Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Buštěhrad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Buštěhrad

Relax Apartmán Buštěhrad

9,3

Relax Apartmán Buštěhrad

Ubytování (Apartmány) Relax Apartmán Buštěhrad. Relax Apartmán Buštěhrad se nachází v Buštěhradu, 18 km od Prahy. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Relax Apartmán Buštěhrad se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prague Airport rooms

Prague Airport rooms

Ubytování (Privát) Prague Airport rooms. Situated in Buštěhrad, 22 km from Prague, Prague Airport rooms features a shared lounge and free WiFi. The accommodation has a hot tub. Ubytování Prague Airport rooms se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 013 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE

PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE

Ubytování (Vila) PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE. Boasting a hot tub, PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE is located in Buštěhrad. Providing free WiFi, the property also has a... Ubytování PRAGUE LUXURY VILLA, JACUZZI, HI-SPEED WIFI, HBO, TERRACE se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Buštěhrad

Hostel Buštěhrad

Ubytování (Hostel) Hostel Buštěhrad. Hostel Buštěhrad nabízí ubytování v Buštěhradu. Pokoje mají sdílenou koupelnu se sprchou. Hostel Buštěhrad je vzdálený 23 km od Prahy. Ubytování Hostel Buštěhrad se nachází ve městě Buštěhrad (Česko - Středočeský kraj).