

Ubytování (Privát) Prague Airport rooms. Situated in Buštěhrad, 22 km from Prague, Prague Airport rooms features a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a hot tub. Ubytování Prague Airport rooms se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj).

Living by the forest near Prague

Living by the forest near Prague

Ubytování (Vila) Living by the forest near Prague. Situated in Unhošť, Living by the forest near Prague offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Living by the forest near Prague se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).