Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Zdice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zdice

Penzion AMÁLKA Černín

9,2

Penzion AMÁLKA Černín

Ubytování (Apartmán) Penzion AMÁLKA Černín. Penzion AMÁLKA Černín se nachází ve Zdicích a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Penzion AMÁLKA Černín se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion AMÁLKA Černín má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion AMÁLKA Černín momentálně evidujeme 14 recenzí.

Guest House Beroun

8,7

Guest House Beroun

Ubytování (Penzion) Guest House Beroun. Guest House Beroun se nachází ve Zdicích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s koupelnou a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Guest House Beroun se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Beroun má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Guest House Beroun momentálně evidujeme 32 recenzí.

Chata ve Mlejne

Chata ve Mlejne

Ubytování (Chata) Chata ve Mlejne. Chata Ve Mlejně se nachází ve Zdicích a nabízí ubytování s terasou. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chata ve Mlejne se nachází ve městě Zdice (Česká republika - Středočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata ve Mlejne nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.