Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kokořín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kokořín

Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín

9,4

Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín

Ubytování (Chata) Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín. Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín nabízí ubytování ve vesničce Kokořín. Ubytování Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Malběnka - chata na skále pod hradem Kokořín momentálně evidujeme 35 recenzí.

Hotel Kokořín

8,6

Hotel Kokořín

Ubytování (Hotel) Hotel Kokořín. Hotel Kokořín se nachází přímo pod hradem Kokořín, 40 km od Prahy, a nabízí á la carte restauraci a bar. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kokořín má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Kokořín momentálně evidujeme 263 recenzí.

Accommodation Kokořín

6,8

Accommodation Kokořín

Ubytování (Venkovský dům) Accommodation Kokořín. Accommodation Kokořín se nachází v Kokoříně a nabízí ubytování s grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Accommodation Kokořín se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Accommodation Kokořín má celkové hodnocení 6,8. Pro Venkovský dům Accommodation Kokořín momentálně evidujeme 39 recenzí.

Hospoda U Grobiana

Hospoda U Grobiana

Ubytování (Bed and breakfast) Hospoda U Grobiana. Hospoda u Grobiana se nachází v Kokoříně a má terasu. Tento bed & breakfast nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hospoda U Grobiana se nachází ve městě Kokořín (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Bed and breakfast Hospoda U Grobiana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.