Hledat

Ubytování

Strnadovský mlýn Penzion

Vršovice 1, Jesenice, 264 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Strnadovský mlýn. Strnadovský mlýn se nachází v Jesenici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Strnadovský mlýn se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Strnadovský mlýn

Penzion poskytuje ubytování v pokojích s psacím stolem. K dispozici je restaurace podávající místní kuchyni a neplacené soukromé parkoviště. Strnadovský mlýn stojí 100 km od letiště Václava Havla Praha. Každé ráno podává Strnadovský mlýn kontinentální snídani. Na místě je dětské hřiště. Standardem je také šatní skříň. Strnadovský mlýn se nachází v Jesenici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje v tomto 3hvězdičkovém penzionu mají výhled do zahrady, přístup do zahrady a na terasu. Mezi oblíbené aktivity v okolí ubytování Strnadovský mlýn a Jesenice patří pěší turistika, lyžování a cyklistika. Penzion stojí 32 km od Tábora a 41 km od Písku.

Jiná ubytování ve městě Jesenice

Room near Prague

9,6

Room near Prague

Ubytování (Privát) Room near Prague. Room near Prague je privát situovaný v Jesenici. Na místě je bankomat a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Room near Prague se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

AZZA Hotel & Restaurant

9,6

AZZA Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) AZZA Hotel & Restaurant. AZZA Hotel & Restaurant se nachází v Jesenici. Nabízí zahradu, restauraci, bar a sdílený lounge. K dispozici jsou i rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování AZZA Hotel & Restaurant se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Sawan JESENICE

Sawan JESENICE

Ubytování (Apartmán) Sawan JESENICE. Apartmán Sawan JESENICE se nachází v Jesenici. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Hosté mohou rovněž využít plně vybavenou kuchyni. Ubytování Sawan JESENICE se nachází ve městě Jesenice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán Sawan JESENICE nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Viking houses Strnadovský Mlýn

Viking houses Strnadovský Mlýn

Ubytování (Apartmány) Viking houses Strnadovský Mlýn. Viking houses Strnadovský Mlýn se nachází v Jesenicích a nabízí restauraci, dětský klub a výhled do zahrady. Ubytování Viking houses Strnadovský Mlýn se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion u Příhodů

Penzion u Příhodů

Ubytování (Penzion) Penzion u Příhodů. Penzion u Příhodů se nachází v Jesenici. K dispozici je také bar a zahrada. Hosté mohou relaxovat na terase. Ubytování Penzion u Příhodů se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

Apartment in nature - Prague West

Apartment in nature - Prague West

Ubytování (Apartmán) Apartment in nature - Prague West. Apartment in nature - Prague West is set in Jesenice and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Apartment in nature - Prague West se nachází ve městě Jesenice (Česko - Středočeský kraj).

353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt.

353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt.

Ubytování (Apartmán) 353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt.. Situated in Jesenice, 353 Hrnčířská. Luxsusni moderni byt. Features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování 353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt. se nachází ve městě Jesenice (Česká republika - Středočeský kraj). Pro Apartmán 353 Hrnčířská . Luxsusni moderni byt. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.