Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Slaný

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slaný

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

9,7

Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný

Ubytování (Apartmán) Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný. Apartmán Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný se nachází ve Slaném a nabízí bezplatná jízdní kola, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Sunny Aircon Apartment in the Centre of Slaný momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán HR&HR

9,5

Apartmán HR&HR

Ubytování (Apartmán) Apartmán HR&HR. Apartmán HR&HR se nachází ve Slaném a nabízí terasu. K dispozici je i plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán HR&HR se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán HR&HR má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán HR&HR momentálně evidujeme 14 recenzí.

Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition

9,5

Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition

Ubytování (Apartmán) Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition. Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition se nachází ve Slaném. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Fine apartment in centrum of Slaný with Aircondition se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).

Slaný - byt 1+1

9,3

Slaný - byt 1+1

Ubytování (Apartmán) Slaný - byt 1+1. Slaný - byt 1+1 se nachází ve Slaném. Klimatizované ubytování je vzdálené 49 km od Teplic. Ubytování Slaný - byt 1+1 se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Orion

9,1

Apartmán Orion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orion. Apartmán Orion se nachází ve městě Slaný a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a patio. Ubytování Apartmán Orion se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán Orion má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Orion momentálně evidujeme 23 recenzí.

Královický Dvůr

8,9

Královický Dvůr

Ubytování (Penzion) Královický Dvůr. Královický Dvůr se nachází ve Slaném a nabízí společný lounge, restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Královický Dvůr se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Královický Dvůr má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Královický Dvůr momentálně evidujeme 81 recenzí.

Penzion Orion

8,9

Penzion Orion

Ubytování (Penzion) Penzion Orion. Kemp a Penzion Orion se nachází ve Slaném, 250 metrů od rybníku Novas. Jeho součástí je restaurace, kde se podává snídaně, zahrada s grilem a dětské... Ubytování Penzion Orion se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Orion má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Orion momentálně evidujeme 65 recenzí.

Hotel Hejtmanský dvůr

8,5

Hotel Hejtmanský dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Hejtmanský dvůr. Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v historickém centru města Slaný a má vynikající polohu 20 km od Prahy a mezinárodního letiště Ruzyně. Ubytování Hotel Hejtmanský dvůr se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Hejtmanský dvůr má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Hejtmanský dvůr momentálně evidujeme 161 recenzí.

API - Akademie produktivity a inovací

6,8

API - Akademie produktivity a inovací

Ubytování (Privát) API - Akademie produktivity a inovací. API - Akademie produktivity a inovací se nachází ve Slaném. Ubytování API - Akademie produktivity a inovací se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).

Pension Union

6

Pension Union

Ubytování (Penzion) Pension Union. Tento penzion se nachází 800 metrů od vlakového nádraží ve Slaném. Nabízí pokoje s koupelnou a posezením, Wi-Fi zdarma a kavárnu s letní terasou. Ubytování Pension Union se nachází ve městě Slaný (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Union má celkové hodnocení 6. Pro Penzion Pension Union momentálně evidujeme 129 recenzí.

Apartman 11

Apartman 11

Ubytování (Apartmán) Apartman 11. Apartman 11 is located in Slaný. The property features city views and is 35 km from Prague. Ubytování Apartman 11 se nachází ve městě Slaný (Česko - Středočeský kraj).