Hledat

Ubytování

Wellness Kokořín Apartmán

Truskavna 10, Kokořín, 277 23, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Wellness Kokořín. Wellness Kokořín se nachází v Kokoříně a nabízí vířivku. Ubytování Wellness Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Wellness Kokořín

Wellness Kokořín se nachází v Kokoříně a nabízí vířivku. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 11 km od Mělníka a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Václava Havla Praha je to 42 km. Apartmán má TV s plochou obrazovkou a 1 ložnici. Wellness Kokořín leží 40 km od Prahy a 47 km od Kurort Oybin. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Lázně a wellness

Jiná ubytování ve městě Kokořín

Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín

9,4

Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín

Ubytování (Chata) Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín. Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín nabízí ubytování ve vesničce Kokořín. Ubytování Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín momentálně evidujeme 35 recenzí.

Hotel Kokořín

8,6

Hotel Kokořín

Ubytování (Hotel) Hotel Kokořín. Hotel Kokořín se nachází přímo pod hradem Kokořín, 40 km od Prahy, a nabízí á la carte restauraci a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Kokořín má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Kokořín momentálně evidujeme 263 recenzí.

Accommodation Kokořín

6,8

Accommodation Kokořín

Ubytování (Venkovský dům) Accommodation Kokořín. Accommodation Kokořín se nachází v Kokoříně a nabízí ubytování s grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Accommodation Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Accommodation Kokořín má celkové hodnocení 6,8. Pro Venkovský dům Accommodation Kokořín momentálně evidujeme 39 recenzí.

Leśni Chalupa Hlucov

Leśni Chalupa Hlucov

Ubytování (Prázdninový dům) Leśni Chalupa Hlucov. Leśni Chalupa Hlucov se nachází v Kokoříně a nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování Leśni Chalupa Hlucov se nachází ve městě Kokořín (Česko - Středočeský kraj).