Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Unhošť

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unhošť

Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště

9,7

Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště

Ubytování (Apartmán) Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště. Útulný domek v zahradě v Unhošti letiště se nachází v Unhošti ve Středočeském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Útulný domek v zahradě v Unhošti nedaleko letiště se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

Apartment Patera

9,6

Apartment Patera

Ubytování (Apartmán) Apartment Patera. Apartment Patera se nachází v unhošti a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu je výhled na město a do Prahy je to odtud 27 km. Ubytování Apartment Patera se nachází ve městě Unhošť (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Patera má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Patera momentálně evidujeme 44 recenzí.

Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy

9,4

Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy

UbytováníUbytování U Vrbičky - blízko Prahy. Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy se nachází v Unhošti, 23 km od katedrály sv. Víta, 25 km od Karlova mostu a 25 km od Pražského hradu. Ubytování Ubytování U Vrbičky - blízko Prahy se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

Areal Botanika

8,3

Areal Botanika

Ubytování (Hotel) Areal Botanika. Areál Botanika se nachází v klidné části Unhoště, 200 metrů od autobusové zastávky. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování přímo na místě. Ubytování Areal Botanika se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

AbC

6,9

AbC

UbytováníAbC. AbC se nachází v Unhošti a nabízí ubytování s vyhřívaným bazénem. 23 km od katedrály sv. Víta a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování AbC se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

Living by the forest near Prague

Living by the forest near Prague

Ubytování (Vila) Living by the forest near Prague. Situated in Unhošť, Living by the forest near Prague offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Living by the forest near Prague se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).

Glamping Nad Meandry

Glamping Nad Meandry

Ubytování (Luxusní stan) Glamping Nad Meandry. Glamping Nad Meandry se nachází v Unhošti ve Středočeském kraji, 23 km od Prahy, a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Glamping Nad Meandry se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj).