Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Unhošť

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Unhošť

Apartment Patera

9,6

Apartment Patera

Ubytování (Apartmán) Apartment Patera. Apartment Patera se nachází v unhošti a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Z apartmánu je výhled na město a do Prahy je to odtud 27 km. Ubytování Apartment Patera se nachází ve městě Unhošť (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Patera má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Patera momentálně evidujeme 44 recenzí.

Areal Botanika

8,3

Areal Botanika

Ubytování (Hotel) Areal Botanika. Areál Botanika se nachází v klidné části Unhoště, 200 metrů od autobusové zastávky. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování přímo na místě. Ubytování Areal Botanika se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Living by the forest near Prague

Living by the forest near Prague

Ubytování (Vila) Living by the forest near Prague. Situated in Unhošť, Living by the forest near Prague offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Living by the forest near Prague se nachází ve městě Unhošť (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)