Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mělník

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mělník

Krejčovství

9,8

Krejčovství

Ubytování (Apartmán) Krejčovství. Apartmán Krejčovství se nachází v Mělníku. Nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Krejčovství se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Krejčovství má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Krejčovství momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion U Zámku

9,5

Penzion U Zámku

Ubytování (Penzion) Penzion U Zámku. Penzion U Zámku je situován v historické budově přímo v centru Mělníka, pouhých 30 metrů od mělnického zámku. Ubytování získalo ocenění Penzion roku 2017. Ubytování Penzion U Zámku se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Zámku má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Zámku momentálně evidujeme 617 recenzí.

Penzion Hana

9,2

Penzion Hana

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Hana. Penzion Hana se nachází v Mělníku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a terasu. Ubytování Penzion Hana se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Hana má celkové hodnocení 9,2. Pro Bed and breakfast Penzion Hana momentálně evidujeme 278 recenzí.

Apartmány V Podzámčí

9,1

Apartmány V Podzámčí

Ubytování (Apartmán) Apartmány V Podzámčí. Aparmán V Podzámčí nabízí ubytování s možností vlastního stravování v historickém centru Mělníka, 200 metrů od zámku Mělník. Je zde zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány V Podzámčí se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány V Podzámčí má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány V Podzámčí momentálně evidujeme 237 recenzí.

Penzion Piranha

9

Penzion Piranha

Ubytování (Penzion) Penzion Piranha. Penzion Piranha se nachází v Mělníku a nabízí zahradu, bar a restauraci, která podává pokrmy italské kuchyně. Ubytování Penzion Piranha se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Piranha má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Piranha momentálně evidujeme 83 recenzí.

Apartmány V Podzámčí II.

8,9

Apartmány V Podzámčí II.

Ubytování (Apartmán) Apartmány V Podzámčí II.. Apartmány V Podzámčí II. se nachází v Mělníku a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a posezením. Ubytování Apartmány V Podzámčí II. se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány V Podzámčí II. má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány V Podzámčí II. momentálně evidujeme 117 recenzí.

Dům V Podzámčí

8,9

Dům V Podzámčí

Ubytování (Apartmán) Dům V Podzámčí. Prázdninový dům V Podzámčí se nachází v Mělníku a disponuje terasou, která je orientována na jih s výhledem na vinice a soutok Labe a Vltavy. Ubytování Dům V Podzámčí se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Dům V Podzámčí má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Dům V Podzámčí momentálně evidujeme 22 recenzí.

Zoopark Zelčín

8,6

Zoopark Zelčín

Ubytování (Farma) Zoopark Zelčín. Zoopark Zelčín nabízí ubytování vhodné pro rodiny v Zelčíně, 5 km od Mělníka a 27 km od Prahy. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a restauraci. Na místě je také... Ubytování Zoopark Zelčín se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Zoopark Zelčín má celkové hodnocení 8,6. Pro Farma Zoopark Zelčín momentálně evidujeme 140 recenzí.

Hotel U Rytíře

8,6

Hotel U Rytíře

Ubytování (Apartmán) Hotel U Rytíře. Hotel U Rytíře nabízí terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Hotel U Rytíře se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Rytíře má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Hotel U Rytíře momentálně evidujeme 168 recenzí.

Penzion Eqilon

8,5

Penzion Eqilon

Ubytování (Penzion) Penzion Eqilon. Penzion Eqilon se nachází 6 km od Mělníka a 31 km od Prahy. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Eqilon se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Eqilon má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Eqilon momentálně evidujeme 156 recenzí.

Hotel Jaro

8,4

Hotel Jaro

Ubytování (Hotel) Hotel Jaro. Tento hotel se nachází v centru Mělníku a nabízí velké pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Hotel Jaro se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Jaro má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Jaro momentálně evidujeme 210 recenzí.

Hotel Santo

8,1

Hotel Santo

Ubytování (Hotel) Hotel Santo. Hotel Santo se nachází 1,8 km od historického centra Mělníku a 37 km od Prahy a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Hotel Santo se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Santo má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Santo momentálně evidujeme 183 recenzí.

Penzion U Benišků

7,8

Penzion U Benišků

Ubytování (Penzion) Penzion U Benišků. Penzion U Benišků se nachází v Mělníku a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Benišků se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Benišků má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion U Benišků momentálně evidujeme 243 recenzí.

Hotel Olympionik

7,8

Hotel Olympionik

Ubytování (Hotel) Hotel Olympionik. Hotel Olympionik je moderní komplex se sportovním a wellness centrem, kongresovým centrem a zahradním pavilonem s gril barem. Ubytování Hotel Olympionik se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Olympionik má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Olympionik momentálně evidujeme 134 recenzí.

Dobrý Kanec - Hostinec

7,7

Dobrý Kanec - Hostinec

Ubytování (Penzion – hostinec) Dobrý Kanec - Hostinec. Situated in Mělník, Dobrý Kanec - Hostinec provides free WiFi. Among the various facilities are a restaurant and a bar. The inn features family rooms. Ubytování Dobrý Kanec - Hostinec se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Hotel U Císaře

7,3

Hotel U Císaře

Ubytování (Hotel) Hotel U Císaře. Hotel U Císaře se nachází v Mělníku, 400 metrů od soutoku Vltavy a Labe, a nabízí restauraci s terasou, na které je každé ráno podávána snídaně. Ubytování Hotel U Císaře se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Císaře má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel U Císaře momentálně evidujeme 443 recenzí.

Hotel Ludmila

7,3

Hotel Ludmila

Ubytování (Hotel) Hotel Ludmila. Rodinný hotel Ludmila je situován na kraji malebného Mělníka, pouhých 19 km od Prahy, kam vás zaveze vlastní kyvadlovou dopravou. Ubytování Hotel Ludmila se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Ludmila má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Ludmila momentálně evidujeme 61 recenzí.

Domeček Na Podhradí

Domeček Na Podhradí

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček Na Podhradí. Set in Mělník in the Central Bohemia region, Domeček Na Podhradí features a terrace. The accommodation is 29 km from Prague. Ubytování Domeček Na Podhradí se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Hotel U Císaře II

Hotel U Císaře II

Ubytování (Hotel) Hotel U Císaře II. Hotel U Císaře II se nachází v Mělníku. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí zahradu, klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, nepřetržitě otevřenou recepci,... Ubytování Hotel U Císaře II se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

3462 Kokořínská

3462 Kokořínská

Ubytování (Apartmán) 3462 Kokořínská. 3462 Kokořínská is situated in Mělník. This apartment offers accommodation with a terrace. Ubytování 3462 Kokořínská se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán 3462 Kokořínská nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vehlovice Apartments

Vehlovice Apartments

Ubytování (Apartmány) Vehlovice Apartments. Located in Mělník, 49 km from Prague, Vehlovice Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Vehlovice Apartments se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Melnik apartment Pšovka

Melnik apartment Pšovka

Ubytování (Apartmán) Melnik apartment Pšovka. Apartmán Mělník Pšovka se nachází v Pšovce, 32 km od Prahy a 45 km od Ústí nad Labem. Nabízí soukromé parkování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Melnik apartment Pšovka se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Melnik apartment Pšovka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hostel Fugnerova

Hostel Fugnerova

Ubytování (Hotel) Hostel Fugnerova. Jednohvězdičkový hostel Fűgnerova se nachází v Mělníku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hostel Fugnerova se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Hotel U Císaře III.

Hotel U Císaře III.

Ubytování (Hotel) Hotel U Císaře III.. Tříhvězdičkový hotel U Císaře III. se nachází v Mělníku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Hotel U Císaře III. se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Apartman Astarta

Apartman Astarta

Ubytování (Apartmán) Apartman Astarta. Apartmán Astarta se nachází v Mělníku, 46 km od Ústí nad Labem. V apartmánu jsou 2 ložnice, obývací pokoj a plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartman Astarta se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování Soutok

Ubytování Soutok

Ubytování (Privát) Ubytování Soutok. Set in Mělník, Ubytování Soutok provides accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Ubytování Soutok se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Privát Ubytování Soutok nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním

Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním

Ubytování (Apartmán) Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním. Set in Mělník in the Central Bohemia region, Mělník - byt s vlastním vchodem v rodinném domě has a garden. Ubytování Celé přízemí domu s vlastním vchodem, parkováním se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Maringotka na pronájem – Glamping

Maringotka na pronájem – Glamping

Ubytování (Kemp) Maringotka na pronájem – Glamping. Set in Mělník, Maringotka na pronájem – Glamping features accommodation with seating area. The camping offers a terrace. Ubytování Maringotka na pronájem – Glamping se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Mělník

Apartmány Mělník

Ubytování (Apartmán) Apartmány Mělník. Set in Mělník in the Central Bohemia region, Apartmány Mělník features a terrace. The property is 30 km from Prague and free private parking is featured. Ubytování Apartmány Mělník se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Celé přízemí RD, vlastní vchod, zahrada, parkování

Celé přízemí RD, vlastní vchod, zahrada, parkování

Ubytování (Apartmán) Celé přízemí RD, vlastní vchod, zahrada, parkování. Celé přízemí RD, vlastní vchod, zahrada, parkování is located in Mělník. The property is 29 km from Prague, and complimentary private parking is available. Ubytování Celé přízemí RD, vlastní vchod, zahrada, parkování se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Na Polabí

Apartmán Na Polabí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na Polabí. Apartmán Na Polabí se nachází v Mělníku. 47 km od Ústí nad Labem. Ubytování Apartmán Na Polabí se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Penzion v Mělníku

Penzion v Mělníku

Ubytování (Penzion) Penzion v Mělníku. Penzion v Mělníku se nachází v Mělníku a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají rychlovarnou konvici a koupelnu. Ubytování Penzion v Mělníku se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Penzion Penzion v Mělníku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.