Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zdice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zdice

Domeček na Květinovém statku

9,7

Domeček na Květinovém statku

UbytováníDomeček na Květinovém statku. Domeček na Květinovém statku se nachází ve Zdicích, 46 km od Pražského hradu a 47 km od katedrály sv. Víta, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování Domeček na Květinovém statku se nachází ve městě Zdice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion AMÁLKA Černín

9,2

Penzion AMÁLKA Černín

Ubytování (Apartmán) Penzion AMÁLKA Černín. Penzion AMÁLKA Černín se nachází ve Zdicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Penzion AMÁLKA Černín se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion AMÁLKA Černín má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion AMÁLKA Černín momentálně evidujeme 14 recenzí.

Guest House Beroun

8,7

Guest House Beroun

Ubytování (Penzion) Guest House Beroun. Guest House Beroun se nachází ve Zdicích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s koupelnou a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Guest House Beroun se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Guest House Beroun má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Guest House Beroun momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartmány Svatá

8,5

Apartmány Svatá

UbytováníApartmány Svatá. Apartmány Svatá se nacházejí ve Zdicích. Ubytování Apartmány Svatá se nachází ve městě Zdice (Česko - Středočeský kraj).

Mlýnský ostrov apartment

7,8

Mlýnský ostrov apartment

UbytováníMlýnský ostrov apartment. Mlýnský ostrov se nachází ve Zdicích, 46 km od katedrály sv. Víta, 47 km od Karlova mostu a Vyšehradu. Ubytování Mlýnský ostrov apartment se nachází ve městě Zdice (Česko - Středočeský kraj).

Chata ve Mlejne

Chata ve Mlejne

Ubytování (Chata) Chata ve Mlejne. Chata Ve Mlejně se nachází ve Zdicích a nabízí ubytování s terasou. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chata ve Mlejne se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Chata Chata ve Mlejne nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.