Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Lobeč

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lobeč

Pivovar Lobeč

9,7

Pivovar Lobeč

Ubytování (Hotel) Pivovar Lobeč. Pivovar Lobeč nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Personál turistických informací vám pomůže s plánováním pobytu. Ubytování Pivovar Lobeč se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pivovar Lobeč má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel Pivovar Lobeč momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán U rybníka

9,7

Apartmán U rybníka

Ubytování (Apartmán) Apartmán U rybníka. Apartmán U Rybníka se nachází v obci Lobeč ve Středočeském kraji. Nabízí kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán U rybníka se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán U rybníka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán U rybníka momentálně evidujeme 20 recenzí.

Zámek Lobeč

9,1

Zámek Lobeč

Ubytování (Penzion) Zámek Lobeč. Tříhvězdičkový penzion Zámek Lobeč se nachází v Lobči a nabízí zahradu, terasu, bar, sdílený lounge, přepážku s turistickými informacemi a Wi-Fi zdarma. Ubytování Zámek Lobeč se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámek Lobeč má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Zámek Lobeč momentálně evidujeme 137 recenzí.

B&B Lobec

9

B&B Lobec

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Lobec. B&B Lobeč se nachází přímo naproti pivovaru Lobeč ve Středočeském kraji, 45 km od Prahy, a nabízí gril a sluneční terasu. Ubytování B&B Lobec se nachází ve městě Lobeč (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování B&B Lobec má celkové hodnocení 9. Pro Bed and breakfast B&B Lobec momentálně evidujeme 68 recenzí.