Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Liběchov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liběchov

skalní domek

9,3

skalní domek

Ubytování (Chata) skalní domek. Skalní domek se nachází v Liběchově a nabízí zahradu. Na letiště Václava Havla Praha je to odsud 69 km. Ubytování skalní domek se nachází ve městě Liběchov (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování skalní domek má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata skalní domek momentálně evidujeme 6 recenzí.

Rezidence Liběchov

9

Rezidence Liběchov

Ubytování (Hotel) Rezidence Liběchov. Rezidence Liběchov je historická vila uprostřed malebného terasovitého parku v Národní rezervaci Kokořínsko. Ubytování Rezidence Liběchov se nachází ve městě Liběchov (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rezidence Liběchov má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Rezidence Liběchov momentálně evidujeme 133 recenzí.

Motel Svatý Kryštof

8,5

Motel Svatý Kryštof

Ubytování (Penzion) Motel Svatý Kryštof. Motel Svatý Kryštof stojí v klidné části obce Tupadly. Nabízí restauraci se stropy obloženými dřevem a terasou, kde se podávají tradiční česká jídla. Ubytování Motel Svatý Kryštof se nachází ve městě Liběchov (Česko - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)