Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Mělník

Ubytování v městech v okrese Mělník

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Mělník

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Mělník

Domeček u Josefa

10

Domeček u Josefa

UbytováníDomeček u Josefa. Domeček u Josefa se nachází v Mělníku, 32 km od parku Mirakulum a 35 km od O2 Arény. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Domeček u Josefa se nachází ve městě Hostín (Česko - Středočeský kraj).

Wellness Kokořín

9,8

Wellness Kokořín

Ubytování (Apartmán) Wellness Kokořín. Wellness Kokořín se nachází v Kokoříně a nabízí vířivku. Ubytování Wellness Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česko - Středočeský kraj).

Krejčovství

9,8

Krejčovství

Ubytování (Apartmán) Krejčovství. Apartmán Krejčovství se nachází v Mělníku. Nabízí plně vybavenou kuchyň. Ubytování Krejčovství se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Krejčovství má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Krejčovství momentálně evidujeme 6 recenzí.

Pivovar Lobeč

9,7

Pivovar Lobeč

Ubytování (Hotel) Pivovar Lobeč. Pivovar Lobeč nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Personál turistických informací vám pomůže s plánováním pobytu. Ubytování Pivovar Lobeč se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pivovar Lobeč má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Pivovar Lobeč momentálně evidujeme 5 recenzí.

Ubytování U Vinice

9,7

Ubytování U Vinice

UbytováníUbytování U Vinice. Ubytování U Vinice se nachází v Mělníku, 45 km od pražské zoo a 46 km od O2 Arény. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Ubytování U Vinice se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán U rybníka

9,7

Apartmán U rybníka

Ubytování (Apartmán) Apartmán U rybníka. Apartmán U Rybníka se nachází v obci Lobeč ve Středočeském kraji. Nabízí kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán U rybníka se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmán U rybníka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U rybníka momentálně evidujeme 20 recenzí.

U Prejzků

9,7

U Prejzků

Ubytování (Apartmán) U Prejzků. U Prejzků se nachází ve Lhotce ve Středočeském kraji, 41 km od Prahy. Nabízí terasu a saunu. Ubytování U Prejzků se nachází ve městě Lhotka (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování U Prejzků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán U Prejzků momentálně evidujeme 49 recenzí.

Penzion Milada

9,7

Penzion Milada

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion Milada. Penzion Milada se nachází ve městě Všetaty a nabízí gril a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Penzion Milada se nachází ve městě Všetaty (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Milada má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Penzion Milada momentálně evidujeme 42 recenzí.

Penzion U Zámku

9,5

Penzion U Zámku

Ubytování (Penzion) Penzion U Zámku. Penzion U Zámku je situován v historické budově přímo v centru Mělníka, pouhých 30 metrů od mělnického zámku. Ubytování získalo ocenění Penzion roku 2017. Ubytování Penzion U Zámku se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Zámku má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion U Zámku momentálně evidujeme 617 recenzí.

Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín

9,4

Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín

Ubytování (Chata) Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín. Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín nabízí ubytování ve vesničce Kokořín. Ubytování Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín momentálně evidujeme 35 recenzí.

Homutův statek

9,3

Homutův statek

Ubytování (Penzion) Homutův statek. Homutův statek se nachází v Kokoříně a nabízí bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a rodinné pokoje. Ubytování Homutův statek se nachází ve městě Mšeno (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Hana

9,2

Penzion Hana

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Hana. Penzion Hana se nachází v Mělníku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a terasu. Ubytování Penzion Hana se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Hana má celkové hodnocení 9,2. Pro Bed and breakfast Penzion Hana momentálně evidujeme 278 recenzí.

Apartmány Vidim

9,2

Apartmány Vidim

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vidim. Apartmány Vidim se nachází uprostřed lesů v chráněné oblasti Kokořínska v obci Vidim a nabízí ubytování v prostorných apartmánech se soukromou zahradou,... Ubytování Apartmány Vidim se nachází ve městě Vidim (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány Vidim má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Vidim momentálně evidujeme 16 recenzí.

Statek 1738

9,2

Statek 1738

Ubytování (Penzion) Statek 1738. Penzion Statek 1738 se nachází ve Všestudech. Nabízí zahradu, terasu, bar a restauraci, ve které se podávají pokrmy evropské kuchyně. Ubytování Statek 1738 se nachází ve městě Všestudy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Statek 1738 má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Statek 1738 momentálně evidujeme 105 recenzí.

Apartmány V Podzámčí

9,1

Apartmány V Podzámčí

Ubytování (Apartmán) Apartmány V Podzámčí. Aparmán V Podzámčí nabízí ubytování s možností vlastního stravování v historickém centru Mělníka, 200 metrů od zámku Mělník. Je zde zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmány V Podzámčí se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány V Podzámčí má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány V Podzámčí momentálně evidujeme 237 recenzí.

Zámek Lobeč

9,1

Zámek Lobeč

Ubytování (Penzion) Zámek Lobeč. Tříhvězdičkový penzion Zámek Lobeč se nachází v Lobči a nabízí zahradu, terasu, bar, sdílený lounge, přepážku s turistickými informacemi a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zámek Lobeč se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Zámek Lobeč má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Zámek Lobeč momentálně evidujeme 137 recenzí.

Penzion Piranha

9

Penzion Piranha

Ubytování (Penzion) Penzion Piranha. Penzion Piranha se nachází v Mělníku a nabízí zahradu, bar a restauraci, která podává pokrmy italské kuchyně. Ubytování Penzion Piranha se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Piranha má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Piranha momentálně evidujeme 83 recenzí.

Apartment Neratovice

9

Apartment Neratovice

Ubytování (Apartmán) Apartment Neratovice. Apartmán Neratovice se nachází v Neratovicích a nabízí balkon, terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán je klimatizovaný a má 3 ložnice, kuchyň a 1 koupelnu. Ubytování Apartment Neratovice se nachází ve městě Neratovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartment Neratovice má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment Neratovice momentálně evidujeme 66 recenzí.

Rezidence Liběchov

9

Rezidence Liběchov

Ubytování (Hotel) Rezidence Liběchov. Rezidence Liběchov je historická vila uprostřed malebného terasovitého parku v Národní rezervaci Kokořínsko. Ubytování Rezidence Liběchov se nachází ve městě Liběchov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Rezidence Liběchov má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Rezidence Liběchov momentálně evidujeme 133 recenzí.

B&B Lobec

9

B&B Lobec

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lobec. B&B Lobeč se nachází přímo naproti pivovaru Lobeč ve Středočeském kraji, 45 km od Prahy, a nabízí gril a sluneční terasu. Ubytování B&B Lobec se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování B&B Lobec má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast B&B Lobec momentálně evidujeme 68 recenzí.

Pension Svět

8,9

Pension Svět

Ubytování (Penzion) Pension Svět. Pension Svět se nachází v klidném prostředí Zeleného údolí v Úžicích, 9 km od pražské čtvrti Letňany po dálnici D8. Ubytování Pension Svět se nachází ve městě Úžice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Svět má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Svět momentálně evidujeme 291 recenzí.

Apartmány V Podzámčí II.

8,9

Apartmány V Podzámčí II.

Ubytování (Apartmán) Apartmány V Podzámčí II.. Apartmány V Podzámčí II. se nachází v Mělníku a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a posezením. Ubytování Apartmány V Podzámčí II. se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Apartmány V Podzámčí II. má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmány V Podzámčí II. momentálně evidujeme 117 recenzí.

Dům V Podzámčí

8,9

Dům V Podzámčí

Ubytování (Apartmán) Dům V Podzámčí. Prázdninový dům V Podzámčí se nachází v Mělníku a disponuje terasou, která je orientována na jih s výhledem na vinice a soutok Labe a Vltavy. Ubytování Dům V Podzámčí se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Dům V Podzámčí má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Dům V Podzámčí momentálně evidujeme 22 recenzí.

Charlotte apartment

8,9

Charlotte apartment

Ubytování (Apartmány) Charlotte apartment. Apartmán Charlotte se nachází ve Vojkovicích, 32 km od Prahy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Charlotte apartment se nachází ve městě Vojkovice (Česko - Středočeský kraj).

Château Liblice

8,8

Château Liblice

Ubytování (Hotel) Château Liblice. Impozantní barokní zámek Liblice, který leží 30 km severně od Prahy, nabízí prostorné pokoje s dobovým nábytkem, kvalitní restauraci, moderní wellness... Ubytování Château Liblice se nachází ve městě Byšice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Château Liblice má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Château Liblice momentálně evidujeme 275 recenzí.

Hostinec U Tajčů

8,6

Hostinec U Tajčů

Ubytování (Penzion) Hostinec U Tajčů. Hostinec U Tajčů se nachází v Dolních Beřkovicích a nabízí bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, rodinné pokoje a sluneční terasu. Ubytování Hostinec U Tajčů se nachází ve městě Dolní Beřkovice (Česko - Středočeský kraj).

Zoopark Zelčín

8,6

Zoopark Zelčín

Ubytování (Farma) Zoopark Zelčín. Zoopark Zelčín nabízí ubytování vhodné pro rodiny v Zelčíně, 5 km od Mělníka a 27 km od Prahy. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a restauraci. Na místě je také... Ubytování Zoopark Zelčín se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Zoopark Zelčín má celkové hodnocení 8,6. Pro Farma Zoopark Zelčín momentálně evidujeme 140 recenzí.

Hotel Kokořín

8,6

Hotel Kokořín

Ubytování (Hotel) Hotel Kokořín. Hotel Kokořín se nachází přímo pod hradem Kokořín, 40 km od Prahy, a nabízí á la carte restauraci a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Kokořín má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Kokořín momentálně evidujeme 263 recenzí.

Aparments Bukol

8,6

Aparments Bukol

Ubytování (Apartmány) Aparments Bukol. Aparmány Bukol se nachází ve Vojkovicích, 32 km od Prahy. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparments Bukol se nachází ve městě Vojkovice (Česko - Středočeský kraj).

Hotel U Rytíře

8,6

Hotel U Rytíře

Ubytování (Apartmán) Hotel U Rytíře. Hotel U Rytíře nabízí terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou. Ubytování Hotel U Rytíře se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Rytíře má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Hotel U Rytíře momentálně evidujeme 168 recenzí.

Motel Svatý Kryštof

8,5

Motel Svatý Kryštof

Ubytování (Penzion) Motel Svatý Kryštof. Motel Svatý Kryštof stojí v klidné části obce Tupadly. Nabízí restauraci se stropy obloženými dřevem a terasou, kde se podávají tradiční česká jídla. Ubytování Motel Svatý Kryštof se nachází ve městě Liběchov (Česko - Středočeský kraj).

Vila Mária

8,5

Vila Mária

UbytováníVila Mária. Vila Mária se nachází v Libiši, 23 km od O2 Arény, pražské zoo a 25 km od Obecního domu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Mária se nachází ve městě Libiš (Česko).

Penzion Eqilon

8,5

Penzion Eqilon

Ubytování (Penzion) Penzion Eqilon. Penzion Eqilon se nachází 6 km od Mělníka a 31 km od Prahy. Na místě lze využívat neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Eqilon se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Eqilon má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Eqilon momentálně evidujeme 156 recenzí.

Hotel Jaro

8,4

Hotel Jaro

Ubytování (Hotel) Hotel Jaro. Tento hotel se nachází v centru Mělníku a nabízí velké pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Hotel Jaro se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Jaro má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Jaro momentálně evidujeme 210 recenzí.

Penzion Marina Vltava

8,2

Penzion Marina Vltava

Ubytování (Penzion) Penzion Marina Vltava. Penzion Marina Vltava se nachází v rodišti Antonína Dvořáka – Nelahozevsi, přímo u Vltavy a 200 metrů od zámku, a nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Marina Vltava se nachází ve městě Nelahozeves (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Marina Vltava má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Marina Vltava momentálně evidujeme 193 recenzí.

Hotel Santo

8,1

Hotel Santo

Ubytování (Hotel) Hotel Santo. Hotel Santo se nachází 1,8 km od historického centra Mělníku a 37 km od Prahy a nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Hotel Santo se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Santo má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Santo momentálně evidujeme 183 recenzí.

Sportovní areál Horní Počaply

8

Sportovní areál Horní Počaply

Ubytování (Penzion) Sportovní areál Horní Počaply. Penzion - Sportovní areál Horní Počaply se nachází v Horních Počaplech. Nabízí dětské hřiště, sdílenou kuchyň, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sportovní areál Horní Počaply se nachází ve městě Horní Počaply (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Sportovní areál Horní Počaply má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Sportovní areál Horní Počaply momentálně evidujeme 112 recenzí.

Byt, Vlasákova 2759, Mělník

8

Byt, Vlasákova 2759, Mělník

UbytováníByt, Vlasákova 2759, Mělník. Byt, Vlasákova 2759, Mělník se nachází v Mělníku, 42 km od pražské zoo, 44 km od O2 Arény a 47 km od Obecního domu. Ubytování Byt, Vlasákova 2759, Mělník se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Penzion U Benišků

7,8

Penzion U Benišků

Ubytování (Penzion) Penzion U Benišků. Penzion U Benišků se nachází v Mělníku a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion U Benišků se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion U Benišků má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion U Benišků momentálně evidujeme 243 recenzí.

Apartmán Na Polabí 2

7,8

Apartmán Na Polabí 2

UbytováníApartmán Na Polabí 2. Apartmán Na Polabí 2 se nachází v Mělníku, 31 km od O2 Arény a 32 km od pražské zoo, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování Apartmán Na Polabí 2 se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Olympionik

7,8

Hotel Olympionik

Ubytování (Hotel) Hotel Olympionik. Hotel Olympionik je moderní komplex se sportovním a wellness centrem, kongresovým centrem a zahradním pavilonem s gril barem. Ubytování Hotel Olympionik se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Olympionik má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Olympionik momentálně evidujeme 134 recenzí.

Dobrý Kanec - Hostinec

7,7

Dobrý Kanec - Hostinec

Ubytování (Penzion – hostinec) Dobrý Kanec - Hostinec. Situated in Mělník, Dobrý Kanec - Hostinec provides free WiFi. Among the various facilities are a restaurant and a bar. The inn features family rooms. Ubytování Dobrý Kanec - Hostinec se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Hotel Ludmila

7,7

Hotel Ludmila

UbytováníHotel Ludmila. Tříhvězdičkový Hotel Ludmila se nachází v Mělníku, 30 km od O2 Arény a 31 km od pražské zoo. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí úschovnu zavazadel. Ubytování Hotel Ludmila se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Chata u certovych hlav 3

7,7

Chata u certovych hlav 3

UbytováníChata u certovych hlav 3. Nabízí saunu, Chata u certovych hlav 3 se nachází v Želízech. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata u certovych hlav 3 se nachází ve městě Želízy (Česko - Středočeský kraj).

Apartmán Roubenka na Dobřeni

7,7

Apartmán Roubenka na Dobřeni

UbytováníApartmán Roubenka na Dobřeni. Apartmán Roubenka na Dobřeni se nachází v Mělníku, asi 47 km od parku Mirakulum, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Apartmán Roubenka na Dobřeni se nachází ve městě Mělník (Česko - Středočeský kraj).

Hotel U Císaře

7,3

Hotel U Císaře

Ubytování (Hotel) Hotel U Císaře. Hotel U Císaře se nachází v Mělníku, 400 metrů od soutoku Vltavy a Labe, a nabízí restauraci s terasou, na které je každé ráno podávána snídaně. Ubytování Hotel U Císaře se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel U Císaře má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel U Císaře momentálně evidujeme 443 recenzí.

Hotel Ludmila

7,3

Hotel Ludmila

Ubytování (Hotel) Hotel Ludmila. Rodinný hotel Ludmila je situován na kraji malebného Mělníka, pouhých 19 km od Prahy, kam vás zaveze vlastní kyvadlovou dopravou. Ubytování Hotel Ludmila se nachází ve městě Mělník (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Ludmila má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Ludmila momentálně evidujeme 61 recenzí.

Penzion U červených vrat

7,2

Penzion U červených vrat

Ubytování (Penzion) Penzion U červených vrat. Penzion U Červených vrat je obklopený lesem a zemědělskou půdou v oblasti Kokořínska. Nabízí ubytování ve vesnici Chudolazy, 3 minuty jízdy od Medonos. Ubytování Penzion U červených vrat se nachází ve městě Medonosy (Česká republika). Ubytování Penzion U červených vrat má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion U červených vrat momentálně evidujeme 134 recenzí.

Penzion a restaurace U báby Šubrový

7,1

Penzion a restaurace U báby Šubrový

UbytováníPenzion a restaurace U báby Šubrový. Penzion a restaurace nabízí zahradu, bar a výhled do zahrady. U báby Šubrový se nachází v Kokoříně, 37 km od parku Mirakulum. Ubytování Penzion a restaurace U báby Šubrový se nachází ve městě Kokořín (Česko - Středočeský kraj).