Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jesenice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jesenice

KVARTYRA 11 DE-LUX

10

KVARTYRA 11 DE-LUX

UbytováníKVARTYRA 11 DE-LUX. KVARTYRA 11 DE-LUX se nachází v Jesenici ve Středočeském kraji a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování KVARTYRA 11 DE-LUX se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Apartments

10

Apartments

UbytováníApartments. Apartments se nachází v Jesenicích, 18 km od historické budovy Národního muzea, 23 km od O2 Arény a 24 km od Pražského hradu. Ubytování Apartments se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Room near Prague

9,6

Room near Prague

Ubytování (Privát) Room near Prague. Room near Prague je privát situovaný v Jesenici. Na místě je bankomat a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Room near Prague se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

AZZA Hotel & Restaurant

9,6

AZZA Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) AZZA Hotel & Restaurant. AZZA Hotel & Restaurant se nachází v Jesenici. Nabízí zahradu, restauraci, bar a sdílený lounge. K dispozici jsou i rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování AZZA Hotel & Restaurant se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi)

9

ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi)

UbytováníESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi). ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi) se nachází v Jesenici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ESCAPE THE ORDINARY (Sauna & Jacuzzi) se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Kocanda bydlení v přírodě 15 minut z centra Prahy

8,5

Apartmány Kocanda bydlení v přírodě 15 minut z centra Prahy

UbytováníApartmány Kocanda bydlení v přírodě 15 minut z centra Prahy. Apartmány Kocanda bydlení v přírodě 15 minut z centra Prahy se nachází 8,3 km od aquaparku Aquapalace a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Apartmány Kocanda bydlení v přírodě 15 minut z centra Prahy se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Cozy terraced house with infra sauna and parking

7,5

Cozy terraced house with infra sauna and parking

UbytováníCozy terraced house with infra sauna and parking. Cozy terraced house with infra sauna and parking se nachází v Jesenici. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cozy terraced house with infra sauna and parking se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Sawan JESENICE

Sawan JESENICE

Ubytování (Apartmán) Sawan JESENICE. Apartmán Sawan JESENICE se nachází v Jesenici. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté mohou rovněž využít plně vybavenou kuchyni. Ubytování Sawan JESENICE se nachází ve městě Jesenice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Sawan JESENICE nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Strnadovský mlýn

Strnadovský mlýn

Ubytování (Penzion) Strnadovský mlýn. Strnadovský mlýn se nachází v Jesenici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Strnadovský mlýn se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Viking houses Strnadovský Mlýn

Viking houses Strnadovský Mlýn

Ubytování (Apartmány) Viking houses Strnadovský Mlýn. Viking houses Strnadovský Mlýn se nachází v Jesenicích a nabízí restauraci, dětský klub a výhled do zahrady. Ubytování Viking houses Strnadovský Mlýn se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion u Příhodů

Penzion u Příhodů

Ubytování (Penzion) Penzion u Příhodů. Penzion u Příhodů se nachází v Jesenici. K dispozici je také bar a zahrada. Hosté mohou relaxovat na terase. Ubytování Penzion u Příhodů se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Apartment in nature - Prague West

Apartment in nature - Prague West

Ubytování (Apartmán) Apartment in nature - Prague West. Apartment in nature - Prague West is set in Jesenice and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Apartment in nature - Prague West se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt.

353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt.

Ubytování (Apartmán) 353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt.. Situated in Jesenice, 353 Hrnčířská. Luxsusni moderni byt. Features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování 353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt. se nachází ve městě Jesenice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán 353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.